Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat kérdezném akik csúnyána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezném akik csúnyának tartják magukat (? )

Figyelt kérdés

Szóval régóta olvasgatom itt a kérdésekre adott válaszokat és észre vettem hogy sok fiú leírja hogy ő azért nem talál párt mert csúnya de még sehol nem láttam hogy leírták / leírtátok volna hogy hogyan is néztek ki. Nem arra vagyok kíváncsi milyen gonoszak a nők és felszínesek hanem arra hogy mit láttok ha tükörbe néztek.

Tehát pl x magas vagyok kancsal pattanásos sánta kapafogú vagy hasonlók. Aki több ilyen hibát talál magán megköszönném ha mindet leírná.


2016. jan. 29. 20:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jaaa, igen, el is felejtettem. Egy másik illető, akinek képet küldtem, pedig az egyáltalán nem sablonos vigasztalószöveget mondta: "szerintem nem a külsőddel lesz itt a baj". Utolsó voltam.
2016. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
162 cm vagyok. Nagy, felfele szélesedő fej. Beesett, sötét karikás szemek. Szeplős bőr. Ritka arcszőrzet.
2016. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

178 cm, 120 kg! :D

Stabilan állok a lábamon, hála isten más bajom nincs. 16 éves korom óta 25-nek gondolnak, mint szellemileg, mint külsőleg. Azóta eltelt 7 év! :D

A súlyom hol zavar, hol nem. Volt barátnőm, szóval rinyálni nem rinyálok! :)

2016. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!