Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közeledjek felé úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé úgy, hogy ne legyek túlságosan nyomulós?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy csaj a szomszédban, aki nagyon tetszik nekem. kb. egy éve ismerkedtem meg vele, mert nem rég költöztünk melléjük. Mindig rá gondolok... Ezzel fekszek ezzel kelek. Össze szeretnék vele jönni, csak nem tudom hogy mondjam meg neki. Át szoktam menni néha hozzájuk, de csak focizni... Néha beáll ő is. Hogy mondjam el neki????
2012. jún. 30. 13:20
 1/8 anonim válasza:
Mondjuk először is elhívhatnád valahova. :D Egy fagyizás, jegeskávézás elég csábító ilyen időben :D Közben lehet beszélgetni, ismerkedni. Utána már menni fog minden . :)
2012. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vegyél neki egy csokor virágot, és személyesen vidd át. Mondd meg neki, hogy tetszik neked és szeretnéd elhívni randizni. Koppanni fog az álla, de ha van barátja, akkor is elmegy veled, mert vittél neki virágot. Végig add önmagad és nem lesz baj. ;)
2012. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs palija. Legalábbis nekem ezt mondta. Én próbáltam már elhívni bulizni, meg szoktam kijárni futni, meg ő is, és mondtam hogy mehetnénk együtt. De nem az a bulizós fajta, a futás meg valahogy sose jön össze... Én általában önmagam szoktam adni egy lány előtt. Sose játszom meg magam, mert semmi értelme.
2012. jún. 30. 13:36
 4/8 A kérdező kommentje:
A másik gond pedig az, hogy nem vagyok az a romantikus típus, hogy csokrot vigyek neki, és még a szüleim se tudják hogy tetszik nekem valaki, mert nem merem megmondani senkinek :S Félek hogy túl fiatalnak tartják majd hozzám vagy valami. Én 18 vagyok a lány pedig 15. Meg a beszéddel is gondom van. Mármint úgy értem, hogy ha haverral vagyok jó el hülyéskedek vele, de egy lánnyal más a helyzet. Egy idő után már nem tudok neki mit mondani. :S
2012. jún. 30. 13:42
 5/8 anonim válasza:
sosem fogom megérteni ezt a kor témát a szülőknél. 15 éves vagyok. a barátom 20 volt és nem merte elmondani a szüleinek. azt mondta 17 vagyok. én ezek után olyan jóba lettem a szüleivel és a nővérével hogy borzasztó volt nap mint nap belehazudni az arcukba. ha szereted a lányt el fogják fogadni a szüleid. egyébként nem hiszem hogy 3év olyan nagy korkülönbségnek számítana. a beszélgetés meg annyira elengedhetetlen. viszont ha tényleg úgy gondolod hogy nem lenne témátok, nézz ki moziban valami jó filmet. ha virágot nem, hát vedd meg a jegyét, és úgy hívd el. nem kell beszélgetni, maximum előtte. utána pedig elmehettek vacsizni. jobb esetbe sokszor tele lesz a szája és nem kell majd annyit beszélni ;DD
2012. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy 15 éves. Sőt a szüleimet se. Mióta át szoktam menni, szivatnak folyamatosan :D De mondják hogy aranyos kislány meg minden. A szüleivel én is jóban vagyok és a szüleim is kedvelik őket. Szóval ezzel nincs gond, csak egyszerűen nem merem megmondani, hogy szeretem :/ Kicsit félénk vagyok. Ez az egy bajom van.
2012. jún. 30. 14:19
 7/8 anonim válasza:
A második vagyok: a szüleitek nem hülyék, látják, hogy valami van benned a lány iránt, ha zavarná őket akkor szólnának. Szerintem titokban mindenki neked szurkol, hogy végy erőt magadon és mondd meg a lánynak, hogy szereted. Lehet ha már a lánynak is célozgatnak és ő is hasonlóan érez irántad, csak rád vár, mert ő sem mer szembe állni veled és megmondani. :)
2012. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem rég megkérdeztem hogy kavar e egy palival, és erra azt válaszolta, hogy : Ő is csak egy haver, akivel jókat poénkodunk.

Ez most mit jelent? Engem is csak havernak tekint? Bekerültem a barát zónába? :O

2012. júl. 1. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!