Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg olyan lányt aki kijelentette, hogy bocsi de nagyon nem vagy az esetem?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel, megvolt a kémia interneten, szinte biztos voltam hogy ez működni fog, mert éreztem a kémiát. De meglepetésemre mikor taliztunk mondta hogy uhh bocsi de nagyon nem vagy esetem. Hát nem tudom miért mert én úgy éreztem megvan. De nekem kell ez a nő, mert nagyon csinos. Úgy gondolom, hogy a belső megszépíti a külsőt, ezért minden nap ennek ellenére felhívom, ráírok stb, keresem, de sajnos eddig semmi siker, pedig már 2 hónapja próbálkozok. Hogy tudnám elérni, hogy az esete legyek? Mit csináljak NEKEM Ő KELL!
2015. szept. 9. 15:02
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

igen, valamikor megszépíti, de 2 hónap alatt ez már megtörtént volna.


nincs erre praktika, szabály, varázslat, vagy nem tudom mit vársz :"D keress mást

2015. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Kétségtelen vannak olyan lányok akiknek az jön be ha sokáig ostromlod. De ez nem olyan. Az is más kérdés hogy erőszakkal akarsz valakit megszerezni mert neked jó. Egy nőt meghódítani kell és nem rátelepedni. Veszteni is tudni kell, van amikor a vonat nem vesz fel... Viseld férfiként.
2015. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

a megoldas az, h hagyod es tovabblepsz. Azokban az esetekben, ahol elsore nem volt az esete, volt nemi kemia, nem pedig semmi. Amugy meg, ha 2 honapja probalkozol, es meg mindig semmi, akkor tenyleg remenytelen a dolog. En no vagyok, es volt par ilyen pasas, akiknek a szemleyisege, jelleme szimpatikus volt, de egyszeruen nem talaltam oket vonzonak. Ez nem azt jelenti, h gazul nezett ki a pasi, hanem egyszeruen csak nem volt az esetem, nem volt kemia.

Az, aki ezt nem fogta fel es eroszakoskodott, azt egy ido elkuldtem a jo budos francba, m nem igaz, h nem volt kepes elsore felfogni, h nem vonzodom hozza. Ha ezt akarod elerni a csajnal, akkor nyomulj csak tovabb.

Azokkal, akik felfogtak, h nem az esetem, viszont emberkent kedveltuk egymast, azokkal jo baratsag alakult ki es megmaradt a jo kapcsolat...ennyi

2015. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Te egy homi, viráglelkű, rózsaszín ködös zaklató vagy. Menj és ismerkedj más nőkkel is. Amikor évi 2 nőnél próbálkoztam, akkor én is kb olyan voltam, mint te, hogy csak az kellett, akit egyedül mélyebben ismertem. Érdekes mióta évi 2 helyett 20 nővel randizom, mindjárt máshogy állok hozzá és nem zúgok bele senkibe olyan idióta elhamarkodott módon, mint te. Te se tedd ha jót akarsz magadnak és másoknak.


Változtass már magadon ember. Miért viselkedsz lúzerként? Nem ismersz magadra filmekből, mint a zaklató vagy a béna szerencsétlen? Pedig most éppen te játszod azt a szerepet.

2015. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Ez nem azt jelenti, h gazul nezett ki a pasi, hanem egyszeruen csak nem volt az esetem, nem volt kemia.


És kémia ha jó minden miért nem lehet kapcsolat?

2015. szept. 9. 15:42
 16/48 A kérdező kommentje:
* kémia nélkül
2015. szept. 9. 15:42
 17/48 anonim ***** válasza:
Fura ,én szerelmes voltam egy tanárba,( de a külseje nem tetszett) úgy nem volt az esetem,de belézugtam ,és volt kémia..szóval a viselkedése váltotta ki belőlem,mert törödött velem,szóval a lelkébe szerettem bele.
2015. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
37%
Azert bakker, m a kemia kell a szexhez, es szex nelkul nincs parkapcsolat, ugyanis az vagy baratsag, vagy psziches gondok vannak....A szex az alap a kapcsolatban es ehhez kell a kemia. Ilyen egyszeru...Amugy az 56%-os alfahimnek reszben igaza van. Bar azt is megerzik a nok, ha vki ilyen, mint o. Masreszt meg egy ido utan ugy ki fog egni, mint a franc, m nem csak az allatias d***gasbol all az elet :D
2015. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
80%
Vigyél bakker egy periódusos rendszert neki. Hogy legyen kémia mert nem érted. :P
2015. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

18"-as te látom sötétebb vagy az éjjszakánál..

Írtam elötted az egy példa rá,hogy vonzalóm nem kell ,mert a szerelem jóval erősebb,és azt nem a tetszés váltja ki ,te veréb

2015. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!