Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak olyan nőkkel fúj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan nőkkel fúj össze a sors mostanság, akik foglaltak?

Figyelt kérdés
Beszarok ezen egy ideje. :)
2015. júl. 14. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A sors élvezi, hogy beszarhatsz. Ezért.
2015. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem is de én már megtanultam nem beszarni ettől :D
2015. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert akiket elképzelünk barátnőnek aki normális az mind foglalt ez nálam is így van
2015. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is. Mindig olyan tetszik meg, aki foglalt.
2015. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Sosem kérdezem, foglalt-e...
2015. júl. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az a no foglalt akin fekszenek, viccet felreteve en is igy voltam egy par evig ez abbol kifolyolag vicces, mert ez is bizonyitja, hogy a magyar nok csalfak. Ott a baratja es tobb idot toltott velem mint vele, de azert a latszatot meghagyja, hogy szereti meg egyutt vannak. Ez azert lenyeged, mert minden no vagyik a kalandra ugyanakkor kell neki egy biztos pont mikor a kaland veget er, szerintem undorito ez a fajta viselkedes, de sok novel voltam igy
2015. júl. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy olvastam, hogy fogatlanok. :D

Ideje mennem aludni...

2015. júl. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!