Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Eszméletlen ronda vagyok, nulla önbizalommal. Gondolhatjátok, hogy milyen lehetek, ha 30 évesen még sose volt barátnőm, egy csók se volt még.


Interneten elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, neki se volt kép nekem se (önbizalom hiányom miatt).

Nagyon jól elbeszélgettünk, egymásra találtunk. Ő küldött képet, nem akartam hinni a szememnek hozzám biztos túl jó nő volt, borzasztó csinos, ilyen nőket csak messziről nézek meg. Ő is kért tőlem képet, de én önbizalomhiányom miatt nem mertem. Erre azt mondta nem baj, akkor majd élőben látlak.

Eljött a találkozás, nagyon féltem. Ő élőben még csinosabb jobb nő volt, tényleg nem akartam hinni a szememnek. Élőben is tök jól elbeszélgettünk, aztán lett folytatás, ő csókolt meg, nagyon bátorít, hogy fogadjam el magam ő megszeretett stb... Aztán 1 hónapja együtt vagyunk, de csókon kívül még semmi nem volt, most hétvégén úgy van, hogy nálam alszik.

Nagyon nem akarom el hinni ezt az egészet, hogy ilyen nő létezik, létezhet, lehet csak szórakozik?


2015. szept. 9. 18:03
1 2
 1/12 aperitif ***** válasza:
100%
Ne csináld ezt! El fogod rontani a bizalmatlanságoddal.
2015. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
te hogy nézel ki? mert attól hogy senkid nem volt ,az nem jelent semmit
2015. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Hát nagyon alacsony és eléggé kövér. 168cm és majdnem 100 kg ( és teljesen olyan a külsőm, mint Jáksó Lászlóé.
2015. szept. 9. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor szórakozik,vagy a belsőértékedért szeret,de erre kicsi az esély,mert még alig ismer
2015. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. Igen ettől félek :(
2015. szept. 9. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már, miért szórakozna?? Ő is egy nő, aki nem használ ki meg ver át minden jött-mentet, mint a legtöbb pasi...


Feküdj le vele, és szerintem nem baj, ha tapasztalatlan vagy még. :)Engem se zavarna pl.

2015. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 aperitif ***** válasza:
64%

Miért szórakozna veled? Mi a haszna ebből? Egy hónapja veled van, biztat, bátorít, elmondja, hogy megszeretett, mit akarsz még?! Hihetetlen, hogy nem örülsz annak, hogy végre van egy normális kapcsolatod, inkább elcseszed.

Ja, utána lehet jönni panaszkodni, hogy minden nő szemét, lám, ez is becsapott, azt mondta szeret, de végül elhagyott...

2015. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 60%, hogy mázlista vagy, 40%, hogy átb*sztak.
2015. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én drukkolok neked! :)

Szerintem adj neki egy esélyt. Van olyan, aki igenis megszerethet. Tudom, hogy hihetetlen, de ne legyél ilyen előítéletes szegény lánnyal.

Ha szórakozik szerintem el se ment volna a randira.

Nem minden nő vágyik egy ilyen kigyúrt izomagyra. Ugyhogy csak a fel a fejjel! Én tényleg drukkolok így ismeretlenül is.

2015. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Köszi kedves vagy :)
2015. szept. 9. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!