Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a férfiak, hogy ha már az elején közöljük, hogy foglaltak vagyunk?

Figyelt kérdés

Terjengenek a neten olyan képek, amin az szerepel, hogy:


Fiú: -Szia.

Lány: -Bocs, van barátom.

Fiú: -Azt mondtam szia, nem azt, hogy sz*pd le a fa..om.


Nyilván kicsit el van túlozva a párbeszéd, de nem értem, hogy miért is lenne probléma, ha a nő nem szórakozik a férfival, hogy hagyja, hogy felesleges erőfeszítéseket tegyen, mikor már eleve tudja, hogy halott az ügy, mert nem egyedülálló. Szerintem ez így korrekt. Igenis észrevesszük, ha a férfi intimebb szándékkal közeledik felénk és ugye vannak, akik csak laza beszélgetésnek leplezik a kezdeményezést és ilyenkor nem adnak "magas labdát", így magunktól kell, a tárgytól eltérve megemlítenünk, hogy amúgy van párkapcsolatunk. Azzal, aki úgy indít, hogy elhív minket randira, könnyebb dolgunk van, mert egyből rávághatjuk a tényéket. De aki csak olyanokat akar megtudakolni, hogy milyen zenét hallgatunk, mit sportolunk, de érezzük, hogy hátsó szándékai vannak, akkor kénytelen vagyunk közbevágni és mondani, hogy "amúgy van barátom".


2016. jan. 23. 21:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem hittem magam keménynek. Ők hitték azt, hogy ilyen szär dumát rögtön beveszek. Hajléktalant nem külök el így, inkább adok neki egy kétszázast. Ti meg egy három perces beszélgetésre nem méltattok valakit, már csak a formalitás kedvéért sem. Valaki veszi a bátorságot, fáradságot, hogy veletek ismerkedjen ti meg csak beböfögitek az elején, hogy van barátotok. Nincs ezen mit szépítenetek, primitív ez a lekezelésetek. Ez után meg, hogy én visszakérdezek és beszívjátok a kamutokat, már a ti bajotok. Majd legközelebb megmondjátok, hogy nem szeretnétek ismerkedni, mert így is van épp elég baj a fejetekben. Erre nem fogok visszakérdezni semmit.
2016. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
82%
ó istenem utolsó, akadj már le :D mindenkinek szíve joga eldönteni, kivel tölti az idejét. nem "jár" neked semmi mások idejéből :D
2016. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kényes kérdés. Én is mindig tudom mikor akarnak rám hajtani, egyszerűen látszik sok férfin.


Ha előre szólok, hogy bocs van pasim, akkor beképzelt vagyok.

Ha várok, míg végre rákérdez, akkor meg raboljuk egymás idejét, és reményekbe ringatom, tehát ge.i vagyok mindkét esetben.


Ilyenkor az a hülye helyzet áll elő, hogy nekem kell oda terelgetnem a témát, hogy megemlíthessem a páromat, hogy ne tűnjek ge.inek, de ez meg azt eredményezi, hogy az én időmet rabolják feleslegesen.

2016. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Most nagy a szád, hogy kinek mennyi jár mások idejéből. Majd amikor te akarsz egy srácot és elküld a g_cibe, mehetsz majd sírdogálni a bartnődhöz, meg jöhetsz ide, hogy mennyire parasztok a férfiak.
2016. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
61%

Jajj istenem, egyes férfiak annyira szánalmasak. :D És akkor mi van, ha nincs is barátja a lánynak, csak le akar koptatni? Kötelessége veled töltenie az idejét? Nem. Akkor meg? Mellesleg sok barom van, aki tényleg csak a "van barátom" elutasításra áll le (jó, sokan még erre sem), ránézésre meg nem lehet eldönteni, hogy te is közéjük tartozol-e vagy sem. Nevetséges, hogy mennyire úgy gondoljátok, a nők tartoznak nektek bármivel is, csak azért, mert lóg valami a lábatok között.

Kérdező: ez kényes kérdés. Amióta van barátom, többen is nyomultak rám. Ha neten teszik, egyszerűbb a helyzet, szimplán nem írok vissza, viszont élőben nehezebb. Ha az elején mondom, akkor "beképzelt 3.14csa" vagyok, ha viszont már beszélgetünk egy ideje, és akkor kerül szóba a dolog, akkor meg "r.banc" vagyok, aki hitegeti a férfiakat. :D Általában a köztes megoldást választom, amit előttem említettek, ha pl. szóba jönnek a filmek, akkor megemlítem, hogy a barátommal mit néztünk legutóbb a moziban, erre az értelmesebbje általában veszi a lapot.

2016. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
21%
Kettőnk közül te vagy a szánalmas. A kérdés a magad fajta beképzelt picsäk viselkedése miatt született. Én idejöttem válaszolni, de te továbbra is a kérdés tényét erősíted.
2016. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!