Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárások egy nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások egy nőtől a férfi felé?

Figyelt kérdés

- nézzen ki jól


Nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, lényeg, hogy nekem tetszen, szexuálisan fel tudjak rá izgulni. Természetesen nem a szőke herceg klónjaira gondolok, csak legyen valami, amibe beleszeretek.


- fejlődés és tanulás iránti vágy


Merjen szembesülni a hibáival, és legyen egy igénye, egy belső kényszere, hogy képezze magát, érdekelje saját maga és környezete megismerése, ne csak húzogassa a vállát, ha kérdezem valamilyen világi dologról. Alapvető műveltsége legyen.


- lehessen MELLETTE élni


Házimunka, feladatok józan felosztása, az ezzel való költségek felosztása fele-fele arányban


- lehessen EGYÜTT élni vele


Legyen a legjobb barátom


- családközpontú


Vágyjon gyerek után, próbáljon jó kapcsolatot tartani a rokonaimmal.


- legyen munkája, amit lelkesen csinál


2015. aug. 20. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Az első pont elég nehezen megfogható, de erre majd többen is ki fognak térni.

Mindenesetre a többi mind igaz rám, egyet kivéve: családközpontú


Nem akarok gyereket. A barátnőm elfogadta, de sztem hisz benne, hogy időben meggondolom majd magam, pedig nem fogom.

Ez a kérdés amúgy talán kevésbé jön elő, mint a külsőt illető.

2015. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem, ezek normális elvárások...de mivel elvárások, és helyből ezeket szeretnéd a pasitól, nehezebben találsz majd olyat, aki így egy egyben ennek pontról-pontra meg is felel.

Jó, ha tudod mire vágysz. De ne ragaszkodj a felsorolt elvárásaidhoz makacsul, mert nincs értelme a dolognak. Inkább ismerkedj számodra szimpatikus pasikkal, aztán majd úgyis meglátod ki az, aki megfelel neked.

2015. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%

" Házimunka, feladatok józan felosztása, az ezzel való költségek felosztása fele-fele arányban"


De akkor pénzt is ugyanannyit keressetek, hogy a pénzügyi részben is józan felosztás legyen.


Amúgy oké, bár nem tudom, mire érted a jó külsôt. 100-ból kb. hány férfi tartozik bele?

2015. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
100-ból kb.2 ez a lányka is biztos csak a leghelyesebb férfiakat szemeli ki magának. Szexuálisan feltudjon rá izgulni, az a nőknélazt jelenti,hogy legyen izmos, jóképű, ergo átlagos külsővel nincs esély, a ronda külsőről nem is beszélve.
2015. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%

Ezek akkora idióta kérdések, már bocsánat a kérdező(k)től.


Például, én megkérdezhetném:

"Nagy elvárás a szüleim felé, hogy vegyenek nekem egy Porsche 911 GT2-t?"


Ha a szüleim átlag magyar munkás emberek, akkor igen, teljesíthetetlen elvárás, de ha teszem azt Bill Gates az apám, akkor nevetségesen alacsony elvárás.


Ugyanígy:

egy magamfajta ronda, magának való, nemtörődöm, világi dolgok irányában érdektelen, a gyerekeket rühellő, házi munkára lusta, a pénzt szerencsejátékra szóró embernek nagyon nagy elvárás.


viszont egy jóképű, kisportolt, diplomás, ambíciózus, a közélet iránt érdeklődő, gyerekre vágyó férfi számára alap elvárásnak tűnik.


a kérdés itt az, hogy SZÁMODRA nagyok-e ezek az elvárások.

azt ugye te is tudod, hogy több ezer elvárásaidnak megfelelő ember rohangál az utcákon nap mint nap. de vajon nekik megfelelsz-e? ezt kell eldöntened, ha magadra igaznak találsz minden elvárást, amit támasztasz, onnantól kezdve értelmetlen ilyen kérdéseket feltenni, de amíg nem vagy biztos magadban...

2015. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%

Azt csak nagyon nagyon halkan és pironkodva jegyzem meg, hogy a héten egy lány már tett fel hasonló kérdést, hogy nagyok-e az elvárásai, hogy a pasi nézzen ki jól például. Fel volt háborodva, hogy neki miért nincs senkije pedig nem csúnya és vékony.

Na egy képváltás után kiderült, hogy ez a lányka enyhén szólva is ocsmány.

2015. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem tűnik eltúlzottnak, ha te is ugyanennyit teszel az asztalra.


Nekem személyesen nagy, mivel én nem vagyok jól fizető állásban, cserébe hullaként esek haza. Szóval kizárt, hogy ilyen fififtis dologba belemenjek (kivéve persze, ha a "párjelölt" is hasonló terhelésnek lenne kitéve az ő munkahelyén).

2015. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi van ebben rendkívüli? :O
2015. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

16-os: az durva! :D


Na amúgy ezek nagyon hülye elvárások. Így ebben a formában. :)))

Mi az hogy én vágyjak a tanulásra? Ha te vágysz rá akkor az a te dolgod de hogy én mire vágyjak ahhoz neked semmi közöd és beleszólásod. A költségek felosztása hehe.. akiknél külön kassza van azok betegek!

2015. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Az biztos, hogy én majdnem egyik feltételednek sem felelek meg. Arcom jó, de kövér vagyok, így nem nézek ki jól.


Fejlődés iránti vágyam van, hamarosan nyelvtanfolyamra fogok menni és ha közben találok továbbképzési lehetőséget, akkor azon is résztveszek. Ha lenne rá pénzem, akkor bevállalnék még egy MSc-t is. Bizonyos témákban bőven az alapvető műveltség feletti szinten vagyok, viszont bizonyos témákban egyáltalán nem érem el a szintet (pl.: földrajz, irodalom).


Házimunkában korábban is kivettem a részem (főleg úgy, hogy az exem egy lusta disznó és rendetlen volt lány létére). A költségek pedig dettó (az exet én tartottam el, szóval örülök, ha 50-50).


Leszek a legjobb barátod, ha hasonlóak a hobbijaink, érdeklődési körünk.


Na és itt bukik megint a dolog. Nem érzem magamat családközpontúnak. Persze, szeretnék majd gyereket, de 35 éves koromnál nem előbb. A rokonokkal pedig általában nem szoktam túl jóban lenni. Kicsit introvertált vagyok.


Mérnök vagyok és szeretem csinálni. Hiányszakma, viszont botrányosan keveset keresek, úgyhogy másfél-két éven belül szeretnék nyugatra költözni, ahol már 2000 euró alatt nem keresnék.


16: Erőteljesen kaccantottam.


27/f

2015. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!