Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexuálisan hogyan közeledjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan hogyan közeledjek? SOS

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy életemnek azt a szakaszát élem, amikor úgymond kikell élnem magamat... Szeretnék mondjuk pár hetente másik lánnyal lefeküdni, persze rendesen védekezve, és az a gondom, hogy a legtöbb lánnyal nem jutok el szexig, pedig van akivel már viccelődök róla... És az a furcsa, hogy a legtöbb lány akivel lefeküdtem, azt mondta hogy nagyon jó volt, senkivel sem volt még ilyen jó stb...

És én elveszettnek érzem magamat, hogy hiába vagyok jó az ágyban, ez nincs az arcomra írva, és olyan türelmes, lányokkal kedves oda figyelő típus vagyok... Lehet hogy ezért néznek 'papucsnak'?

Teljesen tanácstalan vagyok már, pedig sokszor próbálkozom... Egyszerűen nem értem a dolgot, pedig nem vagyok ronda, és mindig normális ruhákban járok...

Esetleg hol találhatok lányokat akik benne lennének, vagy hogyan beszéljek velük hogy megértsék, hogy lehetne köztünk valami???? SOS!!!

Tanács? :SSSS

19/F


2012. aug. 20. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
keress prostikat az utszélén
2012. aug. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te meg olvass könyvet inkább....
2012. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
" nagyon jó volt, senkivel sem volt még ilyen jó stb... " hazudtak :)
2012. aug. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogd meg a fenekét a csajnak az első adandó alkalommal, abból azonnal tudni fogja, hogy lehetne köztetek valami.
2012. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te és az aki pár hetente másik lánnyal fekszik le, ég és föld.
2012. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj diszkóba,az tele van r*banccal
2012. aug. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!