Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan fórum, társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6string kérdése:

Létezik olyan fórum, társkereső (lehetőleg ingyenes), bármi, ahol nem csak elvétve lehet felvilágosult emberekkel ismerkedni, akár élőben is?

Figyelt kérdés
Durván a 30-40 körüli korosztályra gondolok -részemről nőkre- akik nem a hétköznapi biorabszolga mókuskerekében képzelik el a jövőt és nem vergődnek mindenféle izmusok, pártok, szekták ,intézményesített vallások zsákutcájában illetve ezekből kifelé tartanak!

2015. okt. 12. 12:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Kedves XX! Ismerem ezt a hozzáállást, mely szerint úgy kezdődött minden, hogy a másik vissza ütött... :P Szóval folytassuk a téli sportokat!? :D Jól van, tehát értő olvasással Magácskának épp úgy gondjai akadnak... Nem sorolom különben kiírjuk magunkat a világhálóról...

Kérem szépen, újra és újra téved! Sőt "fehér holló", mert ennyit hosszú évek alatt nem tudtak össze írni megkeresés/ válasz gyanánt (leszámítva akik barátaim lettek). 2000 levél a nívó miatt sem jöhetett össze, de több százat biztosan írtam- melyekre nem csekély időt fordítottam egyenként átnyálazva a profilokat.

Én tudom mik voltak az adatlapomon kiírva- mindent kitöltöttem elejétől végéig, több fotóval, pozitív hangvétellel, hozzáállással, tervekkel... Bizonyára találgatni egyszerűbb mint utána járni és szigorúan első benyomásra hagyatkozva bírálni! Ne ítélj, hogy ne ítéltess! ;) Jöhetnek a tények!? A profilok kb. 50%-a semmitmondó, hiányos, kitöltetlen (elhallgatott infók), kamu adatok, kamu kép, kamu személy, írástudatlanság, elvált, megcsömörlött, sértődékeny, öntelt stb.(másik nem sem különb)... Bemutatkozásnál első oldalon profilképen pl. lepattant ribik, ledér öltözékben, szelfi cs.csök, szottyadt suna totálba fotózva és még sorolhatnám a sok "mocskot".... Érdekes módon a másik leányzó értette a lényeget, nem gabalyodott bele a stílusba... Eszmecserénk elején pedzegettem, jó lenne ha a szimpátia (ismerkedés, szerelem stb.) sem valami rózsaszínű ködös hiten alapulna hanem tudatosságon a másik megismerésén- eleve kevesebb lehetne a csalódás! Na ilyen tudatosan gondolkodó tagokról nem igazán tudok beszámolni! Pedig mennyivel másabb lehetne a világ ha vennék a fáradtságot és nem csak az általad levezetett "felszínes" szűrőn keresztül vizsgálódnának, keblükre ölelve azokat (is) akik jobbak színésznek mint embernek!

Vélhetően, kevesebb mézes mázas pasi lenne sikeres numerák után kutatva és több nő lehetne szabad és fordítva...

