Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egy férfinak fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy férfinak fizetni társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát, max adsz egy pofont a szarnak. 99.9%, hogy semmi nem fog összejönni, mivel a nők nagy része kamu, az a pár száz pedig, aki fent van, több tízezer férfi körül válogathat. ne lepődj meg, ha száz levélből egyszer se méltatnak válaszra. Meg kell tanulni egyedül élni, ez van.
2015. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nehogy mar, itt is lehet meg tobb nem fizetos oldalon. :)
2015. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges.


Főleg hogy vannak olyan társkereső oldalak, amik nem fizetősek(pl. Randiface).

Meg olyanok is, ahol pl. minden nap 2 embernek írhatsz ingyen (pl. Páratlan), annyi sztem bőven elég.


Párt nagy valószínűséggel úgysem találsz ezeken az oldalakon, akkor legalább a pénztárcád ne bánja...

2015. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen. voltam fönt oldalon, és olyan rossz benyomást tett, ha valaki azt írta, hogy nem fizettem be, úgyhogy aki akar valamit, az küldjön email címet. Persze ebben az is benne van, hogy a nőnek, aki írni akar neki, annak fizetnie kell a szolgáltatásért, máskülönben nem tud neki írni. Tehát elvárja a nőtől, hogy fizessen, ő meg csak várja a sült galambot. Szerintem ez egy ellenszenves hozzáállás. Ha meg nincs egy havi ezrese, hogy belefektessen, akkor az is már tényleg nevetséges, nem kell akkor barátnő, mert a kapcsolat mindig pénzbe kerül.
2015. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érdemes... mert jobb ha a ffi ír
2015. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!