Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a férfiak, hogy ha már az elején közöljük, hogy foglaltak vagyunk?

Figyelt kérdés

Terjengenek a neten olyan képek, amin az szerepel, hogy:


Fiú: -Szia.

Lány: -Bocs, van barátom.

Fiú: -Azt mondtam szia, nem azt, hogy sz*pd le a fa..om.


Nyilván kicsit el van túlozva a párbeszéd, de nem értem, hogy miért is lenne probléma, ha a nő nem szórakozik a férfival, hogy hagyja, hogy felesleges erőfeszítéseket tegyen, mikor már eleve tudja, hogy halott az ügy, mert nem egyedülálló. Szerintem ez így korrekt. Igenis észrevesszük, ha a férfi intimebb szándékkal közeledik felénk és ugye vannak, akik csak laza beszélgetésnek leplezik a kezdeményezést és ilyenkor nem adnak "magas labdát", így magunktól kell, a tárgytól eltérve megemlítenünk, hogy amúgy van párkapcsolatunk. Azzal, aki úgy indít, hogy elhív minket randira, könnyebb dolgunk van, mert egyből rávághatjuk a tényéket. De aki csak olyanokat akar megtudakolni, hogy milyen zenét hallgatunk, mit sportolunk, de érezzük, hogy hátsó szándékai vannak, akkor kénytelen vagyunk közbevágni és mondani, hogy "amúgy van barátom".


2016. jan. 23. 21:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
15%

20#

Te retardált vagy ugye?

Nem az elutasítással van baj, hanem az elutasítás módszerével. Látom meghaladta értelmi képességeidet a válaszom.

2016. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Példázom a fenti szituációt egy lehetséges ok esetében.


Fiú: Szia

Lány: Bocs, van barátom.

Fiú: Csak azt akartam kérdezni, mennyi az idő, mert lemerült a telefonom és karórát nem hordok.


Remélem érthető. Paraszt, az olyan nő, és cseppet el van szállva magától, aki tényleg egy ráköszönés után ezt így bemondja egy férfinak. Mert ennyiből nem lehet megtudni mit akar. Bármennyire hihetetlen, nem akar minden egyes pasi intim módon közeledni, se hozzád, se más nőhöz. Lehet hogy szimplán csak kérdezni akar valamit, időt, vagy eltévedt, keres valakit stb.

2016. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
80%

#21

"Jaguar_Warrior nevű felhasználó válasza:


Jó, hát ennyi erővel meg nem kell megsértődni, ha egy férfi tovább nyomul és leszarja, hogy van barátotok."


erre válaszoltam, te nagyon ostoba :) bár nem is értem miért állok le veled vitázni.... :DDDD..

2016. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
#22 ezért írtam, hogy a párbeszéd sarkítva van, én sem arra gondolok, hogy a nő ezzel kontráz egy köszönésre, mert az valóban nagyképűségre vall. Arra gondoltam, mint kifejtettem, hogy mikor a férfi látszólag ártatlan dolgokat mond neked (tartalmilag semleges, azonban a testbeszéde, hangsúlya arról árulkodik, hogy szeretne tőled valamit) és te igyekszel minél hamarabb leállítani, mielőtt még beleéli magát.
2016. jan. 23. 23:52
 25/36 anonim ***** válasza:
9%

14-es

1. Akkor azt mondja, hogy nem jött el. Még átlátszóbb a kamuja.

2. Legalább lett volna annyi esze, hogy rámutasson egyre.

3. Nem valószínű, hogy odamentem volna. Bár részegen lehet, hogy megkérdeztem volna a srácot. Nekem nem lett volna égő csak annak a buta picsänak.


Persze mindenkinek szíve joga, hogy hogy koptat le valakit, csak a módja minősíti az embert is. Válthatott volna pár szót, hogy mondjuk honnan jött vagy jól érzik-e magukat stb. és mondjuk beszúrja azt a mondatot, hogy a pasiainkat várjuk. Csak ugye ők a teljesen átlátszó kamu megoldást választották. Totál balfék, hülyének nézve engem. Csak én meg nem vagyok egy kis beszari figura, így visszanyalattam a fagyit egy kicsit.

2016. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
90%

#25

az a baj, hogy azt hiszed kemény vagy, de csak röhögnek rajtad :/


miért kéne a pasinak vele lennie? én is mentem el a barátom nélkül párszor, nem vagyunk összenőve...

2016. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mivan ha közlitek h foglaltak vagytok? Nekem aztán senki ne mondja meg, kire nyomulhatok és kire nem! ^)
2016. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
80%

En 10 perc utan mindig adagolva dobom be h ferjnel vagyok, szeretom van, es ket gyerekem is van mi tobb 4 eve nem dolgozom es szeretem a meno kocsikat:-))))


Mukodik, harom es fel percen belul mar rohannak a masik iranyba:-))Persze nincs gyefekem, se szeretom, es a kocsik sem erdekelnek kiveve a sajatomat:-)Ferjem az van, de az senkit nem allit meg, a tumultus es a gyerek igen:-))Jaaa meg a fake penzehseg, abszolut nyero kombo:-))

2016. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg van barátom. Ha valaki lesz. arja és tovább nyomul, vagy megkérdőjelezi és kötekszik, akkor számítson arra, hogy mosolyogva lesz megalázva. :) Ennyi.
2016. jan. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Jobb lenne valahogy így: "bocs, ha félreértelek, de csak hogy időben tisztázzuk, kapcsolatot nem akarok".
2016. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!