Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők általában a "macis"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők általában a "macis" srácokat kedvelik, akkor az miért van, hogy mindegyikük magányos?

Figyelt kérdés

Mert ugye mindig az a szöveg, hogy egy ilyen mellett biztonságban érzik magukat, meg az mennyivel férfiasabb, mint egy vékony fiú, és ehhez képest MINDEN ilyen alkatú ismerősöm (magamat is beleértve) tök egyedül van és soha az életben nem volt nője. Én 173 centihez vagyok ~82 kiló, ami szerintem még marha messze áll az igazán kövértől, de nem, minden lány meglepően egyértelműen elkerül.


(Most mindjárt jön az, hogy "akkor miért nem fogysz le?" Nos, a magam részéről én egyedül nem fogok nekikezdeni, de ha lenne mellettem valaki, aki eljár velem mondjuk túrázni vagy valahova, akkor azt örömmel csinálnám. Mindemellett rendszeresen járok biciklivel rövidebb (50-60 km-es) túrákra, és semmi változás nincs a súlyom, a testalkatom, vagy éppen a közérzetem tekintetében. Max annyival másabb a helyzet most, hogy a buszbérlet árát másra tudom költeni.)


2015. dec. 31. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert nem így van, vannak akiknek az tetszik, de a többségnek nem.
2015. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Tehát akkor összegezve.

Az addig egyértelmű, hogy az izmos srácok jönnek be a legtöbb lánynak. Oké, ez megvan. De azt mondod, hogy egy nagyobb férfi helyett inkább választana legtöbb nő egy soványt? Na, ez nekem teljesen illogikusnak tűnik...

2015. dec. 31. 16:51
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Ez nagyon nem igaz. én is macis vagyok, meg sok haverom nálad jóval nagyobb mégis imádják a nők, mindig volt barátnőm stb

Szerintem a belsőddel van a baj, nem a macisságoddal!!!! 175/95

2015. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak ezen múlik. Ismerek macit, akit mindenki elhajt, meg olyat is, akinél sorban állnak a nők. (És nem, ő sem gazdag.)
2015. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van mostanság, de én se találok senkit. Mondjuk én egy extrém kövér lány vagyok, sok randim volt, de senki sem fogott meg igazán.

Nálam az izmosak, vékonyak alapból kiesnek, nagyon idiótán néznének ki mellettem.. :D

Viszont igen, sok lány csak mondja, közben meg ha leszólítja egy izmos, "menő" férfi, egyből olvad...


21/l

2015. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért szeretnék a nők őket általában? Nekem az ismeretségi körömben kevés van, aki ezt szereti. Én se. Meg minden egyes embernek más az ízlése.

Mi illogikus azon, hogy valaki egy vékony fiúval jár? Ha nem tetszik neki a súlyfelesleg, akkor nem fog macis meg mit tudom én milyen fiúkkal járni. A párkeresés nem arról szól, hogy rossz helyett megelégszik az ember a kevésbé rosszal. Olyat keres, aki tetszik neki.

Az pedig elég gáz, hogy magadtól eszedbe sem jutna lefogyni. Nem egy másik ember miatt kell az ilyen dolgokat megtenni hanem magad miatt. A sportolástól pedig nem fogy az ember hanem izmosodik. Lehet a sok biciklizéstől izmos vagy csak aztán hazamész és felzabálsz 5 pizzát és nem látszik a zsír alatt...

Amúgy meg valószínűleg a nők nem azt képzelik el a "macis" alatt amit te meg sok más fiú.

2015. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

@3

Másra nem igazán tudok gondolni, tekintvén, hogy még meg se szólalok jóformán, de már vége is az egész beszélgetésnek, mielőtt az elkezdődhetett volna. Mindemellett hozzám legfeljebb csak akkor fordulnak a lány "barátaim" is, amikor arról beszélnek, hogy milyen szar nekik, mert éppen valami piti hülyeségen összevesztek a barátjukkal. Pontosabban eddig ez ment, most már facebookon se válaszolok nekik. :D


@4

Hát én nem tudom, attól függ, hogy milyen lányokról van szó, meg hogy ő milyen életet él.


