Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

A szitu elég komplikált de megpróbálom érthetőem elmagyarázni

van 2 srác... "A"-val és "B"-vel jelölöm őket hogy ne legyen kavarodás...

Szóval:

A srác: Flörtöl velem ha találkozunk az utcán, ha összejövünk a haverokkal. Közeledik felém és nyíltan kifejezi, hogy tetszem neki. Viszont sosem ír rám facebookon sosem hív el sétálni...stb. egyszóval nem keres, nem közeledik, csak akkor amikor a haverokkal vagyunk ami elég ritkán fordul elő mostanában...


B srác: a napokban elkezdett írogatni facebookon és már elhívott sétálni is, de nemet mondtam (mondván nem érek rá, majd talán máskor) de igazság szerint az A srác miatt nem merek a B-vel találkozni...ugyanis haverok és én az A-hoz jobban vonzódom...mi lenne ha meglátna minket sétálni a B-vel ...tuti letenne rólam...(mondjuk amúgy sem keres) de én reménykedek hogy majd valahogy összeszedi magát...


De ha nem tetszem neki akkor minek flörtölget...minek közeledik felém a társaságban és a hétköznapokban miért nem keres, miért nem mer közeledni?

Pedig szerintem nem tűnök olyan elérhetetlen csajnak...miért nem biztos a dolgában?

Pedig akkora dumagép, nagyon magabiztos hatalmas önbizalommal megáldott srác akit mindenki szeret...ezért nem értem hogy mi a baja :S

Nem azt mondom hogy egyből járjunk de beszélgetni, egyszer-egyszer találkozni még lehet nem?

Ha nem illünk össze az úgyis kiderül és hagynánk az egészet...de ő nem is meri megpróbálni :S (bezzeg a másik) -.-

aki kéne az nem keres csak akkor nyomul ha többen vagyunk

aki meg nem kéne az bezzeg folyton rajtam lóg XD


Ja és hozzá kell tennem hogy egyik sem tud a másik közeledéséről mert egyszerre mind a ketten sosincsenek ott a haverokkal hol az egyik hol a másik jön el...


mit tegyek? Fiúk válaszát is szívesen fogadom...

kort is kérek



2012. jún. 21. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A B sráccal beszélgess élőben is. Ha úgy el mer hívni, akkor jobb választás szerintem.
2012. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dugj egyet Aval és a Bét majd még meglátod
2012. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha B fiú ahogy írtad nem kéne, akkor Ő ki van zárva, közeledj az Á-hoz, és ahogy te is mondtad, ha nem illetek össze, akkor az majd úgyis kiderül.
2012. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Választasz? A B-t ne válaszd ha nem jön be igazán. Viszont az A nem választási lehetőséged:S Szerintem A csak flörtölgetni szeret veled, de olyan komolyan nem érdekled. Akkor tenne erőfeszítéseket, hisz a pozitív visszacsatolást már megkapta tőled. Lehet, hogy többet látsz ebbe a dologba mint amennyi valójában benne van.

Kor 28 év.

2012. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs erőm elolvasni. Ha összefoglalod három mondatban válaszolok. Mondjuk ha össze tudod foglalni három mondatban, te is meg tudod válaszolni.
2012. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi férfi nem t*ketlenkedik, nem csak flörtölget, hanem elhív randira, ha kell. Nem tudom, B-t mennyire ismered, de nekem az jött le, hogy csupán azért nem értékeled B-t, mert mi lesz, ha A rájön. Vagyis B-t nem önmagában személed, hanem A-hoz viszonyítva. Lehet, hogy nem is igazán ismered őt, de máris letettél róla. Most talán bántó lesz, amit írni fogok, de ez így számomra ótvar nagy taktikázásnak tűnik, aminek semmi köze sincs ahhoz, hogy tényleg megismerj valakit. "mi lenne ha meglátna minket sétálni a B-vel". Na bumm, ettől teszed függővé az egészet? Honnan tudhatná A, hogy kicsoda is B, és éppen hová mentek? Vagy akkor már szóba se lehet állni senkivel? Ha A nem lép semmit bizonyos időn belül, akkor érdemesebb nem foglalkoznod vele, miért várnál olyan valakire, aki elvileg a társaság középpontja típus, mégis besz*ri, ha lépni kell? Utána adhatsz egy esélyt B-nek is, hátha megkedveled, ha meg nem, akkor nézhetsz magadnak másvalakit. Viszont ha komolyan gondolod azt, hogy csak azért nem sétálsz B-vel, mert mi lesz, ha A meglát benneteket, az szerintem elég gáz. (Vagy csak hazudsz önmagadnak is, és kifogást keresel, hogy miért ne legyél B-vel.)

28/F

2012. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljes mértékig egyet értek a 6. válaszolóval! Csak az az egy okod van, hogy elutasítod a B versenyzőt, hogy mi lesz, ha meglát vele A, vagy van más indok is? Egyébként hány évesek vagytok? Mert ez eléggé gyerekes viselkedésre vall!

21F

2012. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én 18

A és B is idősebb nálam 2-3 évvel

igazából mindkét srác bejön, sőt B jobban néz ki A-nál

De mivel A tűnt fel először a színen szeretnék neki esélyt adni, az meg hogy nézne már ki hogy közben mondjuk összejövök B-vel....vagy ha megkérdezi hogy összejönnék-e vele akkor mit mondjak neki, halogassam hetekgig mondván hogy még gondolkozom rajta?

Mert ha A-val esetleg nem jönne össze akkor szívesen járnék B-vel is....

Ezek szerint elég számító ember vagyok mi? :S :(

2012. jún. 24. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy elszomorító, csak így elsőre olyan volt, mint ha valami 14 éves kislány tette volna fel ezt a kérdést. De úgy látom nem vagy te már annyira kicsi és végre sikerült teljesebb képet kapnunk a dolgokról. Szép dolog, hogy a megismerkedés sorrendjében próbálnál összejönni a srácokkal, de ha A-val nem tudsz 1-ről a 2-re lépni akkor nem értem, hogy még miért vársz mindig rá? Az, hogy állításod szerint B helyesebb, SZERINTEM egy másodlagos dolog. Mert hát hiába szép egy tányér, ha üres. ;) De ha még is csak a B srácra esne a választásod akkor meg utána már miért kéne foglalkoznod A-val? Neki is megvolt/van rá az esélye, hogy össze jöjjön veled, de ha nem akar/mer élni vele akkor így járt. Vagy 2 szék közül a pad alá fogsz esni, vagy az is lehet, hogy egy kis idő múlva egy nevető harmadik (C) lesz majd a befutó. :)

Szerintem az alábbi lehetőségeid vannak:

- Vagy jobban rányomulsz A-ra (nem azt mondtam, hogy ajánld fel neki magad az első randin)! és elmondod neki szépen óvatosan a véleményedet, érzéseidet. Aztán meglátjátok, hogy lesz-e közös folytatás.

- Hagyod az A-t és inkább foglalkozol B-vel, aztán éltek boldogan gondtalanul.

- Ha egyik sem lesz jó, akkor vársz türelmesen C-re! :)

Kívánom neked a legjobbakat, de azért te se kapkodd el hirtelen a dolgokat, csak azért mert akarsz egy barátot.

2012. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!