Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van olyan sok csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van olyan sok csalódott nő, mert a külső vonzalomnak élnek?

Figyelt kérdés
Mikor nőkkel beszélek olyan sokszor hallom azt hogy sok csalódáson vagyok túl Stb. Ez azért lehet mert a külső vonzalomnak, kémiának élnek és emiatt jönnek össze úgy a pasikkal hogy nem ismerik meg igazán a belsejét. Akikkel esetleg boldogok lehetnének azoknak időt, esélyt se adnak arra hogy később alakuljon ki a vonzalom hogy így jobban megismerjék igazán egymást egy rendes pasival
2015. dec. 6. 14:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%
a 7-es írta le tökéletesen az igazságot
2015. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%

10, jót röhögtem, köszi! :D

Szerencsére nagyon messze jársz az igazságtól, ezért roppant vicces volt olvasni!

2015. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

Írhatjátok a baromságaitokat, de egyetlen egy dolog van, amiben a viselkedéskutatók, a feministák és az anti feministák egyet értenek: a két nem közül a férfiaknak fontosabb a külső. Nem tudom, hogy felfogjátok-e ennek a súlyát (megfigyeléseken alapuló tudomány és két szélsőség egyetért - ilyen nincs sokszor ebben a világban)


Nyilván az első dolog, amit meglát a nő, az a külső, viszont be tudod hozni az esélyedet egy nőnél akkor is, ha csunya vagy, de határozott a kiállásod, stb...

A férfi is szép barátnőt akar, de ha nem jut, beéri azzal, ami van. Gondolom mindenki hallotta már férfitől ezt az "ez van, ezt kell szeretni" hozzáállást.

Nem véletlen, hogy ha szexszel akarja valaki eladni az áruját, akkor félmeztelen, dögös nőket rak a reklámba, nem pedig férfit, az sem véletlen, hogy a filmekben lehet a főhős ronda/öreg/dagadt, a végén megkapja a jó csajt, csak azért, mert idő közben tököt növeszt, és az sem véletlen, hogy kitaláltak a férfiaknak egy házasságtörős weboldalt, ha már az "ez van, ezt kell szeretni" feleség nem elégíti ki őket eléggé...


Nem unalmas MINDIG a nőket berakni bűnbaknak?

2015. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%
7-es te olyan kis nyominger vagy a hülye sztereotípiádal. Persze élvezkedj csak azon hogy majd leadják az igényeiket. ha ha ha...mert arról nem hallottál még hogy valaki lehet normális és jól kinéző is egyszerre? Ostoba vagy mint a föld. A te elméleted szerint akkor te valami 10/10-es topcsávó vagy mivel hogy olyan tirpák és rosszindulatú vagy. :) De gondolom nem, mert akkor nem itt nyígnál...nyugodj csak bele szépen, senki nem ad le semmit. Mert egy nő inkább van egyedül mint a magadfajta savanyú megkeserdedett kis akármivel. A világ meg nem fekete vagy fehér. Mi van sok volt az amcsifilm? Ha valaki helyes az már biztos bunkó is, ha egy lány szép az meg tuti egy p..csa? Gratula az eszmefuttatáshoz.
2015. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
Az első exem az nem a klasszikus jóképű csávó,pláne nekem nem,aki nem éppen kék szempárti,ettől függetlenül valakinek tetszhet nagyon is.A humorával fogott meg,nem is a kinézetével.Második pepitában ugyanez,hogy a stílusa fogott meg,nem a külleme,mégis pofára estem mindkettőnél.
2015. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%

14#

Látom sikerült rálépnem a tyúkszemedre. Nos ez a "savanyú megkeserdedett kis akármi", aki én lennék, másfél éve él boldogan párkapcsolatban egy olyan nővel, aki aláírja azokat, amiket írtam, mert az anyja és a nővére az élő példák az én állításaimra, illetve még jó pár ezer nő, akik az általam leírt utat járták be, beleértve sok rokonomat és munkatársamat. A tudat, hogyha nem változnak meg, akkor jönnek a macskák, elég sok nőt ösztökélt már arra, hogy moderálja az elvárásait.

Mellesleg gratulálok a roppant konstruktív és egyáltalán nem személyeskedő hozzászólásodhoz, remekül reprezentálod azokat, akik a saját szellemi szegénységük miatt csak dobálózni és fröcsögni tudnak, de érvelni nem. Peace!

2015. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Sajnos a 7-nek sok mindenbe igaza van, ezt én is sokszor hallom tapasztalom,nyilván sok kivétel van nem azt nem mondom, de egyre inkább igaz ez amit mondott az 7-es.

Az is látszik ebből hogy olyan hozzászólok, akik kis igazságot észlelnek a dologban pl 14-es, máris támadni kezd elég durván, ez a dolog a tipikus fáj az igazság esete.

2015. dec. 6. 17:26
 18/29 anonim ***** válasza:
69%

#17

A teljes képhez hozzá tartozik, hogy

- jóképű, de csóró pasik azon panaszkodnak, hogy a mai nőknek még a külső sem elég

- pénzes és/vagy jóképű pasiknak az a problémájuk, hogy ők tipikus (önjelölt) jófiúk, ami miatt megszívták, mert a nőknek a rosszfiúk kellenek

- ha valakinek hiányzik egy tulajdonsága az "ez kell a nőknek" sztereotípia csomagból, akkor bőszen ráfogja arra az egy tulajdonságára, hogy amiatt nincs nője

- vicces/érdekes férfiak röhögnek a dolgon, és mondják, hogy az ilyeneknek csaj helyett csak kifogás jutott


Mindannyiótoknak az fáj, hogy a nők dönthetnek, hogy kit engednek közel magukhoz - akik sok esetben nem ti vagytok, és emiatt biztosak vagytok benne, hogy rossz rostákat használnak. Sz@r ügy...

2015. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
65%

7-es és 16-os. Képzeld nem léptál rá semmire nagyokos. Birom ezt a nagy logikát, amikor valaki nem egy véleményen van veletek akkor az már tuti olyan mint a mondókádban leírtál. Van párom az igényeim leadása nélkül, köszönöm...

Te beszélsz személyeskedésről? Olvasd már vissza amit pl nekem, meg úgy az előző hsz-edet. Ismersz valakit aki ismer valakit akikre igazak ezek a sorok és akkor már rögtön fújod a jól ismert "minden nő" dumát. Na ez az a bizonyos szellemi mélység, nem az amit én leírtam. Sajnálom hogy visszanyalt a fagyi és nem tetszik. Nem is értem azokat akik ide járnak kötekedni aztán ha valaki válaszol még nekik áll feljebb

2015. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
*nekem írtál, elnézést
2015. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!