Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képesek megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek megérteni azt, hogy 30 éves, egyedülálló anyaként, nincs szükségem pasira?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, anya vagyok, van munkahelyem, hitelmentes kocsim, most szeretnék lakást vagy családi házat venni, csak magamnak és a lányomnak!

Folyamatosan megkérdőjeleznek mind a családom, mind pedig az ismerőseim. Szánalmas hogy nem tartanak képesnek arra, hogy egyedül pasi nélkül is boldog tudjak lenni. Unom!


2015. dec. 26. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert az ember társas lény, és ehhez hozzátartozik egy megfelelő partner megléte is, legyen szó beszélgetésről vagy intimitásról...


Lehet, hogy senki nem gondolja, hogy ne lennél képes eltartani magad, de azt gondolják, hogy szükséged lenne valakire, akivel megoszthatod az örömöd, a bánatod, aki melletted áll az életben.

2015. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor annyira, de annyira tudnak aggódni egymás lelki üdvéért az emberek. Pff...

Nem tudom, mi ennek az oka, de szerintem is szánalmas ez a viselkedés. Biztos az is benne van, hogy a legtöbb egyedülálló veszettül párt keres, te meg kilógsz a sorból.

2015. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor kérdezem én, mi a rossz ebben, hogy nem akarok pasit magam mellé?
2015. dec. 26. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán régi-módi a felfogásuk.

Én megértem. Én is egyedülálló pasi vagyok, nincs szükségem nőre magam mellé, mindenem megvan, eltartom magam, ellátom magam, ennyi, van ilyen, csak így tovább csajszi!

Szexet sem hiányolod?

2015. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nincs abban semmi rossz, az emberek egyszeruen ilyenek.

en is magam vok egy hoszabb kapcs utan, es a sok hulyeseg miat egyszeruen nem kell senki.


csak te csinald a dolgod, hagyad ki mit mond. ugy csinald ahogy erzed. nincs roszabb mint csinalni vmit amit nem akarsz csak azert h mas radtusmakolja azt.

f35

2015. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert amint találkozol egy bitang jóképű hímmel, rögtön szükséged lesz pasira.
2015. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van egy jó pár pasi körülöttem, de egyik sem érdekel és nem, még a sex sem hiányzik!
2015. dec. 26. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
varja ma..ugy total kerulod a ferfiakat vagy csak kapcsolatot nem akarsz veluk?
2015. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert az, hogy a saját életeddel mit csinálsz, az a te dolgod, de a lányodnak nem biztos hogy ártana valami normális családmodellszerű... Mert amíg egyedülálló vagy, addig oké, te gondod, hogy tudsz-e boldog lenni, nem hiányzik-e valaki, akivel megosztod az életed, de onnantól hogy gyereked van, már az ő lelkével is játszol... Egy gyereknek apára, legalábbis apaszerepbeli emberre is szüksége van.
2015. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra van a nagypapa,meg keresztapa,meg tanárbácsi meg a haver apukája stb... amúgy meg hülyeség ez az apa kép,ha olyan fontos lenne,akkor nem adnának egyedülálló embernek is örökbe gyereket.

Apa nélkül is simán fel lehet nőni lelki sérülés nélkül,az anya a lényeg.

(mit fogok én ezért kapni??? :D )

2015. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!