Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják arra a nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják arra a nőre hogy hazudik aki azt mondja hogy a külső nem számít?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért kell az ilyen nőt meghazudtolni amikor csomó nőt ismerek akinek tényleg nem számít a külső, mert volt alacsony, magas, vékony,kövér, helyes, ronda Stb pasija, tehát mindenfajta pasija volt
2015. nov. 30. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
férfiaknál is így van,szerinted miért hajtanak a pasik a szőke szilikonos nőkre? akik még csak nem is szépek,mert a külső számit nekik is
2015. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hiszek ezeknek a nőknek, mert már nerm egy ilyet láttam, hogy csinos nő, és a pasija meg nem hozzá való volt.
2015. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert azok, akiket elutasítottak, azt hiszik, hogy belsőre teljesen rendben vannak, tehát aki őket elutasítja, az biztos felszínes. Holott aki azt mondja egy másik emberre, akit nem is ismer, hogy biztos hazudik, az belsőre sincs rendben....
2015. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek számít a külső. És most nem arra a szélsőséges helyzetre gondolok, hogy csak és kizárólag a társadalom 90%-a által helyesnek, szépnek tartott férfikkal/nőkkel hajlandó valaki összejönni.


Egyszerűen a külső számít!! Mindenkinek! A fizikai vonzalomra szükség van! Az pedig, hogy ki kihez képest vonzódni..na ez már egyéni. Nekem is volt túlsúlyos barátom, velem egymagas barátom, és vékony barátom, és kevésbé helyes arccal rendelkező. Én vonzódtam hozzá, de objektívan tudtam nézni a dolgot és tisztában voltam vele, hogy ő nem a leghelyesebbek közé tartozik.


Ezek közül engem hosszabb távon a vékonyság és az alacsonyság zavart, így alapvetően már nem is keresem magamtól az ilyen férfiak társaságát, már ami az ismerkedést illeti.


Azok a nők, akikről a kérdésben szó van..nekik is számít a külső. Ezekhez a férfiakhoz ők is vonzódtak, ők is találtak bennük valamit, amitől vonzónak tartották a másikat.


Na mindegy..száz szónak is egy a vége. Szerintem mindenki hazudik, aki azt állítja, hogy nem számít a külső. Nem kell végletekben gondolkozni, de hazudik.

2015. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számít a külső mindenkinek, csak nem egyformán. A te ismerőseid, akiket ilyen sokféle pasival láttál, vajon összejönnének olyan emberrel, aki teljesen igénytelen, nem tisztálkodik, csomókban lóg a haja meg a szakálla, és nem azért, mert hajléktalan vagy szegény? Szerintem nekik is van egy határ.
2015. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"teljesen igénytelen, nem tisztálkodik, csomókban lóg a haja meg a szakálla, és nem azért, mert hajléktalan vagy szegény?"


Ez már nem külső ez már inkább mentalitás,belső!!


(amúgy az egyik ilyen lány ismerősömnek volt ilyen pasija. Még a mai napig nem értjük hogy egy átlagos ápolt csinos lány miért jött össze ilyen pasival)

2015. nov. 30. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belsőből fakad, de külső, mert ott nyilvánul meg, látod.
2015. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általánosan az alap elvárás, a tökéletes, sűrű, erős, haj, megengedett ősz hajszála száma nulla, tökéletes "ötvenesévekamerikája" frizura... Hibátlan, fehér fogsor, NAAAAAAAAAAGY szemek lehetőleg világosan, kicsi orr, markáns áll, széles nyak, bazi széles vállak és nagyk is legyenek, de vékony legyen az illető, gyurma-erejű karo, de vékonyan, kockáshas hú há hú, vékony derék, kis s*gg, eres 18-as farok, nagy herék, hosszú izmos lábak.


És ahogy mondják "ez még semmi ez az alap". Ezenfelül még valamit tessék prezentálni!

2015. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük, a sportos testalkat is belső tulajdonság, mert egy olyan életmód eredménye, szóval nem születési adottság. Csak mégis a külsőhöz sorolják, mert látjuk. Az elhízás is belső tulajdonság, mert egy mozgásszegény és gyakran az étkezésre nem odafigyelő életmód eredménye (meglepő lehet, de a soványság is, csak a hajlamtól függ, hogy valaki melyikbe tartozik).
2015. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!