Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 visszautasítás után feladnád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 visszautasítás után feladnád?

Figyelt kérdés
Én feladom.

2016. jan. 12. 19:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
67%
35 visszautasítás? Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Ha valakinek nem kellesz, akkor ha megfeszülsz se fogsz neki kelleni. Az nem lenne jó neked se, ha szánalomból lenne veled.
2016. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
88%
Mikor járni tanultam, 35 pofára esés után feladtam és azóta is hason kúszva közlekedek :D
2016. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

#12

Egy kapcsolathoz két ember kell, ha a kérdezőt visszautasítja egy nő, azon változtatni nem tud.

Azonban az a havi 2 tényleg elég kevés, próbáld meg a heti 2-t először.

2016. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
#13: Szerintem havi 2 próbálkozás épp elég.
2016. jan. 12. 20:35
 15/44 anonim ***** válasza:
Heti 2 visszautasítással a legerősebb ember is pár hónapon belül felkötné magát.
2016. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
#15: Teljes mértékben egyetértek veled.
2016. jan. 12. 20:50
 17/44 anonim ***** válasza:

Hogy milyen férfivá válsz, az tőled függ. A nők pedig arra reagálnak, sok választási lehetőségük nincs a dologban. Ahogy neked sincs, ha egy jó nővel találkozol, egyszerűen csak vonzódsz hozzá, ez nem döntés kérdése.


Két "visszautasítás" havonta pedig l.fasz (nem is érdemes visszautasításként felfogni, te megmutatod a saját világodat a nőnek, amiben jól érezheti magát, ha neki valamiért ez nem felel meg, akkor az az ő baja, te ugyanolyan király vagy és éled tovább az életedet).

2016. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
15 pontosan!
2016. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

"Heti 2 visszautasítással a legerősebb ember is pár hónapon belül felkötné magát."


Egyetlen este leforgása alatt is kaptam már többet és csodával határos módon még élek :D

2016. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
57%

@Kérdező


Az egyik legnagyobb [ha nem a legnagyobb] Pickup artist-ot, Mysteryt száz meg száz nő utasította vissza eleinte. Feladta? Nem. És lásd meg az eredményét, ma szinte bárkit fel tud szedni.


Nem az a lényeg, hogy hányan utasítanak vissza, hanem az, hogyan értelmezed a visszautasítást. Kudarcként? Akkor lelkileg csak rosszul leszel. Értelmezed tapasztalatszerzésként, és lépj tovább.


Megsúgom neked, hogy engem több mint 35 nő utasított vissza. Feladtam? Nem. Érdekel valakit más nő véleménye? Amikor naponta több nőt szólítok meg, és bezsebelek elérhetőségeket, már utána nagyon nem érdekel, hogy ki utasított vissza. Csak azokra nézek, akiknél sikert értem el, mert ők lesznek a randijelöltjeim, nem pedig azok, akik elutasítottak.

2016. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!