Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 visszautasítás után feladnád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 visszautasítás után feladnád?

Figyelt kérdés
Én feladom.

2016. jan. 12. 19:31
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
#20: Én még soha nem értem el sikert.
2016. jan. 12. 21:06
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik legnagyobb [ha nem a legnagyobb] Pickup artist-ot, Mysteryt száz meg száz nő utasította vissza eleinte. Feladta? Nem. És lásd meg az eredményét, ma szinte bárkit fel tud szedni."

És te ezt el is hiszed? :D

2016. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
42%
Még valami: A csajozási korszakom legelején engem volt, hogy NAPONTA több nő utasított vissza. De nem érdekel. Folyamatosan fejlesztem magam, és egyre jobb leszek a nőknél. Volt olyan, hogy pár perc beszélgetés után egy csaj megadta a telefonszámát. Ez a lényeg. Erősnek kell lenni, és csinálni a feladatot.
2016. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Személyesen ismerek srácokat, akik több visszautasítást kaptak, mint az itt válaszolók összesen és most sikeresek a nőknél. Ez volt az ára, amit meg kellett fizetni, egy sportoló is több ezerszer hibázik, mire profivá válik.


[link]

2016. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%

”És te ezt el is hiszed? :D”


Elhiszem. Aki ismeri az ő munkásságát, annál ez nem lehet vitatéma.


A témához kapcsolódva, például maga Mystery mondta a műsorában, hogy a megközelítési félelem még a mestereknél is jelentkezik, de van egy különbség: ők tudják ezt kezelni. Ez az, ami sokaknak nem megy, és erre kéne rágyúrni.

2016. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
77%
"Pickup artist". Neeee, ez akkora szánalom. Ne legyen már művészet, hogy valaki fel tud szedni egy nőt. Megtartani kéne... :D
2016. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan lehet művészet.


Azért azt nem sok pasas tudja megcsinálni, hogy pár perc leforgása alatt begyűjti egy nő számát, rövid idő alatt meg le is fekszik vele. Ez igenis művészet, ugyanis klasszikus esetben a pasik hetekig-hónapokig udvarolnak egy nőnek. Sőt, egy részük még csajozni sem mer.


Megtartani a nőt meg csak annak kell, aki meg akarja. Én például nemrég léptem ki egy komoly kapcsolatból, ezért én jelenleg nem akarok megtartani semmilyen nőt. Ezért kifejezetten most csak csajozgatni akarok, ezért laza kapcsolatokat keresek.

2016. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Ha a 3. Próbálkozásra sem igèrkezik valami jó, akkor elátkozott lèlek vagy.Törődj bele, ezt dobta a gèp!

Nem lètezik: Mindenkinek megvan a párja....ez egy vicc

2016. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Ha ugyanaz a nő utasított vissza, akkor add fel.

Ha különböző nők, akkor ne.

2016. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
94%

Aladár és Béla lakótársak, elmennek csajozni.

Másnap reggel Aladár látja, hogy Béla szobájából megint kioson egy nő, mint bulik után általában.

Megszólal Aladár:

Béla, te mázlista, megint szerencséd volt, engem megint lekoptatott egy csaj a discoban, vacak egy éjszaka volt...

Béla válaszol:Egy??? Engem 6 csaj koptatott le.

2016. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!