Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell férfi nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell férfi nélkül élnem? 28N

Figyelt kérdés

Már régóta belesüppedtem a pasi nélküliség helyzetébe. Gimiben volt egy barátom, aztán meg inkább plátóiak.

A legutóbbi csak meg akart dugni, de én meg kezdtem megszeretni és így nem volt jó.


A külsőmet általában megdicsérik a pasik, de kezdeményezni nem szoktak nálam. A környezetemben sok pasi foglalt..

A munkahelyemen az egyik férfi tetszett, de úgy voltam vele, hogy van barátnője. Én mindig nyíltan beszélgettem vele. Most meg összejött az egyik munkatársunkkal.

Annyira elkezdtem zokogni, hogy neki sem kellettem. Kezdem azt érezni, hogy engem az isten úgy teremtett meg, hogy nem kellek a férfiaknak.


Pedig az utóbbi időben abszolút azt tápláltam magamba, hogy jó lesz minden és biztos lesz olyan pasi, aki úgy fog szeretni ahogy vagyok és én is őt..


A lelki beállítottságom egy kicsit érzékenyebb az átlagnál, az értékrendem is más egy kicsit. Konzervatív vagyok, de a kapcsolatomon belül végletes. És a napi életvitelemben nem vagyok olyan beállított, kialakított rutinos..csak próbálom összeszedni a lehetséges okokat..


Nálam valahogy csak két véglet van, vagy megnyílok és akkor nagyon elkezdek vágyódni a kapcsolatra, de ha nincs akkor ez egy csomó szenvedéssel jár. Az utóbbi hónapokban ez volt.

A másik lehetőség pedig, hogy bezárkózom annyira, hogy ne fájjon ez az egész, viszont akkor bennem van, hogy nem teszek érte, nem vagyok résen.. Falak építését szeretném most megint elkezdeni, mert ezt nem bírom nap mint nap.


2015. dec. 15. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen.A fullos pasik nagy eséllyes foglaltak.
2015. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Kezdj el sportolni,kondiba,aerobic-ra járni.Ha megjön a tavasz vegyél bringát,futócipőt,túrabakancsot és kinyílik előtted a világ,ettől majd megváltozik az életed és feltűnnek majd a színen az udvarlók is.:)

Bezárkóztál és csak álmodozol egy párkapcsolatról,de ha rád néz egy férfi nem látja rajtad a pörgést,az életkedvet.Ezen kell változtatnod.

2015. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Én tudom, hogy itt azt lehet a legtöbbet olvasni hogy egy kapcsolat mennyire jó és hogy kell, miegymás...De a való életben én pont azt tapasztalom, mind saját magam és mind a környezetemben, hogy aki nagyon nagyon akar kapcsolatot, annak valamiért nem lesz! Annyira rá lehet görcsölni erre a dologra, hogy az meglátszik, és taszító! Én férfi vagyok, ha nekem egy munkatárs, akivel jól elbeszélgetek, elkezdene zokogni hogy márpedig ő nagyon kedvel és kapcsolatot akar, csak azért se próbálnám meg, még ha tetszik is. De ezt most nem arra értem, amit te írtál le.

Nem tudom mit kéne tenned, én csak azt tudom mondani hogy annyira ne akarj párkapcsolatot. Boldogabb ember az, aki elvan kapcsolat nélkül is, és ha van rá lehetősége akkor él vele, mint azoknak, akik egyszerűen élnek halnak egy kapcsolatért és a körül forog a kis világuk.

2015. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én is sokmindenben így vagyok mint te, kivéve hogy nekem volt egy tíz éves kapcsolatom.

