Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg olyan lányt aki kijelentette, hogy bocsi de nagyon nem vagy az esetem?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel, megvolt a kémia interneten, szinte biztos voltam hogy ez működni fog, mert éreztem a kémiát. De meglepetésemre mikor taliztunk mondta hogy uhh bocsi de nagyon nem vagy esetem. Hát nem tudom miért mert én úgy éreztem megvan. De nekem kell ez a nő, mert nagyon csinos. Úgy gondolom, hogy a belső megszépíti a külsőt, ezért minden nap ennek ellenére felhívom, ráírok stb, keresem, de sajnos eddig semmi siker, pedig már 2 hónapja próbálkozok. Hogy tudnám elérni, hogy az esete legyek? Mit csináljak NEKEM Ő KELL!
2015. szept. 9. 15:02
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Nem, fogd fel, hogy nem lesz köztetek semmi, ne legyél zaklató.
2015. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Ha az én ablakom alatt énekelnél, hozzád vágnám a bontott téglát, hát mit képzelsz te magadról?
2015. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem csak egy provokátor. Minden itteni válaszáról is lerí, hogy fogalma sincs a valódi valóságról, életről és csak arra használja ezt a felületet, hogy minél nagyobb gyökérségeket írjon be, amin reménye szerint minél több ember felhördül és válaszol. Ne vegyétek már őt komolyan.
2015. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
szerintem rabold el,és zárd be egy szobába,úgy majd megszeret
2015. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy pasi, akit elutasítottam, de nem fogta fel, rendszeresen próbálkozott utána. Korábban semleges volt, de a zaklatás miatt kimondottan megundorodtam tőle.
2015. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Helló!

Ez attól függ. Ha csak külsődre értette a lány, hogy nem tetszel neki, akkor még ha megpróbálod őt féltékennyé tenni azzal, hogy egy másik lánnyal flörtölsz, úgy hogy tudomást szerezzen róla, akkor még elkezdhet esetleg érted küzdeni, de ha semmilyen téren nem jössz be neki, akkor sajnos ott már én sem tudlak sok jóval biztatni.

2015. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

"És szerintetek az beválhat, hogy éjjel a háza elé megyek (belvárosi ház) és viszek gitárt és hangosan éneklek, szerenádot adok, ezt tervezem "

Hahahhaha...

Istenkééén! Ezt nagyon sürgősen verd ki abból a butuska kis fejedből. Hogy beválhat-e? Hát ha azt akarod elérni, hogy végleg magadra haragítsd, akkor igen. Én konkréten kinyírnálak. Ez nem egy hülye amcsi tini film. Megmondta nem kellesz neki, ezek után nem is csodálom kishaver, fogd már fel végre, hogy NEM, nem lesztek egymáséi. pont. Történet vége.

2015. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Jézusom, te beteg vagy! Konkrétan rosszul vagyok az ilyen ráakaszkodós férfiaktól, ne csodálkozz, hogy a kutyának se kellesz.
2015. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!