Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok hogy a társkereső oldalak olyanok mint a húspiacok?

Figyelt kérdés

Kitesznek képeket magukról és a többiek meg azt nézik, hogy hogy néz ki, milyen a külseje, hány kg van rajta, milyen az anyagi helyzete stb stb..

Teljesen olyan, mint a hasznalauto.hu oldalon, amikor nézem az autót, amit meg akarok venni, hogy milyen állapotban van. És utána teljesen érzelemmentes szinte "üzleti" adatkérések mennek egymástól.

Szerintem borzalmasak ezek az ismerkedős oldalak,. szerintem ezért se jó neten ismerkedni.

Vagy életben is ilyen érzék mentes kapcsolatok vannak?


2015. okt. 16. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul a lehúzásról is szól.
2015. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A lányoknak sem könnyű ott. Naponta legalább 50-en rámírtak, de egy kezemen meg tudom számolni, ebből mennyivel lehetett elbeszélgetni.
2015. okt. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Abszolúte húspiac. Most -név nélkül- bemásolok egy nekem írt levelet (elsőre így kezdett, ez volt a bemutatkozás egyik részlete):

"1. Igazából őszes hajam van, de persze belehet festeni, igény estén.

2. az első fogaim között rés van.

3. Nekem teljesen normális átlagos mértem van, de semmiképpen nem nagy. (ez bizonyos helyzetekben előny is)

4. Számomra/számunkra akkor lenne ideális az együttlét, ha meglehetne beszélni a fogamzásgátló tabletta használatát.

Mivel az ismerkedés alatt, illetve az első pár hónapba lehet, megszakítással szeretkezni. Ez oks is, de ez egy hosszú távú kapcsoltba nem fér bele nálam, hogy évekig megszakítással/óvszerrel szeretkezzünk.

5. A másik fontos, hogy orálisan legalább akkor csinálja picit a párom, ha ő is kívánja.

az összes többit meglehet beszélni, meg úgy is kialakul..."


Na....szerinted sokkot kaptam vagy sokkot kaptam?:D Mintha egy 1200-es Ladáról lenne szó:D

2015. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Huhú, mindjárt szerencsésebbnek érzem magam... anyám, de gáz ez a levél...
2015. okt. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem mondhatod h nem fejtette ki reszletesen az allaspontjat a dolgokrol :D akkor ezert szoktak nekem orulni a csajok ha nem a szex temaval kezdek :D
2015. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazad van...de szerintem ha valaki élőben ismerkedik meg a másikkal, nagyjából akkor is ez van...hisz az alapján lép, hogy mennyire tetszik neki a látott személy..
2015. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as!


Ezt a levelet pár hónappal ezelőtt én is megkaptam az egyik társkeresőn. Emlékszem még egy barátnőmnek is bemásoltam, had mulasson ő is. :DDD

2015. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!