Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat kérdezném akik csúnyána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezném akik csúnyának tartják magukat (? )

Figyelt kérdés

Szóval régóta olvasgatom itt a kérdésekre adott válaszokat és észre vettem hogy sok fiú leírja hogy ő azért nem talál párt mert csúnya de még sehol nem láttam hogy leírták / leírtátok volna hogy hogyan is néztek ki. Nem arra vagyok kíváncsi milyen gonoszak a nők és felszínesek hanem arra hogy mit láttok ha tükörbe néztek.

Tehát pl x magas vagyok kancsal pattanásos sánta kapafogú vagy hasonlók. Aki több ilyen hibát talál magán megköszönném ha mindet leírná.


2016. jan. 29. 20:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10: Persze :D Mivel aki tényleg rettenetesen ocsmány és ronda, mint én, az pont eleget hallja ezeket a véleményeket ismerkedési kísérletek közben ahhoz, hogy ezen felül ne is jusson eszébe mutogatnia magát :)


Ráadásul az ilyen vélemény sosem őszinte! Már be vannak készítve a "rosszabbra számítottam" és a "teljesen átlagos vagy" típusú vigasztaló válaszok. Az ok egyszerű, a legtöbb ember, akibe szorult némi empátia nem rúg bele a földön fekvőbe. Éppen ezért sosem fordulna elő a realitásnak sokkal jobban megfelelő válasz, miszerint "tényleg olyan ronda vagy, hogy úgy ahogy vagy simán elmehetnél zombit statisztálni a Walking Dead-be".

2016. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem küldünk,max.ha parancsba kapjuk!

A rondák 85%-a perverz is

2016. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyeneket mondanak nektek, akkor az nem vigasztalás. Miért kéne pátyolgatnom itt egy idegent?

Eltúlozzátok. Az önbizalom hiányotok a gond, az, hogy nem értékelitek magatokat, rossz a kisugárzásátok, ezt érzik a lányok.

2016. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Amíg a ronda nagy homlokom nem látják meg addig még oké vagyok,amúgy ha nem kapnank 6000nemet akkor talán nem lennénk önbizalomhiányosak
2016. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Akkor megparancsoljuk, hogy fedjétek fel azt a sok rondaságot előttünk. :)Kíméletlenek leszünk, senkit nem vigasztalunk, eskü!
2016. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
6,8,9-es kommentet íróktól kérdeznem miért lennétek kiváncsiak ránk,akik rondák vagyunk?
2016. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel ti mit láttok rondának. Szóval, hogy amit én előnytelennek gondolok, azt más is-e, meg ami másnak csúnya az nekem milyen. Érted, na. ;)Ki hogy látja a világot.
2016. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én azért nem küldök mert úgyis felismerne a vírusirtó. :(
2016. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A ragyákról mit küldjek? :D Az elég egyértelmű, nem?
2016. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Van pár kiló plusz rajtam, bár míg decemberben 84 voltam, most már 78 körül járok. Mindez egyáltalán nem érdekelne, ha sörhasam lenne (azontúl, hogy sört és úgy egyáltalán alkoholt gyakorlatilag soha nem iszok), de nem, nekem manboob jutott. A kezeim röhejesen kicsik, ami végül is nem elsőre tűnik föl senkinek, de azért még férfiatlan dolog, és pont jó arra, hogy az önbizalmamat még ez is rontsa. Előző kettőből ítélve én a kamaszkori hormonproblémák mellékhatásait élvezem, de értelemszerűen senkit nem érdekel, hogy mindez betegség miatt van így (feltéve, hogy a hormonzavar betegségnek számít). Szemüveges vagyok és hiába nincs és soha az életben nem is volt egy milliméternyi tokám se, mégis úgy nézek ki, mintha egy sztereotipikus 16 éves, CS-n meg CoD-on meg WoW-on nevelkedő kocka lennék, és mindezen segít az is, hogy idétlenül áll a kecskeszakáll nekem, de kénytelen vagyok így meghagyni, mert az arcszőrzetem foltosan nő és gyenge, nélküle viszont még 18-nak se néznének. 22 vagyok úgy egyébként.


Egyedül a 173 centim nem zavar, átlagmagasság, nekem ne is mondja senki azt, hogy túlzottan alacsony lennék (igen, egy 180-as lányhoz valóban, de értelemszerűen nem is ők érdekelnek).


Alapvetően a fentebb leírtak engem nem idegesítettek volna soha, ha nem kaptam volna meg utcán a cigányoktól és a csőcseléktől mindenféle szebbnél szebb beszólásokat, az intelligensebbektől szerencsére csak furcsa nézéseket, illetve az is feltűnő, hogy senki nem hajlandó velem szóba se állni az üzleti ügyektől eltekintve. Amikor pedig itt küldtem képet magamról egy (vélhetően) lánynak, aki elmondása szerint teljesen őszintén tervezett nyilatkozni a külsőmről, még ő se válaszolt. Ebből lehet következtetni sok mindenre. (Ettől függetlenül akit érdekel, annak én küldök képet magamról, csak akkor ő írjon már rám, ha lehetséges, mert megjelenített felhasználónév híján nem tudom, hogy kiknek írtam már ebben a témában, és kínos lenne részemről megint jelentkezni. Köszi! :D )

2016. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!