Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló férfi társaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfi társaim, akik kapcsolatra vágynak, öszintén ti úgy érzitek, h felkészültek vagytok rá?

Figyelt kérdés

anyagilag hogy álltok? képesek lennétek a párkapcsolat költségeit elbirni? úgy értem mint közös programokra pénzköltés, utazás, mozi, ajándékok, apróságok, koton, különleges kaja .... tehát olyan dolgokra gondolok inkább, amikre egyedülállóként kevesebbet költötök


idöben hogy álltok? mennyit dolgoztok? tudnátok annyi idöt szoritani egy barátnönek, h az elégedett legyen a közösen töltött idö mennyiségével?


meg egyáltalán fejben és lélekben mennyire tudnátok elkötelezödni egyik napról a másikra? tehát mennyire lennétek képesek rá, h hirtelen megváltoztassátok az életeteket? mennyire tudnátok alkalmazkodni egy olyan élethelyzethez, ami meröben eltér az addig jól megszokott kényelmes életviteltöl?


2015. dec. 16. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
nem panaszkodom de épp ezért nem kell kapcsi több pénzem marad magamra :) időm van rengeteg. kösz kihagyom
2015. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a szerelem nem válogat, ha szerelmes leszek egy lányba, nem fogok azon gondolkodni, hogy most "megtehetem-e anyagilag", nincs értelme annak amit írsz.

Nem állók valami jól ami a pénzt illeti, és rengeteget dolgozom. De ha jönne a megfelelő lány, akiért megérné elköteleződni, biztos vagyok benne, hogy mindent megtennék, hogy jól érezze magát mellettem. Meg persze, hogy nőnek érezze magát, bár én kissé régimódi vagyok, és nem szeretek lépést tartani ezzel a fene nagy emancipációval. Fejben, lélekben készen állok az elköteleződésre is, és arra is, hogy egyenrangú partnerként kezeljek egy lányt. Már csak a lány hiányzik.

2015. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*állok
2015. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem vágyok rá.
2015. dec. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a pénzkérdésről szólna a dolog akkor már semmi értelmét nem látnám hogy együtt legyünk. Akkor sem élnék ilyen kapcsolatban ha havi 1 millióm lenne csak azokra amiket felsoroltál. Engem ez teljesen kiábrándít egy lányból.


A szabadidő és lustaság már nehezebb kérdés, a nők igénylik a változatos programokat, én meg gyorsan ellustulnék. Ezért kéne olyan társat választani akivel szívesen tölt időt az ember és nem éki meg feladatként.

2015. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerinted egy kapcsolat a pénzről szól? Rég rossz életet élsz, ha így gondolod. :) Nem azt mondom, hogy ne hívja el egy férfi a barátnőjét néha kajálni, kávézni, moziba, akármi, de azért durva ez a pénzközpontúság, ami manapság megy. Komolyan, kezdek rosszul lenni néha bizonyos emberektől...


Az időt arra szánjuk, amit/akit fontosnak tartunk. A legnagyobb kincs, amit a másiknak adni tudsz, az a időd. Ha ezt rá szenteled, akkor mindent megadsz neki, ha minőséggel tudjátok megtölteni.


Az elköteleződéssel sosem volt gondom, mert alapvetően egy ragaszkodó, hűséges, törődő férfi vagyok. Nálam ez nem is kérdés.

2015. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó kérdések. De nem biztos, hogy minden megfogalmazás helytálló. Kicsit provokatívnak érzem, de megpróbálom más megközelítésből szemlélni és megválaszolni a kérdéseidet. :)
2015. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát (leszarom, háttal kezdem a mondatot, mindenki bekaphatja akinek nem tetszik) én most jutottam el arra a pontra hogy idén külön szeretnék költözni. Eddig nem sok értelmét láttam, mivel anyagilag eddig nem volt annyira előnyös (most lesz előnyös, de lényegesen jobb mint az eredeti felállás lett volna) egyébként szinte sosem éreztem magam rá tökéletesen alkalmasnak, de ha ez befolyásolná a döntéseimet, akkor soha, de soha nem történne semmi. :)
2015. dec. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Véletlenül kihagytam egy szót, de nem fogok itt hülye kis csillagocskákkal javítgatni. Értsétek jól!


(vagy kapjátok be! :)

2015. dec. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most le akarsz beszélni, hogy te vihesd el a GyK-s nőket, igaz? :D
2015. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!