Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok hogy a társkereső oldalak olyanok mint a húspiacok?

Figyelt kérdés

Kitesznek képeket magukról és a többiek meg azt nézik, hogy hogy néz ki, milyen a külseje, hány kg van rajta, milyen az anyagi helyzete stb stb..

Teljesen olyan, mint a hasznalauto.hu oldalon, amikor nézem az autót, amit meg akarok venni, hogy milyen állapotban van. És utána teljesen érzelemmentes szinte "üzleti" adatkérések mennek egymástól.

Szerintem borzalmasak ezek az ismerkedős oldalak,. szerintem ezért se jó neten ismerkedni.

Vagy életben is ilyen érzék mentes kapcsolatok vannak?


2015. okt. 16. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. A legrosszabb hogy a kínált termékhez nem juthatsz hozzá mégha fizetsz akkor sem.
2015. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Van olyan oldal, ahol hozzájutsz a kívánt termékhez :)
2015. okt. 16. 21:11
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ, hogyan használod :)

Én régebben megalázónak tartottam, többször töröltem magam. De semmi megalázót nem látok abban, ha valaki mindent elkövet azért, hogy rátaláljon a szerelem.

A tinder már inkább húspiac, vagy bármilyen szexpartnerkereső. De ezzel sincs baj. Intelligensen kell használni, és akkor jó dolgok sülhetnek ki belőle. :)

2015. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

Ezert hiszek jobban a kepnelkuli beszelgetesekben. :)

Ket csirkemell azert jol jonne most, sajtmartast en adnam hozza.

2015. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Az életben való ismerkedés példája:

Ha megkérdezed az időt egy hölgytől belenyúl a táskájába mondván egy pillanat és lefújnak paprika sprével majd fél percen bellül ott terem a rendőr és már lőfegyvert és drogot is találnak nálad és néger lettél. Ez költői túlzás de körülbellül így élik meg az emberek.

A másik nemből szólva megha lányként kérdezed meg az időt azt a választ kapod hogy nem veszek semmit nem érdekel a jehova sza.rságod és 5000-ért mit vállalsz!

Tehát nehéz a társkeresés. Pedig csak arra voltál kíváncsi hogy mikor megy a következő **:45 busz. Siralmas. Az internet annyiban biztonságosabb hogy nem lőnek le!

2015. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én a [link] -t használom de még gyerekcipőben jár.

Benne voltam az első 20 regisztrálóban.

2015. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 DarthQtya ***** válasza:

Igen pontosan. Tobinak a rancoromnak onnan rendelek ételt jellemzően,de nemrég megfeküdte a kegutóbbi 3 áldo... vendég valamelyike szegény gyomrát.


Egyébiránt az életben sem sokkal jobb talán már a helyzet, ezen pedig csak a sötét oldal térnyerése segíthet. Csatlakozzatok míg nem késő!

2015. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én azt látom az utóbbi években, hogy már nehezebb neten megismerkedni valakivel társkeresőről mint élőben.

Pokoli rettenetesen sokan vannak fent, és mivel az ember megteheti, így válogat és a legjobbat fogja kiválogatni és mint tudjuk általában a férfiak írnak a nőkre, és nyilván a legjobbat fogják kiválasztani.

Rengeteg férfi jut egy szép lányra nagyon sok.

Hiába a jó szöveg meg egyéb baromságok amik elvileg számítanak.


A képet nézi mindenki, én is. Ha nem tetszik megy tovább.


Élőben gyorsabb, minden gyorsabb.

2015. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút így van. Én is kipróbáltam még régebben párat, de nagyon gáz az egész. Pénzlehúzás, ráadásul csomó oldalnál a moderátorok kamu profilokat hoznak létre, hogy növeljék a látogatottságot. Ezt egy bennfentes ismerősöm mondta.
2015. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát van benne valami. Nekem az a szerencsém, h jól nézek ki, meg jártam pár egzotikus országban, és arról kiraktam pár képet, és több lány is magától rámírt, hogy megkérdezzék, hogy hol készültek azok a képek, meg egy csomóan bejelöltek, hogy "tetszem nekik". Az ismerkedést elég nyögvenyelős elkezdeni, de ha már valakivel elkezdünk beszélgetünk, akkor nem ilyen érzelemmentes adatokról szoktunk társalogni.
2015. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!