Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell férfi nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell férfi nélkül élnem? 28N

Figyelt kérdés

Már régóta belesüppedtem a pasi nélküliség helyzetébe. Gimiben volt egy barátom, aztán meg inkább plátóiak.

A legutóbbi csak meg akart dugni, de én meg kezdtem megszeretni és így nem volt jó.


A külsőmet általában megdicsérik a pasik, de kezdeményezni nem szoktak nálam. A környezetemben sok pasi foglalt..

A munkahelyemen az egyik férfi tetszett, de úgy voltam vele, hogy van barátnője. Én mindig nyíltan beszélgettem vele. Most meg összejött az egyik munkatársunkkal.

Annyira elkezdtem zokogni, hogy neki sem kellettem. Kezdem azt érezni, hogy engem az isten úgy teremtett meg, hogy nem kellek a férfiaknak.


Pedig az utóbbi időben abszolút azt tápláltam magamba, hogy jó lesz minden és biztos lesz olyan pasi, aki úgy fog szeretni ahogy vagyok és én is őt..


A lelki beállítottságom egy kicsit érzékenyebb az átlagnál, az értékrendem is más egy kicsit. Konzervatív vagyok, de a kapcsolatomon belül végletes. És a napi életvitelemben nem vagyok olyan beállított, kialakított rutinos..csak próbálom összeszedni a lehetséges okokat..


Nálam valahogy csak két véglet van, vagy megnyílok és akkor nagyon elkezdek vágyódni a kapcsolatra, de ha nincs akkor ez egy csomó szenvedéssel jár. Az utóbbi hónapokban ez volt.

A másik lehetőség pedig, hogy bezárkózom annyira, hogy ne fájjon ez az egész, viszont akkor bennem van, hogy nem teszek érte, nem vagyok résen.. Falak építését szeretném most megint elkezdeni, mert ezt nem bírom nap mint nap.


2015. dec. 15. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10%
Ajajjj, nyakunkon az ünnepi hangulat, remélem Csernus doki a napokban felregisztrál...
2015. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta, hogy jó nagy selejtnek kell lenni ahhoz, hogy manapság ne találjunk pasit, az egy balfassz. Egyáltalán nem úgy működik, hogy a nő csettint egyet és azonnal sorba áll előtte 5 potenciális partner egy normális kapcsolatra. Sokat kell keresgélni, sokat kell csalódni ahhoz, hogy végül megtaláljuk azt, aki tényleg hozzánk való. Én is négy éven keresztül szenvedtem és koppantam, randizgattam mindenféle fiúval, mire sikerült olyat találnom akit tényleg kerestem. Szóval én csak azt tudom tanácsolni, hogy ismerkedj neten, én ugyan nem ott ismerkedtem meg a barátommal, de ez egy jó lehetőség arra hogy gyakorold a fiúkkal való kommunikációt, hogy tapasztalatot szerezz és önbizalmad legyen a bókoktól, kikapcsolódj a randikon, aztán meg lehet hogy meg is találod az igazit.
2015. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
keress uj barátokat, járj el szórakozni, nem kel feltétlenül bepasizni, ez a jó közérzethez és az élet megéléséhez kell.
2015. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!