Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen pasinak tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen pasinak tényleg nem lehet barátnője? Egy ilyen pasi tényleg csúnyának számít?

Figyelt kérdés

Átlagos lányra gondolok.

Csúnyának mondott pasik ti ilyen szintűek vagytok?


[link]


2016. jan. 10. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Inkább alacsonyabb szintű.
2016. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csúnya, mert igénytelen. De vannak igénytelen nők is.
2016. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

A képen látható srácnak kezeltetnie kellene a bőrét, az helyrehozható, akár bőrgyógyász bevonásával, bár én ragyásabb voltam tini koromban, és sikerült megszüntetni.

Egy kis mozgással elérhetné, hogy eltűnjön a tokája.

A frizurája nem a legelőnyösebb, ráadásul a homlokába lógó haj nem jó egy ilyen problémás bőrnek (tapasztalat, én is beszüntettem anno az egykori frufrut hasonló okból), úgyhogy kicsit megnyeshetné a haját.

2016. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnyának mondott pasik ti ilyen szintűek vagytok?"

Nem tudom, mert akiknek küldtem képet, azokból az egyik a sablonos "nem a külsőddel van a baj" szöveggel jött, a másik pedig nem is válaszolt. Mindenesetre kolléga úrnak valami tényleg nagyon nincsen rendben a bőrével, szóval ha azzal csináltatna valamit, szerintem előrébb lenne.

2016. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Bőrgyógyász, életmódváltás, divatosabb ruha és haj. Lencse, vagy egy normálisabb szemüveg. Már nem is lenne olyan csúnya...
2016. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, ha egy nő hozzászokik ahhoz, hogy jóképűek veszik körbe, aztán megjelenik egy átlagos arcú (aki nem csak egy éjszakára tervez), akkor az a férfi csúnya lesz a többiekhez képest, a nő pedig lekoptatja, ha bunkó, akkor pedig le is rondázza.
2016. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Közel sem, viszont általában képcsere után nem válaszolnak a lányok.
2016. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Tessék!


Ennyit ér a gyúrás, jóképűség nélkül!


[link]



Ezek után miért tanácsolja bárki is egy srácnak, hogy "menj el gyúrni!" kvázi a csajozási probléma tökéletes megoldásaként?

2016. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően átlagos lenne a srác. Hazugság lenne azt mondani, hogy 10/10-es hiperjóképű pasi (már ha a médiaideált vesszük... mert sokan vagyunk lányok, akiknek nem ez jön be). De sokkal jobb lenne, ha egy markánsabb, ápoltabb frizurája lenne, elmenne bőrgyógyászhoz, az arcához jobban illő szemüvegkeretet választana, felvenne egy jobb nyakkivágású felsőt, minimálisan kezelné a szemöldökét. Arcformája, szeme pl. kifejezetten rendben van.

És sztem ha mindez megvan, akkor igenis van esélye egy ilyen srácnak arra, hogy barátnőt szerezzen - persze ha nemcsak a top 10-es, kifent-kikent libákra hajt.

2016. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tuti pasik ! ;)
2016. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!