Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárások egy nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások egy nőtől a férfi felé?

Figyelt kérdés

- nézzen ki jól


Nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, lényeg, hogy nekem tetszen, szexuálisan fel tudjak rá izgulni. Természetesen nem a szőke herceg klónjaira gondolok, csak legyen valami, amibe beleszeretek.


- fejlődés és tanulás iránti vágy


Merjen szembesülni a hibáival, és legyen egy igénye, egy belső kényszere, hogy képezze magát, érdekelje saját maga és környezete megismerése, ne csak húzogassa a vállát, ha kérdezem valamilyen világi dologról. Alapvető műveltsége legyen.


- lehessen MELLETTE élni


Házimunka, feladatok józan felosztása, az ezzel való költségek felosztása fele-fele arányban


- lehessen EGYÜTT élni vele


Legyen a legjobb barátom


- családközpontú


Vágyjon gyerek után, próbáljon jó kapcsolatot tartani a rokonaimmal.


- legyen munkája, amit lelkesen csinál


2015. aug. 20. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Tokeletes pasi nincs. Es ha ezt nem fogod fel egyedul maradsz. 24l
2015. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem, ezek normális elvárások.
2015. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ennél nekem magasabb elvárásaim voltak, mégis találtam megfelelő társat.
2015. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is több elvárásom van ennél, mégis találtam partnert.
2015. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, lényeg, hogy nekem tetszen, szexuálisan fel tudjak rá izgulni. Természetesen nem a szőke herceg klónjaira gondolok, csak legyen valami, amibe beleszeretek. 


A baj ennél a résznél szokott kezdődni.A legjobb pasi kell nektek és nem adtok lejjebb akkor sem,ha ti sehogy nem néztek ki.

2015. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 aladar12 ***** válasza:
61%
te mit nyújtasz cserébe?
2015. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy lista, és akkor van baj ha ezzel indulsz el keresgélni.

Ha találsz valakit elsőre eldől h tetszik e neked h vonzó e számodra. Aztán megismered és a ""Merjen szembesülni a hibáival, és legyen egy igénye, egy belső kényszere, hogy képezze magát, érdekelje saját maga és környezete megismerése, ne csak húzogassa a vállát, ha kérdezem valamilyen világi dologról. Alapvető műveltsége legyen. ""-rész ki is derül.


A többi az csak kapcsolat alatt fog ténylegesen kiderülni.

De nagyon rossz indítás ha listával kezdesz , pláne amivel elijeszthetsz embereket elsőre, az a "családközpontú, Vágyjon gyerek után, próbáljon jó kapcsolatot tartani a rokonaimmal. "

Ezt az ember elsőre nem tudhatja h akar e, van aki nem tudja h akar e, van aki akkor tudja csak ha egy megfelelő partnert megismer ehhez.

2015. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem semmi gond nincs ezekkel az elvárásokkal.

Én sehol nem látom, hogy a kérdező azt írná, hogy neki a leghelyesebb pasi kell. Azt szeretné, ha számára vonzó lenne a pasi, nem érdekli mások véleménye, hogy mások szerint helyes-e vagy sem az adott férfi, a lényeg, hogy neki tetsszen. És mivel a szépség relatív, könnyen előfordulhat, hogy aki másnak nem tetszik, az neki nagyon is tetszeni fog. Nem mindenki szerint ugyanaz a helyes/átlagos/ronda stb..

2015. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én ugyanezt tudom nyújtani.


- olyan pályát választottam, ami érdekel, szeretem és jól is fizet, mert hiányszakma

- viszonylag szép is vagyok

- mindig nyitott vagyok a tanulásra

- nem vagyok egy konyhatündér, viszont szeretnék azzá vállni

- szeretnék gyereket

- komoromisszumkész és konfliktuskerülö vagyok, kinőttem már a makacskodásból

2015. aug. 20. 18:55
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekel sem a környezetem, sem saját magam, felesleges képeznem magam, mert pl. ha azért kéne képeznem magam,hogy egy jobb álláshoz jussak, ahhoz kell egy nagy adag szerencse is, vagy hogy valami vezető beosztású bácsi vagy néni, rokona , barátja, stb. legyek. Világi dolgokról kérdezhetsz, meg van róla a véleményem :)
2015. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!