Csűrhetjük csavarhatjuk, kezdettől tökéletesen értem mire apellálsz, de én nem vagyok felszínes! :)Tényekre alapozva írtam azt a bizonyos szót ami végleg kiverte nálad a biztosítékot! Hozhatnék példát, csak közösségi oldalon 35ezer tagot böngésztem végig- könyökömön jött ki- végül találtam 3 embert akik normálisan kitöltött, értékeket felmutató adatlappal rendelkeztek és jó néhány közös ponton kapcsolódtunk egymáshoz. Direkt a profiljukhoz illeszkedő levelek írása után valószínűsítettem nem fognak elküldeni a sunyiba. Ez be is jött, viszont a válaszok azóta is érkeznek... :) Csak utóbb 3 évet húztam le (nem a sitten! :D) kimondottan társkereső oldalakon úgy, hogy a nem szimpatikusakra is kíváncsi voltam- de fabatkát sem értem el az érdektelenséggel (felületességgel) szemben. Egyszer vki bejelölt randira, gondoltam megszólítom, még is mi célja a megkeresésnek. Reakció a nagy büdös semmi... :D Effélék után sem küldtem senkit a jó édes anyjába, pedig olykor lett volna rá ok. Számolatlan mennyiségű negatívum dacára mindenki tisztelettel lett megszólítva... Nyúlfarknyi megkeresések leghosszabbika kb. 2-3 mondat lehetett, olyanoktól akik a felvázolt paraméterektől durván eltértek. 2 éven keresztül mindenkinek válaszoltam (mondjuk nem volt nehéz, ha a létszámot vesszük alapul), aztán kezdtem megunni, hogy a gomb nyomogatáson kívül semmilyen reakciót nem lehet senkiből kihozni... Nagy sötét érdektelen masszává alakult a kezdetben szürkés halpiac. Ezek után a fekete humorba hajló iróniát és a kissé csípős fogalmazást ne kérd rajtam számon! Minél több időt tölt az ember társkeresőzéssel annál durvább és nyomasztóbb tud lenni, pláne miután (sokadjára) rádöbbensz, nincs kiből választani! Arányait tekintve 1 nőre jut 20 pasi / 100 megkeresésből 5 normális (ezek a női nem által felém prezentált adatok). Tehát a férfiak (már aki nem szivárványos :P) semmilyen szempontból nincsenek "elkényeztetve", ha érted mire gondolok. Végeredményben 2,5 év időpazarlást követően, egyetlen kiemelkedő estről tudnék beszámolni. Sikerült összefutni 1 igazi nővel, első reakciótól az utolsóig minden flottul MŰKÖDÖTT. Pedig fotót sem láttam róla azt sem tudtam hogyan néz ki valójában, csak önfeledten beszélgettünk. Halovány remény derengett a normális élet lehetőségére... Aztán néhány hónap elteltével, már megbetegedve egyik pillanatról a másikra nyomtalanul eltűnt, mindenféle előjel nélkül, pedig heteken keresztül azt tervezgettük, ha kicsit több ideje lesz, kipihenten, komolyabb eszmecserére is sor kerülhet... 1,5 hónapnyi aggódás, bizonytalanság, csalódás, zuhanás és kutakodás után sikerült megkapnom a telefonszámát...

Tisztában vagyok vele, hogy a stílus sokat számít és biztosan jobb hangulatban, pozitívabb töltéssel írtam volna ide is! De, 1. nem játszom meg magam, kettő élőben azért más szokott lenni a benyomás rólam (idáig nem lehet eljutni senkivel- erre húzod rá, hogy csak az én hibám) és továbbra is úgy tartom, semmi sem az aminek látszik! ;) Tehát mindenkinek javaslom ne csak a felszínt kaparássza! ;)

Ide már nem a tudatos keresés csalóka délibábjáért jöttem. Szerettem volna megtudni, megtettem-e minden tőlem telhetőt az ügy érdekében. Értsd jól, nem hátra dőlve veregetem a vállam, hanem továbbra is a megoldást keresem! Új utakat a járhatatlanok helyett...


Rövidre zárva parttalanná váló vitánkat, utolsó soraidat illetően tökéletesen igazat adok Néked! Hiszed vagy nem, dolgozom az ügyön a stíluson, csak nem olyan egyszerű, mert a "naiv időszakomon" régen túl vagyok és semmi képpen sem szeretnék a mai kor "politikus szindrómájába" esni, miszerint kívül minden szép, ám belül velejéig rohadt...

