Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan fórum, társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6string kérdése:

Létezik olyan fórum, társkereső (lehetőleg ingyenes), bármi, ahol nem csak elvétve lehet felvilágosult emberekkel ismerkedni, akár élőben is?

Figyelt kérdés
Durván a 30-40 körüli korosztályra gondolok -részemről nőkre- akik nem a hétköznapi biorabszolga mókuskerekében képzelik el a jövőt és nem vergődnek mindenféle izmusok, pártok, szekták ,intézményesített vallások zsákutcájában illetve ezekből kifelé tartanak!

2015. okt. 12. 12:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozom vele, mert lehet, hogy pont egy ingyenes oldalon találod meg, de akkor számolnod kell azzal, hogy sok a szemét és kitartónak kell maradni.
2015. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Igen, épp most fogyott el a türelmem... A halpiac döglött, nem kicsit és több energiát nem érdemes már halott ügyekre pazarolni... Tulajdonképpen azért tettem fel a kérdést, hátha valamit még is kihagytam a szórásból... :)

Jelen állapot is mutatja nincs nagy tobzódás ötletek terén, ez is jelent valamit. ;)

Úgyhogy aki vette a fáradtságot és értékes gondolatait megosztotta annak még egyszer köszönet!

2015. okt. 12. 15:33
 13/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem biztos,hogy a választékkal van gond,lehet neked kellene kicsit lejjebb adnod az arcodból, mocsokként beszélni bárkiről is,aki nem felel meg az igényeidnek,vagy éppen halpiacként vagy ahhoz hasonlítva emlegetni egy társkeresőt nem épp szimpatikus viselkedés.Gondolom nincs ez másként az életben sem,talán pont ezért nem találsz társat magadnak.
2015. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

12/13: Úgy látom nem sok tapasztalatod van a netes társkeresőzésről. Semmilyen arcról nem beszélhetünk. Amit írtam az tapasztalat, több év tapasztalata és persze léteznek kivételek, csak nagyon csekély számban.

Nem gondolom, hogy csak azért le kellene csúsznom bizonyos szint alá, hogy legyen valaki... Az még sem a világot sem a párkapcsolatokat nem vitte előre ha visszafele fejlődtek! ;)

2015. okt. 15. 02:50
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem azt írtam,hogy egy bizonyos szintről kellene lejjebb csúsznod,hanem,hogy túl magas lóról beszélsz.Én a pár megnyilatkozásod után,egyáltalán nem talállak szimpatikusnak,és gondolom társkeresőn sem játszod meg magad,tehát pár levél után a stílusod elriasztana.

Kb. 2 évet voltam társkereső oldalakon fent,4 helyen is,valamennyi tapasztalatot adott.

2015. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Hát akkor sajnálom, hogy csak a látszatra adsz és képtelen vagy lejjebb ásni! Én meg a "felszínes" emberekkel nem tudok mit kezdeni. ;) Ugyan is velük pont eddig lehet eljutni, maximum 2-3 gondolat amiben becsmérelnek ahelyett, hogy utána járnának mi is az igazság, ki a másik valójában. Ja hogy a mai világ a merketingről szól és el kell adnod magad... Okéj, engem ez nem érdekel és pont azt az embert keresem aki túl lát ezen az őszintétlen dolgon.

Másrészt sztem kiegyezhetünk abban, hogy a "hiszem" és a "tudom" között szakadéknyi különbség van... :) Tehát aki hisz rólam valamit ahelyett, hogy utána járna és tudná az így jár -nem csak velem kapcsolatban hanem úgy általában sok mindennel.

2015. okt. 16. 08:45
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Tudni" az ember csak arról akar valamit ami felkelti az érdeklődését,legalábbis én így gondolom.És igen,nem próbálnálak jobban megismerni,ha sem elsőre sem másodikra,nem találnálak szimpatikusnak.Gondolom ezzel Te sem vagy másképp,mert valahogy nem akarom elhinni,hogy mindenkivel hónapokat leveleztél,hogy megismerd,gondolom valamilyen alapon szűrted ezeket az embereket,amire nyugodtan rá lehet mondani,hogy felszínesség,hisz arról ítéltél,amit láttál,vagy éppen kiírt az adatlapjára,vagy amit a megkeresésedre válaszolt,vagy éppen ahogyan rád írt.Szóval könnyű bárkire is rásütni a felszínességet,látod? :)

Tudod,ha valaki az intelligenciáját akarja hangsúlyozni mindenképpen(a Te megnyilvánulásaid igencsak erről szólnak) akkor azért annak figyelni kellene,hogy az értő olvasással ne legyenek gondjai.

2015. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Kedves 17/17!

Újfent sok-sok tévedést halmoztál fel velem kapcsolatban (is). Úgy látom, Te nem tapasztalatokra alapozol, hanem vastagon látszatra adsz és ezt még jól meg is tudod magadnak magyarázni! Szuper! :)

Hát persze, rá lehet sütni bárkire bármit- mint ahogy elsőre meg is tetted... Legyen a Te evidenciád milyen érvek alapján kategorizálsz- lényeget tekintve különösebben nem oszt nem szoroz- mindenkinek magánügye kit hova sorol.

Viszont összemosni szezont a fazonnal... Hm az már más... Magad írtad, stíluson akadtál fenn, nem a mondanivalón... Tehát a lényegig (üzenetig) tán el sem jutottál...

Vizsgáljuk meg sarkítva mi történik fordított eseteben.

