Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van olyan sok csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van olyan sok csalódott nő, mert a külső vonzalomnak élnek?

Figyelt kérdés
Mikor nőkkel beszélek olyan sokszor hallom azt hogy sok csalódáson vagyok túl Stb. Ez azért lehet mert a külső vonzalomnak, kémiának élnek és emiatt jönnek össze úgy a pasikkal hogy nem ismerik meg igazán a belsejét. Akikkel esetleg boldogok lehetnének azoknak időt, esélyt se adnak arra hogy később alakuljon ki a vonzalom hogy így jobban megismerjék igazán egymást egy rendes pasival
2015. dec. 6. 14:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%

"remekül reprezentálod azokat, akik a saját szellemi szegénységük miatt csak dobálózni és fröcsögni tudnak, de érvelni nem."


Hallod olvasd már vissza a korábbi írásodat aztán gondold át még egyszer ez a mondatot :) Amit ott írtál az sem más csak a saját szellemi mélységed prezentálása, és szimpla fröcsögés. Érvek? Micsoda? Ja tudom a barátnőd nővére, meg pár rokon. Huha...Tudod férfiakból is van pár ezer, akik nem azt az utat járják be amit kéne, nem azokra szánják figyelmüket akikre kéne, mégsem íródott még ilyen undorító és férfigyűlölő kis monológ. Általánosítás. Ismerős ez a szó? Pont ezt csinálod "Mr érvelés és szellemi mélység" :)

Amúgy ha ez mind igaz akkor gondolom te is csak a sokadik farok vagy a csajod szájába nem? :)) elvégre a nők ezzel töltik a fiatal éveiket. Sz@rügy

Öngól...

2015. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
27%

Leírtam egy folyamatot, ami rengeteg nő életét befolyásolja párkeresés terén. Sehol nem írtam, hogy ez mindegyikükre jellemző lenne, ennek ellenére ti úgy állítjátok be, mintha ezt én a világ összes nőjére érteném. Gratulálok a szövegértési képességeitekhez...

Akikről én beszéltem azok a nyugati kultúrkörbe tartozó nők egy jelentős része, úgy gondoltam ez nyilvánvaló a szövegkontextusból, de ezek szerint nehezetekre esett kikövetkeztetni, hogy nem az arab vagy kínai nőkről beszélek, ismételten gratula, megsúgom, hogy a szövegértelmezés ezen szintje 5. osztályos tananyag, ezt pont a barátnőmtől tudom, aki napközis tanár és szerintetek nem létező személy. Igen, részben ő is átment ezen a folyamaton, saját bevallása szerint a negyedik jelentősebb férfi vagyok az életében és ő is pontosan úgy fogalmaz, amikor erről a folyamatról beszél, mint ahogy én, felteszem titeket a trágárság zavar. Mi úgy vagyunk vele, hogy amíg a vulgaritás a közlést szolgálja, nem pedig maga a közlés, addig elfogadható eszköz. A példákról meg annyit, hogy nem 3 ember alapján találtam ezt ki, hanem közel 20 évnyi világi tapasztalat és több ezer ember életének eseményei azok, ami alapján ezeket írom. A férfiakról is van egy hasonló kritikám, amit itt is kifejtettem már párszor, érdekes módon egyszer se támadt nekem egy csomó dühös férfi akkor.

Gondolom most azt hiszitek, hogy halálosan fel vagyok húzva és verejtékezve próbálom kimagyarázni magam. Nos.... nem igazán. Hozzászoktam már, hogy olyan emberekkel kell beszélnem, akiknek nehezükre esik az ő véleményükkel ellentétes dolgokra értelmesen reagálni. Ezt a témát már előadtam máshol is, ahol velem egyet nem értő emberekkel értelmesen el tudtam beszélgetni erről, akiknek a nagy része mellesleg nő volt, szóval ennyit arról, hogy egy vasvillás paraszt lennék, aki a többre becsüli a traktorját a nőknél.

2015. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Az egész monológod úgy kezdődött hogy a mai fiatal nők. Olvasd vissza ha nem hiszed el :) Most meg jössz itt azzal hogy nem mind persze meg még mi vagyunk ledegradálva egy értelmi fogyatékos szintjére...Alig ellentmondásos. Akkor írd azt hogy a mai nők JELENTŐS RÉSZE, vagy hasonló. Az meg hogy a barátnőd nemlétező nem tudom hol olvastad, utóbb írta valaki, ha az elméleted igaz akkor az van hogy...a kettő nem ugyanaz :) (Szövegértés mi?)

