Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja nem engedi, hogy hozzányúljak vagy közeledjek, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egy hónapja alig lehet beszélni, folyton kiakad és nem akarja azt sem, hogy hozzáérjek. Nem történt semmi veszekedés köztünk, csak látom, hogy lehangolt és nem akar hozzám közeledni. A lánya is észrevette rajta, hogy valami nincs rendben, de neki sem mondja el. Fogalmam sincs, hogy mi van, de kivagyok.

29/F


2012. jún. 13. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szakítani akar. Én akkor csináltam ugyanezt. Nálunk meg lehetett oldani, de tanácsot nem tudok adni, hogy mit csinálj.
2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zo4 válasza:
Szerintem meg van valakie. De üljetek le és beszéjétek meg!
2012. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is egyszer szakítás környékén csináltam ilyet.Vagy lehet hogy van valami gondja egészségügyileg,vagy más dolog,attól depis.Vagy egyszerűen csak boldogtalan.Lehet találgatni,de meg kell kérdezni mindenképp.
2012. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
nem lehet hogy megtámadták az utcán vagy neadjisten megerőszakolták?
2012. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy szakítani akar, vagy van valakije. Női szemmel én ezt mondanám.
2012. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A lánya is észrevette rajt... Ebből azt szűröm le, hogy a hölgy idősebb nálad, ha olyan korú lánya van, akivel esetleg ilyeneket is megbeszél.

Nem tudom így van-e, de véletlenül nem egy negyven közeli nőről beszélünk? Könnyen lehet, kósza gondolatok járnak az eszében, túl öreg hozzád, vagy te túl fiatal vagy hozzá, nem akar kihasználni, esetleg tényleg szakítani akar valamiért, netalán változókorba kezd lépni, és bedepizik ilyeneken.

Nem itt kellene kérdezősködni, hanem egy az egyben felvázolni neki egy koncepciót, hogy te már kínodban erre és erre gondolsz, mert nem mond semmit. Ha ez van, akkor mondja el, ha nem, akkor meg pláne, mert így csak tapogatózol a sötétben, neked sem jó, meg segíteni sem tudsz a helyzeten, ha lehet egyáltalán.

Nőként mondom azt, hogy a pasiknak igenis el kell mondani, ha valami bánt, mert -bár jószámmal van ellenpélda is- többségük nem igazán tud a "női rejtjelekből" olvasni. Tehát nem lehet elvárni tőlük, hogy egy-egy hangulatingadozásból rájöjjenek a probléma mivoltjára...

Beszélni, beszélni, beszélni kell!

2012. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak egy évvel idősebb és nem hiszem, hogy lenne valakije, akkor már kidobott volna. Szimplán frusztrált és nem akarja, hogy közeledjek. Jó, a lánya 10 éves, nem fog vele nyilván nagyon komoly dolgokról beszélni, de ő is kérdezi mostanában, hogy "Anyunak mi baja?"
2012. jún. 13. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszik neki az a mód, ahogy te csinálod. Vagy pedig (bocs, nem ismerlek) nem lehet, hogy nem vagy eléggé megfésülködve, borotválkozva, szóval ilyesmi Ruházatod tiszta-e?
2012. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!