Amennyiben színpatikus a stílus, akár egy bűnözővel jól el vagy...

Nos, ha nem akarod érteni akkor ezt is- bármit- ki lehet forgatni, mint ahogy meg is tetted a tudom (tudat)/ hiszem(hit) viszonyánál illetve a felszínesség felvetésénél és csapjuk hozzá megszólításom okát, miszerint el van döntve, hogy én egy egoista észlény vagyok, magas lovon . :D

Eddig meg sem fordult a fejemben, hogy ne tudnál különbséget tenni stílus és üzenet fajsúlya között...

Jelzem, hogy mi két malomban őrlünk, egymástól teljesen külön álló összefüggésekről folytatunk eszmecserét- amelynek így nem sok értelme. Ahogy válaszaid mutatják, Te csak a saját igazadat akarod bebizonyítani, számomra, néhány olvasott sor alapján amelynek sem az előéletét sem a hozzá kapcsolódó lelkiállapotát nem tudod.

Nem fordulhat elő, hogy itt valaki más szeretné csillogtatni az intelligenciáját!? ;) A rám sütött bélyeg apránként önnön tükörképed puzzle-jévé áll össze, ha így folytatod...

Bizony létezett olyan akivel hónapokat leveleztem (kézírással) és egyikünk sem bánta meg mert 5 évig voltunk együtt! ;)

Nálam a többség önmagát szelektálja, amire Te vagy a legjobb példa! Nincs ebben semmi irónia- csak makacs tények...! ;) Egyébként, ha már itt tartunk és szeretnél még kicsit hógolyózni, akkor bagoly mondja verébnek, mert én megtanultam írni, Te tanulj meg olvasni! ;)

2015. okt. 19. 00:21
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem az írásod,hanem az értő olvasásoddal kapcsolatban írtam,és ez most pont megint azt mutatja,hogy ezzel nagy gondjaid vannak.

"Nálam a többség önmagát szelektálja, amire Te vagy a legjobb példa".No,hát pont erről írtam én is az első hozzászólásomba.Kitudja mik voltak az adatlapodra kiírva,vagy éppen milyen stílusú volt az első leveled,vagy esetleg a második,nem vagyok "fehér holló" ezzel kapcsolatban.

"Te csak a saját igazadat akarod bebizonyítani, számomra, néhány olvasott sor alapján amelynek sem az előéletét sem a hozzá kapcsolódó lelkiállapotát nem tudod." Nem én akarom bizonyítani,hanem Te akarod folyamatosan cáfolni.Holott két különböző ember vagyunk,nem kell feltétlen egyformán látnunk a dolgokat.Nem,tényleg nem tudom az előéletét annak a néhány sornak,de úgy gondolom,az ember semmilyen helyzetben nem beszél így más emberről,mint ahogyan Te tetted.Valószínű Te sem ismerted azokat a "mocskokat" jobban,nem ismerted a megnyilatkozásik előéletét,mégis véleményt alkottál róluk.

Itt megint nem értetted miről is írok:"Bizony létezett olyan akivel hónapokat leveleztem (kézírással) és egyikünk sem bánta meg mert 5 évig voltunk együtt! ;) "-ezt abszolút eltudom hinni,viszont én nem azt írtam,hogy valószínű soha senkivel nem leveleztél hónapokig,hanem azt,hogy valószínű nem leveleztél mindenkivel hónapokig.Mert ugye felszínesnek tituláltál,de magad nem fogadod el annak,hisz Te is szelektáltad valamilyen kritériumok alapján,hogy kinek írsz,vagy kinek válaszolsz,anélkül,hogy egyáltalán megismerted volna.Vagy tévednék,és a társkereső oldalon lévő mind a 2000 regisztrált nőre ráírtál?Persze,hogy nem.Ha én ilyen alapon felszínes vagyok,akkor bizony Te is.

"Magad írtad, stíluson akadtál fenn, nem a mondanivalón... Tehát a lényegig (üzenetig) tán el sem jutottál... " -Azért végigolvastam.Tudod a lényeget nem veszed.Ugye társkeresésről van szó,tehát elvileg az ember keres valakit akivel talán sikerül egy párkapcsolatot kiépítenie,tehát a stílus nagyon meghatározó,hisz lehet valaki áldott jó ember,jó egzisztenciával,érdekes beszédtémákkal,ha a stílusa meg nem elfogadható( vagyis van akinek elfogadható,van akit éppen irritál).Tehát mindenkinél szigorúbb a szűrés,ha benne van a pakliban,hogy egyszer a mindennapjaink szereplője lesz.Az első benyomások között van amikor levelezel valakivel,hogy milyen a stílusa,ez nagyban befolyásolja folytatást.Mert ki a francot érdekel,hogy mit akar mondani,ha éppen olyan stílusban adja elő,amitől a szőr feláll a hátamon?? :D Ha keresek párt,akkor olyat keresek akivel jó együtt lenni,jó beszélgetni,és nem olyat akivel nem,mert a stílusa nem megfelelő nekem.Pont ezért is írtam,hogy veled(ha társkeresőn ilyen stílusban rám írnál)nem ismerkednék.Ha társként nem tudlak elképzelni,akkor minek?

2015. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Letiltották a válaszomat! :) Na ez a szabad vélemény nyilvánítás és az emberi jogok európája... Direkt kisbetűvel. Úgyhogy kicsit "átfésülve" teszek még egy próbát.
2015. okt. 20. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!