Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szólják le az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le az itteni fiúk a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rosszat mondanak az itteni pasik ezekről az oldalakról, csak nem tudom miért.

Én nem vagyok helyes pasi, kicsit Jáksó Lászlóra hasonlítok.

Egyik nap felregisztráltam egy ingyenes társkereső oldalra, KÉPET nem tettem fel, mert mondom ilyen helyre tuti nem tennék fel képet. Valóban nagyon sok nem válaszolt, nagyon sok el sem olvasta a levelem, de azért 3-4 lánnyal el tudtam tök jól beszélgetni. Sőt az egyikkel teljesen egy hullámhosszon voltunk. Most épp a randiról jövök ami tök jól sikerült, azt mondta hogy szeretne még találkozni, nagyon aranyos lány :) Az igaz, hogy nem egy bombázó lány olyan 75 kg körüli kis husi van rajta, de nagyon szép az arca nagyon kedves, de nekem az ilyen lányok nagyon bejönnek.


2015. szept. 29. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mázlid volt. A többségnek azonban nincs szerencséje. Nekem eddig egyetlen randi jött össze, több mint egy év alatt, abból sem lett semmi.
2015. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez kamu, és lány vagy.
2015. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdező most írt egy privit, azt állítva, hogy nem kamu. Ugyanaz az ember tegnapelőtt is írt nekem privit, amiben küldött egy képet "magáról" meg a "barátnőjéről".

[link]

Ez lenne az a 75 kilós lány? :)

2015. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam már így én is, tényleg, ha nincs kép fenn, akkor el lehet beszélgetni lányokkal. A probléma ott van, hogy utána mindig van képcsere, akármeddig is húzom, úgyis ide jutunk, aztán meglátják, hogy nézek ki, onnantól meg vége az egésznek.
2015. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert semmit nem érnek,vissza sem írnak egyszer sem.

Beszélgetni? a 600+ levél amit elküldtem,nos egyetlen egy sem írt vissza.

Az meg senkit nem vigasztal,és senkinek sem lesz jobb tőle,hogy neked mondjuk mázlid volt.100000-ből 1 ilyen van...

24/F

2015. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan oldal, ami ingyenes és jó és még regisztrálni se kell (feltéve hogy csak te akarsz másokra írni). Én nem nézek ki jól, van is még vagy 8 kg feleslegem. Mégis 1 hónap alatt 3 lány is írt rám, 2vel randi volt, s egyikőjükkel komoly kapcsolatom van. Ne adjátok fel a kudarc miatt.
2015. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már kb 15 lánnyal találkoztam így, többségével sak 1szer és jók azok lekoptattak.
2015. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert valamilyen okból nekik nem jött össze, és azt hiszik hogy akkor már senki másnak sem jön össze. Vagy irigyek, és nem akarják, hogy bárkinek is sikere legyen, ezért mindenkit igyekeznek elijeszteni az ilyen ismerkedéstől.


Sok pasit ismerek akiknek így lett párja, több pár már össze is házasodott, van ahol gyerek is van. Pl mi is így ismertük meg egymást a férjemmel, és ő férfi, mégis sikerült neki 2 hét alatt olyan nőt találni aki neki tökéletes. Tehát nem lehetetlen a dolog. Bár bevallom az ő esete szerintem is ritka.

2015. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szép, hogy ezt mondom, de egyszerűen rosszul esett végignézni azt a sok szegény nőt. A legtöbbjük átlagos/csúnyácska arccal még szerencsésebb volt a kancsal, elhízott, nagyorrú társaikkal szemben. Persze én is próbálkoztam (képpel) de az átlagos lányokról kiderült, hogy belül sem tartogatnak többet, a csinosakról (ha összesen 2x) visszaírtak, hogy jó fotókat csináltak magukról.

Elég lehangolónak tűnhet amit mondok, de a pár randi amit élőben összehoztam csupa csalódás volt. Arról szóltak, hogy próbálok egy beszélgetést fenntartani marha passzív nőkkel, akik még csak nem is tetszenek. Főleg az aki a képén oldalt nézve a kamerába kimondottan helyes volt, aztán helyben derült ki hogy ferde az arca...

Szóval idővel már az életkedvem is elmet, ha felmentem, szóval töröltem magam.

2015. szept. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!