@5

Mit jelent az extrém kövér? Mert szerintem az kábé a 160 centi / 90 kiló környékén kezdődik.


@6

Nem jött be, fogalmam sincs, mióta nem ettem már pizzát. :D Bár ha ötöt be tudnék vágni, arra inkább lennék büszke, mert az már derekas teljesítmény lenne. Az tény, hogy madár- és hörcsögeleséget nem vagyok hajlandó megenni, illetve egyértelmű, hogy nem vetem meg a jó kis magyaros kajákat, de túlzásba se viszem a kajálást. És ha nem okoz az élet semelyik más területén se problémát az a szerintem minimális felesleg, akkor miért akarjak lefogyni? Mozogni tudok, ügyet intézni tudok, egy kis közösségen belül viszonylag népszerű vagyok a kinézetem ellenére is, akkor miért zavarjon?

Iiigen, ilyenkor következik az a másik sokszor eldurrogtatott és vérlázítóan unalmas, ezzel egy időben mégis felháborítóan bicskanyitogató klisé, hogy "ne másért változz, add magadat." Na most én másért nem változtam és magamat adtam, tessék, megvan az eredménye...

2015. dec. 31. 17:43
 8/21 anonim ***** válasza:
173 centisen akárhány kiló lehetnél, elkerülnének a nők. Minimum 175 centinek kell lenned, hogy egyáltalán esélyed legyen becsajozni, hacsak nem vagy bitang jóképű vagy gazdag.
2015. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

@8

Ajjaj, szerintem tudom, ki vagy... :D Nem tudom, én még egy nőt se láttam szabócentivel vagy colstokkal járkálni, azt a kettő centit meg ember legyen a talpán, aki szemmértékre megállapítja. Meg egyébként is, miért pont 175? Miért nem 177? NAGYON nem értem a logikádat azóta, amióta követem ezt a témát (legalábbis szerintem te mondtad el ezt már párszor).

Mindemellett kis túlzással az összes velem egykorú ismerősöm ennyi, plusz-mínusz 2-3 centi, mégsem volt különösebb problémájuk ezen a téren soha.

+1: Nekem sem kellene olyan lány, aki nálam magasabb, ez szerintem logikus. Viszont én azt nagyon nem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy 165 cm magas lánynak miért lenne akkora szüksége egy nála 20 centivel magasabb fiúra... semmilyen szempontból nem tűnik nekem praktikusnak az elképzelés.

Jóképű nem vagyok, a pénzzel kapcsolatos elméleteket meg én nem hiszem el. Egyelőre különben is csak diákmunkán vagyok, mint a hozzám hasonló korú egyetemisták nagy része, így az anyagi tényezők szerintem még kizárhatók.


Ha poénból írtad, amit írtál, akkor viszont bocsi, most valahogy nem vagyok fogékony az iróniára.

2015. dec. 31. 17:55
 10/21 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Tehát akkor összegezve.

Az addig egyértelmű, hogy az izmos srácok jönnek be a legtöbb lánynak. Oké, ez megvan. De azt mondod, hogy egy nagyobb férfi helyett inkább választana legtöbb nő egy soványt? Na, ez nekem teljesen illogikusnak tűnik...


Nemcsak izmos, sovány, meg macis/kövér csávók léteznek.

Tudod létezik egy olyan verzió, hogy normális testalkat. Normális, egészséges, nem elhanyagolt testalkat, de nem is izmos, kigyúrt, kockás hasú. Az ilyen testalkat elérése minden ember képes, csupán némi sportra, mozgásra van szükség, amit egyébként is meg kell adnod a testednek a normális mûködéshez, ja és nem szemetet zabálni állandóan.

Az ilyen test a legtöbb lánynak megfelel.

2015. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!