Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1 - Kedves szelíd természetű, jó alakú átlagos külsejű hosszú szőke hajú kék szemű. Okos az állatorvosira járó lány. Afféle mindenkivel jóban van, nem lehet róla rosszat mondani. Családi háttere nem szerencsés, rossz anyagi helyzetű. Fiúk terén nincs tapasztalata, szűz. Most kezdi el élni az átlagos fiatalok életét, kerül be a bulizás és a mérsékelt alkoholfogyasztás világába.


2 - Vidám, laza azonban okos társasági lány. Egyedi teremtés akármilyen témában való társalgáskor megállja a helyét. Nagyon jószívű mindenkinek segít akinek tud. Vevő az érzelmes összebújásra vagy akár sörözésre a haverokkal. Média irányultságú, stabil családi és jó anyagi háttérrel rendelkezik. Barna hosszú hajú kék szemű szép lány. Volt dolga fiúkkal, hosszú párkapcsolata még nem volt, szűz. Elvei mellett a végsőkig kitart a vitákban mindig neki van igaza. Legalábbis ő így gondolja.


3 - Kicsit furcsa hosszú barna hajú barna szemű nem különösebben szép arcú de jó alakú lány. Soha nem iszik alkoholt. Elég furcsa a humora de nagyon szerethető karakter. Rendkívül magas az IQ-ja vegyésznek tanul. Családi háttere nem szerencsés, maga is dolgozik. Szorgalmas és odaadó. Volt már hosszútávú kapcsolata, nem szűz.


4 - Alacsony hosszú hullámos sötétbarna hajú, kék szemű babaarcú csinos orvosis lány. Nagyon szerethető de olykor elég hisztis lány. Csak pár közeli barátja van és páran akik nem szívlelik. Mindig megmondja a véleményét és végsőkig kitart a barátai védelmében. Szerető családban él, anyagi háttere átlagos. Remek társ, mindent meg lehet vele beszélni. Tapasztalta fiúkkal már van, több hosszútávú kapcsolat, nem szűz.


2012. máj. 24. 22:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
1,2 közötti átmenet nincs?
2012. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mindannyian Debreceniek 18 évesek.
2012. máj. 24. 22:35
 3/25 anonim ***** válasza:
Először a 2-est mondtam volna, de a vitás dolog miatt kiesik. Így az 1-est.
2012. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 10inchhero ***** válasza:
na, ha mind a 4 debreceni 18 éves, akkor azt, amelyiket bemutatod nekem :D 19/F Debrecen (y)
2012. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondjuk szerintem a női nemre ez általánosan jellemző dolog. :D
2012. máj. 24. 22:37
 6/25 anonim ***** válasza:

3-as a legszimpibb..Nekem így elsőre ő jönne be.

22/F

2012. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 okoska31 ***** válasza:
ezek a lányok társkeresőnél vannak? eléggé olyan szagú a leírás. mindenesetre, az 1, 3, 4 közül válassz, a 2-est hagy meg nekem:)!
2012. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 okoska31 ***** válasza:
egy d lemaradt...
2012. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Amelyiknek úgy megfog a kisugárzása, hogy bele is szeretek! Ezt csak és kizárólag ez alapján lehet eldönteni, külsőségek és egy 5%-nyi tulajdonság leírással nem!
2012. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
1.
2012. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!