Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet, hogy a pasik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy a pasik csak azokkal a csajokkal visszafogottak, félénkek, akik igazán érdeklik őket, egyébként pedig másokkal flörtölgetnek?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy akik nem érdeklik őket, könnyebb velük flörtölni, inycselkedni, de akik igazán érdeklik őket, velük már annyira nem bátrak?
2015. júl. 31. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ezzel én is így vagyok :) Amikor nincs vesztenivaló könnyebben laza az ember :) 25/F
2015. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam pont fordítva van. Csak azokkal vagyok közömbösebb, "félénkebb", akikhez nem vonzódok. Ha tetszik valaki, így vagy úgy, de tudtára adom. :)
2015. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De igy honnan tudhatom hogy azert nem lep felem, mert mas tetszik neki - mivel massal flortol, vagy pedig csak fel tolem?
2015. júl. 31. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen lehetséges, de nem igaz mindenkire ez sem.


Ahol érintettek az érzelmek is, az általában nehezebb, de ehhez nem kell férfinek lenni.

2015. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát pont nem! Azokkal szeretek inkább beszélni, akik érdekelnek is. Akik nem érdekelnek, azokra meg magasról teszek. Occam borotvája!
2015. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez változó, inkább úgy mondanám, hogy több áll vagy bukik azzal aki igazán érdekel, aki kevésbé azzal minden lazább. De változó mert ha az adott hölgy lazább, vidámabb ő is kedvesebb érdeklődőbb akkor vele is ugyanolyan könnyű.
2015. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valakinel igy megy..akikkel nekem volt dolgom, azok ferfiak es ha en kellek nekik, akkor velem flortolnek es nem massal.
2015. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az addig oké, hogy azzal a lánnyal aki igazán tetszik neki, kicsit visszafogottab, félénkebb. Tuti van ilyen.


De miért flörtölget másokkal? Ha valaki tetszik egy srácnak, ne másoknak csapja a szelet, mert az olyat nem lehet komolyan venni.

2015. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rajtad kívül minden jobb csajjal flörtölget,csak veled nem,akkor sanszos,hogy nem jössz be neki.Az a félénkség meg szerintem inkább távolságtartás,hogy ne reménykedj.Bár lehet,én látom rosszul.Én ha valakinek kellettem,akkor velem flörtölt.Amikor már nem,vagy akinek nem,akkor éreztem a távolságtartást.
2015. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Ismerkedtem egy lánnyal,és amikor még csak barátként tekintettem rá laza voltam,aztán idővel egyre jobban belezúgtam,és a lazából átmentem visszafogottba.Úgyhogy létezik ilyen.
2015. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!