2015. okt. 20. 10:29
 22/27 anonim ***** válasza:

Tudod az első hozzászólásomban azt írtam,menj szexpartner keresőre,én is ott ismertem meg a férjemet.A lényeg ebben annyi,hogy mi a kolléganőimmel éjszakás műszakban unalomból regisztráltunk oda fel,kizárólag szórakozásból a chat-en.Aztán kolléganőim kikoptak,de én éjszakánként ha nem volt mit csinálnom,felmentem,és szép lassan megismertem jó pár tagot ott,meglepően normális emberek is vannak ott,nem szexpartner hanem társkeresési céllal.Szóval heti 1x-2x felmentem oda "beszélgetni" a csajokkal,meg blogokat ,fórumokat olvasgatni.A férjem moderátor volt ezen az oldalon,ráadásul kettőnk között 300 km volt,a társadalmi különbségekről már ne is beszéljek.Sima beszélgetésnek indult minden tét nélkül,minden párkeresési szándék nélkül.

Szóval a lényeg,olyan társkeresőre kell menni,ahol aktív chat van,sokkal könnyebb könnyeden írogatni úgy,hogy rögtön van rá válasz,nem olyan erőltetett,mert nem az van rögtön,hogy az ember azt nézi,hogy a másik,potenciális jelölt-e,a másik,hogy sokan behatárolják,hogy 30 km-n(ez lehet 20,50 vagy 100) belül legyen a jelölt,sztem meg egyáltalán nem kell ezt nézni,mert van amikor pár km-ről is nehezebben lép az ember mint 300-ról,szóval ez megint egy olyan korlát ami szűkíti a lehetséges jelöltek számát.A harmadik ami nálunk egyáltalán nem volt hátrány,hogy kb 3 hét levelezés után láttunk először egymásról fényképet,de addigra már majdnem,hogy mellékes volt a külső,hisz rengeteg levelet váltottunk,és tetszett az amilyen ember...Persze tudom,hogy ez rizikó hisz vannak akik teljesen máshogy néznek ki mint amilyen paramétereket megadnak a lapjukon,de néha vállalni kell a rizikót.Annyit még hozzátennék,ha elsőre látom a férjem fényképét,nem biztos,hogy egyáltalán válaszoltam volna a levelére.Most ő nekem a tökéletes férfi,külsőre és belsőre is.

2015. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Szexpartnerkeresővel kapcsolatban köszönöm az őszinte sorokat! Én az elsőt azért poénkodásnak vettem - akár egy pasi is írhatta volna... :D Nem fogod elhinni, de már ezen is úgymond túl vagyok. :D Semmi jót nem tudok róla mondani. Azt gondolhatnánk mi sem egyszerűbb, itt ez a net pikk-pakk megtalálom akit keresek... Hát még egy bozontos lukat se látni szabadon, nem hogy partnernek valót... :P :D De tényleg, nem vázolnám újra a sok negatívumot- pedig cifrább esetek is előfordultak- viszont pozitív kimenetelű személyes találkozással, egy sem. Ha akarom, ha nem idáig eljutni szinte lehetetlen. Pedig nem számítok rámenősnek, levakarhatatlannak, sem álomvilágban élő hős szerelmesnek- aki 1 profilkép alapján bele bukik az első jobban kinéző nőszemélybe.

Jajj hát megesett, 20 év körüli csajt, szelfije alapján élőben festék nélkül nem lehetett felismerni... :D Hál istennek nem én voltam akinek a jelenséggel szembesülni kellett :)

Igen értem az érveidet, én is éppen erről írtam - beszélgetés, információ csere a másik ember felfedezése, megismerése.... Az már csak "technikai" kérdés, milyen módon, mekkora távolságban, lényeg, hogy ne ítélj elsőre... :)

Vissza a KEX oldalakhoz… 99%-ban a pénz orientáltak, ingyenest sztem nem találni. Jó párat megnéztem/regisztráltam, utána benyögték, hogy a levelezésért fizetni kell. Magyarán pofon a sz.rnak... Annak meg aztán sok értelme, hogy mesebeli aktokon fantáziáljak prémium tagságért... :)

Egyik helyen furmányosan bele írták a felhasználói szerződésbe, hogy a zölden virító, éppen jelenlévő hölgyek nem biztos, hogy valós személyek... Na b.mmeg sejtettem, egytől egyig csalétkek a jóféle pasi felszedő dumájukkal egyetemben. :P De erről a férjed biztosan többet tudna mesélni... :)

Amennyiben nem titok, légy szíves írd meg melyik oldalon "tévelyegtél"! Kíváncsi lennék vajon nálam bekerült-e a szórásba!

