Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képesek megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek megérteni azt, hogy 30 éves, egyedülálló anyaként, nincs szükségem pasira?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, anya vagyok, van munkahelyem, hitelmentes kocsim, most szeretnék lakást vagy családi házat venni, csak magamnak és a lányomnak!

Folyamatosan megkérdőjeleznek mind a családom, mind pedig az ismerőseim. Szánalmas hogy nem tartanak képesnek arra, hogy egyedül pasi nélkül is boldog tudjak lenni. Unom!


2015. dec. 26. 18:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát, akkor ezek szerint lehet tényleg velem volt a baj, hogy azt gondoltam, hogy egy gyereknek szülőkre van szüksége?:o Szerintem nem normális családmodell az, amiben például a kérdező van, annak ellenére, hogy gondolom oka volt annak, hogy így alakult. Más persze a helyzet, ha elhunyt az édesapa, de úgy sejtem itt nem ez volt az ok. Én a józan paraszti eszemmel úgy gondolom, hogy egy gyereket nagy mértékben befolyásol a családja, a minta, amit lát. A saját környezetemben is jó pár példát látok arra, hogy egyszerűen tudat alatt is továbbviszik gyakran a gyerekek (később felnőttek) azt a példát, amit a családban látnak. És lehet, hogy más az értékrendünk, de én úgy gondolom, hogy annak ellenére, hogy rengeteg másmilyen sors van, és attól még, hogy valakinek úgy sikerül nem rossz ember, de szerintem az elsődleges családmodellnek talán az édesapa-édesanya-gyermek(ek)-nek kellene lennie. És erre törekednie mindenkinek.

Két tény viszont igaz, az egyik, hogy ezt utólag erőltetni nem lehet, azért, hogy legyen valaki, nem szabad összejönni, a másik hogy az anya egy lánygyermek esetében fontosabb (mivel hogy később előbb utóbb elvileg ő maga is anyává cseperedik), viszont például a pártalálás, és harmonikus kapcsolat kialakítása szempontjából fontos szerintem az apa. Pontosítva, az anya-apa kötelék. Egy fiúgyerek esetében pedig szerintem főleg. (Egyébként nekem kapásból 3 lány ismerősöm jutott eszembe, akit az anyja egyedül nevelt fel. És mindhármójuknak gondja van például a párkereséssel. Ez persze elég hevenyészett felmérés, csak azért írtam, hogy lássátok, hogy ilyen hatásra gondolom, amit gondolok.)

2016. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!