Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak csak akkor flörtölge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak akkor flörtölgetnek, lépnek félre, ha valamit nem kapnak meg szexuálisan?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

azért a flört és félrelépés között óriási különbség van....

amugymeg ugyanazért lépnek félre mint a nők

2012. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félrelépni általában igen, ahogy azt olvasgattam és tapasztaltam. Flörtölni meg dehogyis! Azt nagyon sokan csinálják komolytalanul, csak mert jólesik nekik. Közel sem biztos hha flörtöl valaki, hogy otthon nincs minden okéban.
2012. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak akkor lépnek félre flörtölni meg minden ok nélkül is szoktak egy egy jó csajjal
2012. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy jól működő kapcsolatban nincs helye egyik dolognak sem szerintem!!
2012. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze egy jó kapcsolatban tényleg nincs helye egyiknek sem de tökéletes kapcsolat nem létezik olyan nincs hogy legalább egyszer az egyik fél minimum ne flörtölne valakivel.. a szex az már más téma akkor komolyabb gondok vannak
2012. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha csak azért flörtöl az ember, hogy érezze, hogy él, a félrelépés már inkább fordul elő az általad leírtak miatt.
2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!