Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárások egy nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások egy nőtől a férfi felé?

Figyelt kérdés

- nézzen ki jól


Nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, lényeg, hogy nekem tetszen, szexuálisan fel tudjak rá izgulni. Természetesen nem a szőke herceg klónjaira gondolok, csak legyen valami, amibe beleszeretek.


- fejlődés és tanulás iránti vágy


Merjen szembesülni a hibáival, és legyen egy igénye, egy belső kényszere, hogy képezze magát, érdekelje saját maga és környezete megismerése, ne csak húzogassa a vállát, ha kérdezem valamilyen világi dologról. Alapvető műveltsége legyen.


- lehessen MELLETTE élni


Házimunka, feladatok józan felosztása, az ezzel való költségek felosztása fele-fele arányban


- lehessen EGYÜTT élni vele


Legyen a legjobb barátom


- családközpontú


Vágyjon gyerek után, próbáljon jó kapcsolatot tartani a rokonaimmal.


- legyen munkája, amit lelkesen csinál


2015. aug. 20. 18:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hát én meg egyes válaszokon kacarásztam elég rendesen.


Kérdező: Teljesen egészséges elvárásaid vannak.

Nyugodj meg léteznek ilyen férfiak. És az a szerencse, hogy csak egyszer kell kifogni.


Én 22 évesen csuriba tett ujjakkal közeledek minden ilyen férfihoz. Mert nem elég, hogy foglaltak, de már olyannal kell foglalkoznom, hogy eljegyzés, házasság. Még emésztenem kell, hogy már nem azt hallom vissza, hogy van barátnője, hanem hogy két hét múlva férj lesz belőle.

Evvel most azt próbáltam szemléltetni, hogy a nők nem hülyék, és ha kikaparják a szemétdombból amit kerestek, azt már nem eresztik el.

Csak egyszer kell jó helyre nyúlni! :D

2015. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!