Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen pasinak tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen pasinak tényleg nem lehet barátnője? Egy ilyen pasi tényleg csúnyának számít?

Figyelt kérdés

Átlagos lányra gondolok.

Csúnyának mondott pasik ti ilyen szintűek vagytok?


[link]


2016. jan. 10. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a pasi így csúnya. Felesleges szépíteni. És nem, nem járnék vele.

Mint előttem is írták, az a fő baj, hogy igénytelen. Egyébként a csúnya pasik 100%-ával ez a baj. Sírnak, hogy nem állnak be az ecsetfejű csőfarmeres egyenpasik sorába, de valójában nincs egyéniségük. A hajuk olyan, mintha anyukájuk nyírná (talán így is van), edzeni lusták, inkább szidják azt, aki csinálja (de persze a duci lányokra rá se néznek!), a normális ruhákat pedig kerülik, mint ördög a tömjénfüstöt. Aztán meg csodálkoznak, hogy a lányoknak ez nem tetszik.

2016. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ennél klasszisokkal ocsmányabb vagyok, ráadásul még alacsony is. Nem vagyok igénytelen, szóval az előző válaszoló 100%-át máris megcáfoltam. Egyszerűen csak rettenetesen ronda vagyok.
2016. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!