Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a férfiak, hogy ha már az elején közöljük, hogy foglaltak vagyunk?

Figyelt kérdés

Terjengenek a neten olyan képek, amin az szerepel, hogy:


Fiú: -Szia.

Lány: -Bocs, van barátom.

Fiú: -Azt mondtam szia, nem azt, hogy sz*pd le a fa..om.


Nyilván kicsit el van túlozva a párbeszéd, de nem értem, hogy miért is lenne probléma, ha a nő nem szórakozik a férfival, hogy hagyja, hogy felesleges erőfeszítéseket tegyen, mikor már eleve tudja, hogy halott az ügy, mert nem egyedülálló. Szerintem ez így korrekt. Igenis észrevesszük, ha a férfi intimebb szándékkal közeledik felénk és ugye vannak, akik csak laza beszélgetésnek leplezik a kezdeményezést és ilyenkor nem adnak "magas labdát", így magunktól kell, a tárgytól eltérve megemlítenünk, hogy amúgy van párkapcsolatunk. Azzal, aki úgy indít, hogy elhív minket randira, könnyebb dolgunk van, mert egyből rávághatjuk a tényéket. De aki csak olyanokat akar megtudakolni, hogy milyen zenét hallgatunk, mit sportolunk, de érezzük, hogy hátsó szándékai vannak, akkor kénytelen vagyunk közbevágni és mondani, hogy "amúgy van barátom".


2016. jan. 23. 21:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Miért sértődnek meg a nők, hogy ha már az elején közöljük, hogy rojtosra basznánk őket?
2016. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom... én maximum akkor sértődnék meg, ha olyasvalaki mondaná, akit eszem ágában sem lenne megkörnyékezni.
2016. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
15%
Nem lenne semmi baj, ha nem mindig a lányok 100%-ának lenne barátja... :D
2016. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
83%

#3

azért a te módszered elég undorító.

1. mi van ha nem ment el vele a barátja?

2. ha rámutat egy idegenre odamész megkérdezni tőle, hogy tényleg ő az?

3. ha rámutat a pasijára akkor odamész égetni magad?


mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy koptat le egy pasit... pont az ilyen magadfajták miatt félünk már szóba állni a pasikkal, mert vérszemet kaptok ha normálisan el akarunk utasítani.

2016. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
97%

"Nem lenne semmi baj, ha nem mindig a lányok 100%-ának lenne barátja... :D"


És? Ha nem akar ismerkedni veled, akkor nem akar. Nehogy már magyarázkodnia kelljen. Azért mondják ezt, mert sok paraszt nem képes felfogni egy sima "nem"-et.

2016. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
18%

Qrvára leszarom a sok parasztot aki nem bírja felfogni. Én fel bírom fogni és ezzel gyakorlatilag azt mondod, hogy vágjak jó képet hozzá, hogy engem is ugyanazon retardáltak közé sorol akik nem bírják felfogni.


Plusz egész egyszerűen ne hazudjatok már reflexből, oké? Azért nem lehet tudni, pontosan hogyan érti a nő azt amit gondol mert össze-vissza hazudoznak állandóan és gyakran pont fordítva mondják mint ahogy azt gondolják.

2016. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
94%

#16

az, hogy te ilyen retardált nőknél próbálkozol akiknél a piros kéket jelent, a te saját problémád.

2016. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy ismeretlenhez odamész, akkor vagy szívesen beszélget veled, vagy nem. Az utóbbi esetben felesleges megérteni, kombinálni, okokat keresni...
2016. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
13%
Jó, hát ennyi erővel meg nem kell megsértődni, ha egy férfi tovább nyomul és leszarja, hogy van barátotok. Ő is úgy csinál mindent ahogy akar.
2016. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
83%

#19

nekünk mindegy ha tovább nyomul, max kiröhögjük vagy elküldjük a p*csába csak akkor ne gyertek már az ilyen szánalmas szövegekkel hogy minden a mi hibánk :D nyomulj ha akarsz, ha ennyi eszed nincs hogy felfogd ha elküldenek, csak utána ne siránkozz hogy közröhej tárgya leszel

2016. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!