Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy férfi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy férfi csak a maga fényezésére kedves egy nővel?

Figyelt kérdés
Mikor új munkahelyre kerültem egy pasi folyton körülöttem sürgött, meg segíteni akart mindenben miközben én sosem kértem. Persze lehet szerencsétlenkedtem de senki más nem pattogott nekem csak ő. Aztán egyik nap meg már kb rám se nézett...a haverja szerint tetszettem neki és ő ugy gondolta nem érdeklem a haverjának mondtam h nekem tetszik a srác, mire ő ezt mikor megtudta egy másik nővel kezdett az orrom előtt flörtölni gondoltam direkt, de aztán hallottam h nem érdeklem, aztán később egy idegen nőnek komolyan udvarolt. Kérdeztem is a haverját h ezt mért kellett kavarnia h engem is hülyít totál beleéltem magam h összejön meg a haverja engem is nagyon bír mint barátot nem hiszem h rosszat akart nekünk. Mára nincs nője a srácnak és jóba vagyunk de már nem merek lépni nem akarom h azt higyje nem értek a szóbol, most honnan a nyavajából tudjam h érdeklem e, mert amugy nagyon néz engem mindig, mikor meg ránézek elkapja a fejét...meg látom sokszor mintha zavarba lenne, de nem akarom bemesélni sem...szerintetek mit tegyek?
2015. aug. 20. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, hogy magát fényezze, talán akart is valamit, de nem lehet, hogy te nem bátorítottad eléggé?
2015. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát h a főnökön előtt úgy értettem...

nem bátorítottam mert új voltam mosolyogtam ennyi, mára kb csak én keresem beszélget velem ha kezdeményezek de ő iszonyat ritkán kezdeményez beszélgetést.

2015. aug. 20. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon néz, és te is nézed, és elkapja a fejét, akkor valószínűleg zavarban van. Nem értem miért csinálja ezt. Ha te kezdeményezel beszélgetést, annál nagyobb bátorításnak nincs értelme. Akkor meg miért nem lép? Miért nem érdeklődik, hogy mi van veled, stb... Fura.
2015. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és még egy dolog. Van olyan férfi (sajnos nem ritka), hogy neki kb mindegy, csak nő legyen, és dörgölőzhessen. Szerintem ha mással flörtöl, és mindezt előtted teszi, akkor nem te vagy a fontos, és akkor ne éld bele magad szerintem. Ezt nem azért mondom, hogy csalódj, hanem inkább ne keverd össze a jelzéseit azzal, mintha fontos lennél neki, mert hasonlóak ezek a jelek ahhoz, de látszik, hogy nem az, amit te szeretnél.
2015. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vadaszszellem. Te lelotted a poent. Nem tudott kuzdeni a erted, mert nyiltan kimondtad, hogy tetszik neked.

Szoval, ha elore megmondod a vicc poenjat, akkor mar nem fogja vegighallgatni a viccet. N

2015. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miféle vadászszellem?


Itt inkább azon volt a hangsúly, hogy a csaj ne szálljon el túlzottan magától. Egy férfi el mondja magától is, ha 100% úgy látja ez a nő érdemes rá. Más meg ne szóljon bele olyan dologba, amihez csak két embernek van köze.

2015. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!