Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan fórum, társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6string kérdése:

Létezik olyan fórum, társkereső (lehetőleg ingyenes), bármi, ahol nem csak elvétve lehet felvilágosult emberekkel ismerkedni, akár élőben is?

Figyelt kérdés
Durván a 30-40 körüli korosztályra gondolok -részemről nőkre- akik nem a hétköznapi biorabszolga mókuskerekében képzelik el a jövőt és nem vergődnek mindenféle izmusok, pártok, szekták ,intézményesített vallások zsákutcájában illetve ezekből kifelé tartanak!

2015. okt. 12. 12:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Én kormányablaknál szoktam ismerkedni, neked is csak ajánlani tudom.
2015. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj szexpartner keresőre,ott elég felvilágosult emberkék vannak,ráadásul a politika,és háztartás sem tartzuik a megszokott témák közé.Én ott ismertem meg a férjemet :)))
2015. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ebből a pár sorból nekem az jön le, hogy nem ugyanaz nekünk a felvilágosultság
2015. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az ingyenes társkeresőkön igen kevés a normális, tájékozott, intelligens vagy képzett ember. Azért mert oda, szűrő nélkül, bárki feljár csupán szórakozásból, kedvtelésből. Én már párat próbáltam.


26 N

2015. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Kedves előttem szóló, és a fizetőseket próbáltad már? Az esetleg jobb ilyen szempontból?
2015. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Találkoztam már az "Ormányablakkal", majd még ránézek, köszi!


Valóban nem mindenkinek jelenti ugyan azt a felvilágosultság... A kérdésem viszont nem erre irányult! ;)


Szexpartner kereső a legnagyobb anyagi lehúzás rengeteg kamu hirdetéssel, feltüzelt kanokkal amelyek legalább harmincszoros túltengésben vannak 1 nőre vetítve. Továbbá a felvilágosultság nem igazán ezekre az oldalakra jellemző!:)


"26 N" Köszi, ezeken a tapasztalatokon már elég régen túl vagyok emiatt tettem fel a kérdést, háta valakinek sikerült előrébb jutnia, de ezek szerint globális a jelenség...

2015. okt. 12. 13:44
 7/27 A kérdező kommentje:
A fizetős talán egy fokkal jobb, de ott se látom a tudatosságban való túltengést. :)
2015. okt. 12. 13:48
 8/27 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból jobb, hogy az emberek nem áldoznak pénzt arra, hogy felmenjenek szórakozni. Én ezt egyfajta előszűrőnek gondolom. Az áldoz általában pénzt rá, aki komolyan párt is keres. A másik ilyen, ha személyiségtesztet kell csinálni, ahhoz hogy beregisztrálj. Na nekem volt olyan is, amikor több, mint 1,5 óráig töltöttem a tesztet. Elég elvetemülten kell párt keresni, aki erre képes az idejét áldozni. Én egyébként Felling Finder-en és Elittárson voltam fent. Előtte ajánlásra próbáltam Badoo-t és Twoo-t. Mindkettőről meg van a véleményem.


Az is fontos, hogy milyen adatlapot készítesz. Mivel ez oldal jelenik meg rólad, így tükrözi a tulajdonságaid, helyesírás, szóismétlés, igényesség, szűkszavúság, stb. Erre is időt kell szánni, hogy szépen megszerkesztett legyen. Kerüljétek a negatív szavakat! Olyat nem szabad leírni, hogy milyen ne legyen a társad, csak azt milyen legyen. Azt se írd le, hogy mit nem szeretsz, mit nem szeretsz csinálni stb.


A legfőbb titok, hogy ne akard másnak kiadni magad, mint ami valójában vagy, mert akkor olyan embereket kezdesz vonzani, akiket te nem is keresel. Utólag fog ez sok csalódás után kiderülni, de jobb megkímélni magad ettől. Pl. én nőként nem raktam fel bulizós képeket magamról, mert évente, csak egyszer-kétszer járok diszkóba. Tehát, olyan pasik kerestek volna, akik bulizósak. Ugyan így kihívó, kur.ás képeket sem raktam fel.


Röviden, tömören ennyit tudtam válaszolni.

2015. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Érdekes
2015. okt. 12. 14:36
 10/27 A kérdező kommentje:

7/9 Szóval még egyszer, érdekes megközelítés, de van benne ráció... :)

Én pont fordítva gondolom. Minek fizetni ha pontosan tudom kit keresek és ha a másik is pontosan tudja akkor a harmadik felet vagyis a szolgáltatót miért kellene pénzelni, mikor az ingyenes oldalon ugyan úgy meg lehet(-ne) találni egymást még ha sok is a mocsok...?

2015. okt. 12. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!