Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet ilyen? Vagy visszatud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen? Vagy visszatudom őt szerezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt barátnőmmel már több mint fél éve szakítottunk(előtte 2 évig voltunk együtt). Akkor nem rossz szájízzel váltunk el hanem annyi volt a lényeg hogy ő már nem szeretett. Azóta neki volt egy másik kapcsolata aminek vége lett. Én úgy vagyok hogy nem tudom hogy túl vagyok e rajta, de valahogy egy második esélyt szeretnék, de ő nagyon azon az állásponton van hogy ex baráttal nem kezdi újra, azonban akivel folt ez a fél év alatt vele egyszer szakított és újra összejöttek de ugye megint szakítás lett belőle...... Én mindenképp akarok érte tenni valamit, de nem azt mondom, hogy nagyon nagyon, mert lehet, hogy a fél év alatt valami olyanban változott meg ami nekem már nem jön be... szóval ez így kicsit bonyolult. Most kicsit hagyni akarom hogy megnyugodjon a szakítás után. De nem tudom mitévő legyek... mert valamit tényleg akarok tenni, mert nekem ő volt az első igaz szerelemem, és valahogy nem hagy nyugodni a dolog. Mit tegyek?

Válaszokat előre is köszönöm!

21/F


2015. jún. 14. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened hogy szeretnéd e vagy lezárod. A köztes nyüglődést jelent
2015. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Visszatudod szerezni lehet,de nekem már nem lenne gusztusom hozzá.Folyton arra gondolnék, hogy utánam illetve most másodjára előttem is mást sz*pott le stb ...
2015. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy 'exel nem jön össze' személy szerint neked szól. Nála ez nem elv, hanem azért hazudja neked ezt, hogy eszedbe ne jusson ilyesmi. Valószínűleg már rég leírt téged, mint férfit. Esélytelen.
2015. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!