Előtte is, és most is annyira vágyakoztam már egy normális nő után hogy szinte másra sem tudok gondolni. Hiába foglalom le magam, hiába járok el barátokkal, hiába sportolok, hiába űzöm hobbiaimat. Próbálkozom, keresgélek de semmi. Egy idő után van hogy azt mondom jól van elég volt ennyi, és bezárkózom nem veszem észre tudatosan a nőket. Aztán eltelik így egy kis idő, és arra gondolok így sosem találom meg akit kellene, ő biztos nem fog bekopogni hozzám... Stb. Ilyenkor megint újra elkezd minden a pártalás körül forogni amíg meg nem unom... És kezdődik előlről a körforgás

2015. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Szóval konkrétan egy pasinál majdnem csináltál is valamit, de egyébként csak sajnáltatod magad. Ajánlom az állatmenhelyeket, ott aranyos cicákat lehet kapni.
2015. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám, csak férfiban. A helyzet az, hogy én is konzervatív vagyok, bár ez sajnos vagy nem sajnosazzal is jár, hogy minden, és mindenki, aki kívül esik az elveimen, értékrendemen, elítélem a retekbe. Mármint a tudatlan embereket, és belőlük van több. Szókimondás jellemez, lobbanékonyság, ugyanakkor nagyon hűséges típus vagyok, és a végletekig szeretek egy nőt, aki a bizalmamba férkőzik. Tehát tartós, erős szerelemre, szeretetre képes vagyok. Csak olyan különc is vagyok, ha 10-ből 8 A-t mond, akkor én biztos a kettő B-t mondó között leszek. Ezt észrevettem. Kiakaszt a közöny, az emberi butaság, a tudatlanság, az ostoba viselkedés és társai. Küllemre szerintem erős átlag vagyok. Szóval biztos nem ezért nincs most senkim, hanem mert olyan helyen élek, ahol kb senkit sem ismerek, kissé beszűkül emiatt a lehetőségek tárháza. Inkább nagyon. :D Szerintem rossz helyen élsz, én is ezt vallom magam tekintetében, szóval hamarosan lelépek innen, újév után. :) Dumálhatunk, ha rám írsz.
2015. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

érdekes amit írsz és megértelek nagyban. kíváncsi vagyok azért, mert általában egy jó beszélgetés egy pasival tud e kicsit is változtatni a kedveden a hangulatodon. Azért is ismerős a dolog mert pasiként én is vagyok így. Annyira azért ne szomorodj el mert hid el van még jó ember. Ha esetlegesen beszélni akarsz csak úgy bárkivel is én szívesen meghallgatlak. ott a privát lehetőség is. Lehet hogy igazán vágyódsz egy kicsi jó kedves szóra megértése egyetértésre.


Jogos az hogy vágyódsz kapcsolatra mert még fiatal nő vagy és a természet még mindig dolgozik ha azt néha hajlandóak vagyunk mellőzni. Tiszteletem a tiéd. F,34.

2015. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Ne haragudj, de egy olyan nyugati nő, aki a 21. században nem tud párt találni, az nagyjából annyira életképtelen, mint a szamár a népmeséből, aki éhen halt a terített asztalnál.

Nőként elképesztően minimális idő- és energiaráfordítással lehet férfit találni, ha nő vagy, akkor ezen a téren te "easy" fokozaton játszol, szóval tényleg hatalmas selejtnek kell lenni ahhoz, hogy ne sikerüljön találnod bárkit is. A férfiak vinnyogása is szánalmas, de őket meg lehet érteni, mert ők, főleg itt nyugaton "veteran" fokozatok játszanak e téren.

Amúgy csak azt tudom tanácsolni, mint az ötös válaszoló: szerezz be pár macskát, bár ha az állattartás terén is annyira gyéren teljesítesz, mint a párkeresésben, akkor egy macska túl nagy kihívás neked, én inkább egy agámát javaslok, annak elég egy kaja pasztilla egész nap meg némi fény.

2015. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 omba ***** válasza:
0%

"Annyira elkezdtem zokogni, hogy neki sem kellettem." - bocs az úgy volt, hogy ő nem kellett neked, mert hogy volt barátnője.

A felnőttel élete általában a két véglet közt zajlik - téged meg szigorúan nevelhettek, ebből kéne már kiszabadulnod.

2015. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Csak Kövér László meg ne tudja, hogy 28 évesen nincs pasid! :D
2015. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!