Továbbá jelentős probléma a sokszoros túltelítettség férfi részről. Tehát nem vehetjük egy kalap alá amikor nők "keresgélnek"- teljesen mások az arányok...

Kínomban már az is megfordult a fejemben, hogy valamiféle woodoo átok kerített hatalmába…. :P Úgyhogy nem veszek komolyan már semmit, s néha csak röhögök az egészen... :D Utóbb eljutottam oda, hogy nem is érdekel, eltelt tulajdonképpen 4x hót egyedül... Nagyjából ez a jutalom a kitartásért! ;) Ahogy mondani szokták minden jó elnyeri méltó büntetését! :D Csendben jegyzem meg, nagyon régóta nem vagyok pesszimista! ;)

Aktív chat mindenhol működik sztem még az őslény Hot Dogon-is, aktív felhasználó kevésbé- legalább is olyan aki ismeri egyrészt a betűket, másrészt (legalább) az illemet... Ugyan is chat kezdeményezésért rend szerint letiltás a hála... Szerinted...? Bocs hogy élek! :D

2015. okt. 21. 07:52
 24/27 A kérdező kommentje:
2015. okt. 21. 08:06
 25/27 anonim ***** válasza:

Mindenhol van,sőt úgy mondanám,mindenhol túlnyomó részben vannak azok,akiket úgy ahogy van el kell felejteni.Ami érdekes,a szexpartner keresőn nem kaptam annyi privátban küldött álló farokról képet,mint a sima társkeresőn.:) Igazán bájos módja az ismerkedésnek :) Kaptam külföldre szakadt hazánkfiától olyan ajánlatot,hogy havi 200 ezret ad,ha vele töltöm azokat a hétvégéket amikor itthon van:)) Szóval érdekes emberek vannak,na,de hát mindenki másképp képzeli el az ismerkedést.

Én megadom az oldal nevét,de 5 évvel ezelőtti minden infóm ami onnan van.Ott is szabályozva van a levélküldés,napi 2-re,de válaszolni bármennyire tudsz,tehát mondjuk egy emberrel napi 30 levelet is válthatsz,ha mindig válaszolsz,és nem új levelet akarsz írni neki.Viszont a chat ingyenes,úgyhogy van azért mód kommunikálni ingyen is. Az oldal neve: eropolis.hu

2015. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen fizetek X összeget ha ezt meg azt csinálhatom veled című fejezetek napi szinten előfordulnak és manapság az erkölcs eléggé korcs. Pénz javára billen a mérleg...

Köszi az infót, itt még nem jártam. :) Nem tudom nézted-e az arányokat?

43388 férfi VS 7571 nő a nemek aránya- 6x több a hím...

2015. okt. 26. 22:40
 27/27 anonim ***** válasza:

Az iskolát javaslom.

Amikor kijelentettem magamban, hogy nem létezik olyan nő, aki hozzám való lenne, ez a feltételezésem is megdőlt.

Munkanélküli lettem egy évre, és beírattak egy tanfolyamra, hogy addig se pihenhessek. 15 fiatal közé kerültem (3 fiú, 12 lánytárssal, korosztály 22-44). Meglepetésemre 5 nőt is el tudtam volna fogadni magamnak társnak, a megismerés szerint. A boldogságra persze nincs garancia. Természetre a 6. volt a legszimpatikusabb, csak kevésbé volt jó a kinézete, én meg eléggé felszínes vagyok.

2017. júl. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!