Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag külsejű pasiknak megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag külsejű pasiknak megéri kínlódni a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Egy társkereső oldalakon sokkal több pasi van mint nő. Egyszerűen egy nő nem tud ennyi levelet kezelni, ezért csak a számára legszimpibb leghelyesebb pasitól jövő levelet fogja fogadni. Így egy átlag pasival nem tud mit kezdeni. Szóval hiába próbálkozik egy ilyen pasi egy társkeresőn nincs nagyon esélye. Miért nem élőben ismerkedik inkább?
2015. okt. 16. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert aki élőben tud ismerkedni az nem megy társkeresőre?? Fuck logic. Én lány vagyok de manapság nem könnyű ismerkedni ha az ember normális és normális társat is szeretne. Ha férfi lennék inkább gyúrnék és gyúrnék a személyiségemre is az idővel bejön de akik semmit nem csinálnak csak sírnak meg szidják a nőket meg ba.szkódnak netes oldalakon azoknak tényleg igen nehéz lehet normális nőhöz jutni.
2015. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Átlagos külsővel még csak-csak van esélyed, de kizárólag élőben. Viszont ott nagyon birka türelmednek kell lenni, míg találsz egy normális lányt, aki tudja is értékelni ezt.

Vagy építed a karrieredet, pénzes leszel, veszel egy Alfát, BMW-t vagy Audi-t beépített puncimágnessel, és máris király vagy bármilyen külsővel.


Sok sikert!


U.I.: Arról nem is beszélve, hogy a társkeresőkön rengeted kamu profil van, amit valami szociopata vezérel a háttérből.

2015. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk átlagos külsőnek? Én június elejétől augusztus közepéig voltam regisztrálva egy társkereső oldalon.

Négy pasi volt szimpatikus, ebből három mackós, egy normál testalkatú volt. Két mackóssal randiztam is és ma már az egyikük a barátom is 😊

Szóval ha csak a kisportolt, öltönyös, jólfésült férfiakat vesszük átlagon felülinek akkor a fenti példa alapján igen, van esélyük az átlagos pasiknak. De a saját környezetemből is tudnék kapásból három boldog kapcsolatot mondani ami társkereső oldalon jött össze. Egyik fickónak sincs hat kocka hasán inkább vékonyabbak.

2015. okt. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Társkeresőn ha a képed nem fog meg senkit, akkor olyan szöveged kell legyen, hogy leessen a bugyija annak akinek írsz!!

Ha annyit írsz, hogy hellószia az csak annak elég aki irtó jóképü vagy irtó sok pénze van.


Nem tudom miért nem élőben ismerkednek, szerintem sokkal könnyebb odamenni egy lányhoz s megkérdezni szia, hogy vagy?, mint kitalálni méteres szöveget amit lehet el se olvas senki.


18l

2015. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól látod, gyakorlatilag nulla a várható értéke. Mivel kb. koncentrált húspiac mk. oldalon többnyire(!) irreális elvárásokkal, így a kereslet/kínálat határozza meg, egy átlagusernek főleg ha férfi szinte nincs mozgástere. Mákja persze ettől még lehet, azt nem mondom, nekem is volt :-) Némileg átlag feletti is vagyok ha mondhatok ilyet az eddigi visszajelzések alapján, de már rég nem művelem ezt úgyhogy a jelenben hogy pontosan mi megy azt nem tudom.


34F

2015. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb esélyekkel indulsz neten, mint élőben. Neten évek kitartó munkájával talán összejöhet valami, élőben nagyjából esélytelen, hiszen élőben sokszorosan nehéz csajozni.
2015. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!