Amúgy elég érdekes, hogy a sértegetéseket rossz néven veszed, de te is ugyanúgy sértő jelzőkkel illetsz másokat (esetünkben minket) illetve mikor a topikban a legelső hozzászólásodat leírtad akkor valahogy nem finomkodtál, nem ügyeltél arra hogy ne sérts meg olyanokat akikre mindez nem igaz. Szóval legyél szives ne álszenteskedni itt mert nagyon szánalmas. Kulturáltan is el lehet beszélgetni azokkal akik kulturáltan fejtik ki a véleményüket egyes témával kapcsolatban. Nos amit te itt először bemutattál nekünk az minden csak nem kulturált. A "kiélt 30-as nőkről" meg annyit, hogy a 2 jelző nem minden esetben jár együtt. Üdv a 21. században ahol sajnos kapcsolatok (házasságok) mennek tönkre, a házasságok nem 18 évesen köttetnek és halálokig tartanak, bárki bármikor kerülhet olyan helyzetbe hogy 30-asként lesz egyedülálló hirtelen, és nem feltétlenül a kiélt partribikre kell érteni. Illetve nem csak rájuk. Szemellenzős vagy és csak feketén meg fehéren látod a világot ez a nagy probléma. Jajj de várj tudom most mindjárt jösz azzal hogy te nem rájuk gondoltál, meg hogy ez kivétel meg hasonlók. Nos tudod mit? Ezért nem kéne komplexen nekimenni embereknek, úgy hogy nem vagy tisztában az élethelyzetükkel, csak kárörvendően röhögni a markodban hogy na ugye.

Ja és még mielőtt újabb bölcs megállapítást tennél a "tyúkszememre" közlöm nem vagyok sem elvált sem 30-as kiélt meg végképp...épp csak embereket ítélek nem pedig nemeket. Részemről ennyi, nem offolom szét a topikot.

2015. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
60%

Ez már megint azon a baromságon alapul amit az itteni óvodások terjesztenek, hogy minden jóképü/sportos/gazdag/nagydumás pasi bunkó és kihasználja a nőket a külsőre előnytelenek meg mind jólelkű hűséges emberek akiket igaztalanul ver az élet.

NEM. Az élet nem ilyen. A kevésbé jóképüek nagyrésze a 10/10-es csajokat váltogatná ha megtehetné, ők se szentek sőt a megaláztatások vagy vélt sérelmek miatt szerintem több a lelkinyomorék aki alkalmatlan egy kapcsolatra mind a jól szocializált valahogy kinézők közt.

A nők meg nem mind csak a külső alapján keresnek párt, főleg azok nem akik hosszútávra terveznek. Egyéjszakásnál lehet inkább a külső dominál, de ezt nem tudom lévén nem yzexelek kapcsolat nélkül.

2015. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"de ezek szerint nehezetekre esett kikövetkeztetni, (...) megsúgom, hogy a szövegértelmezés ezen szintje 5. osztályos tananyag"


A hét poénja egy napközis tanárra hivatkozni nyelvészeti kérdésekben! :) Elárulom, hogy az egyik legsúlyosabb szövegértelmezési hiba a szövegek saját szájíz szerinti értelmezése. Épp az elmúlt hetekben vettem részt egy kutatásban szövegértés témában, és az értelmileg akadályozott gyerekekre volt jellemző, hogy olyasmit láttak bele a szövegbe, ami egyébként nem volt benne.

2015. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
47%

akárki akármit mond, a nők vonzalom alapján választanak párt. (hogy mit nem írok?)


a vonzalmat az esetek 90%-ban a külső határozza meg.

aki nem tetszik nekik, meg sem akarják ismerni, nemhogy esélyt adnának maguknak is, jobban megismerni a másikat. (jó-jó a felgyorsult élet....)


hogy-hogynem a nők 90%-a a magas, sportos, humoros, jóképűt akarja. ha pénzes az még jobb. de minimum magas és jóképű legyen.



jönnek olyan példákkal, hogy Danny De Vito-nak is van nője.... ehh. persze mert tele van lovettával és híres, jó színész.



mutassatok egy alacsony, szegény, és nem jóképű fickót nővel! (családdal, gyerekekkel, akik az ővéi az adott nőtől, nem pedig csak 1 pénztárca egy kiélt negyvenes nőnél)

2015. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Stephen King pl. annak idején rohadtul nem volt gazdag,mégis megszerezte a feleségét,akivel máig együtt van.Ráadásul kifejezetten szerencsétlen arcformája van,mégis lett családja abból az időből,amikor még egyáltalán nem volt befutott.Tehát nem jött össze egy pénzéhes fiatal libával.
2015. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
53%

Am az is elgondolkodtató, hogy a méltatlankodó férfiak 90%a azon panaszkodik, hogy tavi ogre létére nincs szép barátnője, mert a mai nők felszínesek.

A maradék 10% meg beérné átlagossal is, de az átlagos alatt a joghurtreklámokból előlépett karcsú nőket érik, akiken bár nincs semmi kiemelkedően szép, mégis szinte hibátlan az arcuk.

2015. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"hogy a szövegértelmezés ezen szintje 5. osztályos tananyag, ezt pont a barátnőmtől tudom, "


Ez ki is kérdezte? :D De ha mér ilyen kis tancicéni barátnőd van akkor kérd meg hogy tanítson meg téged szöveget értelmezni, mert nem megy...még a sajátodba is olyat látsz bele ami nincs :) az pedig már nem akármi bibi. És igen jól írták előttem, te kezdted úgy az egészet hogy a mai fiatal nők, tehát te itt ne kezdj el pökhendien még minket hülyének beállítani, meg ironizálni, mert elég nevetséges vagy :D

2015. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!