Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat kérdezném akik csúnyána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezném akik csúnyának tartják magukat (? )

Figyelt kérdés

Szóval régóta olvasgatom itt a kérdésekre adott válaszokat és észre vettem hogy sok fiú leírja hogy ő azért nem talál párt mert csúnya de még sehol nem láttam hogy leírták / leírtátok volna hogy hogyan is néztek ki. Nem arra vagyok kíváncsi milyen gonoszak a nők és felszínesek hanem arra hogy mit láttok ha tükörbe néztek.

Tehát pl x magas vagyok kancsal pattanásos sánta kapafogú vagy hasonlók. Aki több ilyen hibát talál magán megköszönném ha mindet leírná.


2016. jan. 29. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

1. A kopaszodásomat kopaszsággal takarom. Valamennyire egy fokkal talán jobban nézek ki, mint kétméteres homlokkal középen egy pamaccsal.

2. Elég világos a bőröm, nyáron égek, vörösödök, mint a rák, képtelen vagyok a barnulásra.

3. Az arcszőrzetem, amikor kicsit megnövesztem, olyan "tök jó" hiányos, Che Guevarás.

4. Semmitmondó pókerarc.


Persze az itteni csajok szerint ezek csupa olyan külső adottságok, ami ellen tenni lehet. Aha! Oké! (Y) :D Kész "főnyeremény" vagyok külsőre, egy igazi szívtipró macsó, egy igazi Vin Diesel-George Clooney-Cristiano Ronaldo egy testbe gyúrva mint maga a tökéletesség! -.-' (cinizmus)


Hagyjuk már... Aki rusnya, az rusnya. Nem kell ezt túldumálni.

2016. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a siránkozó nőgyűlölő brigád tagja vagyok, amit tudtam átalakítottam magamon (diéta, jobb öltözködés) és fokozatosan fejlesztem magam önbizalom terén, de ettől még nem tekintek el a ténytől, hogy a testemhez képest nagy a fejem, elálló füleim vannak és kopaszodom. De ezekkel már megbarátkoztam, de a tény az tény :D
2016. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A rondaságnak vannak mérhető és nem mérhető jegyei. Valamint van, amin lehet változtatni, máson nem. Mérhető az esetemben az, hogy nagyon alacsony vagyok, ez tény, ráadásul megváltoztathatatlan. A testalkat viszont megváltoztatható, így nem sorolom a rondaságomhoz, hiszen sikeresen lefogytam, mert azt gondoltam, ha nem leszek egy dagadt disznó, talán több esélyem lesz a lányoknál. Tévedtem. A többi tulajdonság fontosabb. Az arcom aszimmetrikus nagyon, ráadásul egy agresszív, genetikai eredetű bőrbetegséggel van megspékelve. A szemem hányásszínű. Hatalmas orrom van, a füleim elállnak, az ajkaim vastagok. Az arcszőrzetem csak foltokban nő. Ez csak pár példa, de igazából a rondaságot az dönti el, milyen az összkép, erről meg csak akkor nyerhetünk választ, ha próbálkozunk. Mióta aktívan ismerkedem lányokkal csak és kivétel nélkül egyfajta válasz volt: ronda vagyok. Ez pedig sokkal többet elmond a valós helyzetről, mint a fentebb lévő tulajdonságok egyenkénti kivesézése.

2016. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. jan. 29. 20:40
 5/23 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a rinyálóbrigád tagja, de attól még elmondom: eléggé ragyás az arcom, a nyakam és a hátam, emellé vékony vagyok, és mellé elég magas (nem, nem én vagyok A magasvékony :D). A vékonyság ellen igyekszem tenni, de ami a ragyákat okozza, az megnehezíti a dolgomat. Volt már barátnőm, mert azért intelligens vagyok, rendes, humoros meg ilyenek, de ettől még a külsőm nem lett vonzóbb. Tulajdonképpen nem hibáztatom a nőket, mert ezt nem találják szépnek, mert teljesen érthető. Hibáztatom őket más miatt :D Néha a rinyálóbrigáddal veszek össze, néha "a nőkkel", mikor mi a téma. Szóval nem vagyok elfogult :D
2016. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem küldenétek privátban egy-egy képet? Nem tudom elképzelni, hogy mit értetek ilyen fokú rondaság alatt. Légyszi. Nem fogok vele visszaélni.
2016. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
175 centi, olyan arcszőrzet, amit egy 14 éves is szégyellne, férfiatlan arcvonások (ilyen "alulfeljlett" arc)
2016. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én is szívesen megnéznélek titeket, és aki szeretné, annak véleményt is mondanék (őszintét). 20/l
2016. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én is néznék képet :) 24l
2016. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem küld senki. De úgyse hiszem el, hogy csúnyák.
2016. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!