Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg olyan lányt aki kijelentette, hogy bocsi de nagyon nem vagy az esetem?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel, megvolt a kémia interneten, szinte biztos voltam hogy ez működni fog, mert éreztem a kémiát. De meglepetésemre mikor taliztunk mondta hogy uhh bocsi de nagyon nem vagy esetem. Hát nem tudom miért mert én úgy éreztem megvan. De nekem kell ez a nő, mert nagyon csinos. Úgy gondolom, hogy a belső megszépíti a külsőt, ezért minden nap ennek ellenére felhívom, ráírok stb, keresem, de sajnos eddig semmi siker, pedig már 2 hónapja próbálkozok. Hogy tudnám elérni, hogy az esete legyek? Mit csináljak NEKEM Ő KELL!
2015. szept. 9. 15:02
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Nem vonzódik hozzád úgy, hagyd békén és keress mást.
2015. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
96%

#20-as!! Uristen! Te egy igazi hulye vagy, es latom, buszke is vagy ra. Olvass mar el nehany erre vonatkozo pszichologiai konyvet, te gyoker!! Tudod, en nem a kisujjambol szopom am a tudomanyt veled ellentetben. De te is vmi nagy luzer lehetsz!

Csak, h egy peldat mondjak a millio kozul, nezz megy egy valasi statisztikat! A legtobb hazassag azert er veget, m bar qrva jo lelki tarsak, de bakker nincs szex! Az a hazassag sokkal tovabb tart, ahol tobbet veszekednek, de van szex!

Nezz utana a szakirodalomnak es par statisztikanak, azutan oszd itt az iget a nagy szerelemrol, meg a szep belsorol :D

2015. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mar az a teny magaert beszel arrol, h mekkora luzer vagy, h belezugsz a tanarod lelkebe! Ekkora baromsagot bazz :D De legalabb jokat rohogok :D
2015. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

22"-

Te nekem ne magyarázd már el pár orvosnak az elmélet,amilyen hulye vagy még el is hiszed,csak a saját érzéseidre hanyatkozhatsz,te okosnak hitt majom.

2015. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

22. Hát nálam akkor mentek tönkre a kapcsolatok amikor jó sok szex volt, és amikor nem volt szex, mert lelki társak voltunk sokkal tovább tartott a kapcsolat.

Akiknél azért megy szét egy kapcsolat, mert nincs szex, azokat nem nevezném embereknek, azok érzelem mentes ösztön lények, igazi érzelmi intelligenciával rendelkező ember lelki kapcsolatban él ahol sokkal fontosabb hogy lelki társ legyen

2015. szept. 9. 16:09
 26/48 anonim ***** válasza:

"ELMÉLETÉT"

kÖZTUDOTT HOGY AZ ORVOSOK ,SOKSZOR TÉVEDNEK,sőt minden tudomány,elmélet alapján van,ami nagy hazugság,senkinek nem látsz bele a gondolataiba,és az érzéseibe

2015. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
#24-es!! Ez nem elmelet, hanem statisztika...erted? Szamok! Meg tudod kulonboztetni a paranyi agyaddal a szamot az elmelettol?! Vagy ez is magas...amugy miert vagy ennyire agressziv? Faj az igazsag?? Nem is ertem, miert varom toled, h fogd fel, amit mondok, m szerintem Te pont az a kategoria vagy, aki nem tudja, mi a az a szex :D Te szerencsetlen luzer. Tudod mit? Te hagyatkozzal az erzelmeidre, en inkabb a szexben es a tudosokban hiszek :D Idiota :D
2015. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

27"

Neked nem fájhat még az agyad se amint látom,mert neked olyan nincs :) xd én legalább használom,és olyannak adnám magam akit szeretek semmit külsőséget nézve ,mert én legalább ember vagyok,másokkal ellentétben.

2015. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
#28-as! Sok sikert akkor a szexmentes elethez! :D amugy, miert nem mesz akkor papnak??? Ha hasznalnad az agyad :D Ugy legalabb olyannak adod magad, akit szeretsz, es aki elfogad olyannak, amilyen vagy :D ...Es a durva meg mindig az, h meg csak racafolni sem tudsz arra, amit irtam, hanem csak frocsogsz itt osszevissza...Nagy az isten allatkertje :D
2015. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Neked azért kell ő, mert csinos, te meg arra apellálsz, hogy megszépít az a gyönyörű belsőt... amivel egy nőből csak a külsejét látod.

Ez alapján hiszem, hogy olyan belső értékeid vannak, amik bármennyire is megszépítenek.

De ettől még azt mondanám, próba szerencse. Csak hát te már két hónapja próbálkozol és még mindig nem szépültél meg a lány szemében a belsőd miatt. Én nem hinném, hogy ebből még lesz valami.

2015. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!