Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg olyan lányt aki kijelentette, hogy bocsi de nagyon nem vagy az esetem?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel, megvolt a kémia interneten, szinte biztos voltam hogy ez működni fog, mert éreztem a kémiát. De meglepetésemre mikor taliztunk mondta hogy uhh bocsi de nagyon nem vagy esetem. Hát nem tudom miért mert én úgy éreztem megvan. De nekem kell ez a nő, mert nagyon csinos. Úgy gondolom, hogy a belső megszépíti a külsőt, ezért minden nap ennek ellenére felhívom, ráírok stb, keresem, de sajnos eddig semmi siker, pedig már 2 hónapja próbálkozok. Hogy tudnám elérni, hogy az esete legyek? Mit csináljak NEKEM Ő KELL!
2015. szept. 9. 15:02
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%
Interneten nincs olyan, hogy kémia...
2015. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
1. :O :O :O Jézusom :D Hogy ne lenne, egy jó beszélgetés írásban, telefonon, jól megértés, egy hang stb stb ez mind a kémia része. Mit jelent a kémia szerinted???
2015. szept. 9. 15:09
 3/48 anonim ***** válasza:
80%

:D A kemia erintest, illatot, testi kapcsolatot jelent, nem pedig hangot, beszelgetest :D Baromira jol el tudsz beszelgetni vkivel, de attol meg nem kivanod meg testileg is, m a ketto nem jar egyutt...

Es el kell, h keseritselek, m ha azt mondta, h nem vagy az esete, akkor ennyi. Raadasul eloben mondta ezt, amikor mar talalkoztatok. Ha minden nap hivogatod, akkor egy ido utan hatarozottan el fog kuldeni melegebb eghajlatra. Tapasztalatbol mondom. Probalj meg tovabblepni, m eroszakkal es ramenosseggel nem mesz semmire...

2015. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

3. "Probalj meg tovabblepni, m eroszakkal es ramenosseggel nem mesz semmire..."


Akkor mivel?

2015. szept. 9. 15:15
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, ha zaklatod rád fogja hívni a rendőrséget.
2015. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
a hang a kémia része igenis!
2015. szept. 9. 15:16
 7/48 A kérdező kommentje:
5. De az hogy lehet hogy az előző barátnőmnek sem voltam az esete, mégis 3 éves kapcsolat lett belőle!!
2015. szept. 9. 15:18
 8/48 anonim ***** válasza:
96%

na az ilyen pasiknak nem érdemes semmit mondani....


elmondta normálisan, kertelés nélkül hogy nem vagy az esete. ha két hónapja folyamatosan beszéltek, már jelezte volna, ha tényleg megtetszettél volna neki. de nem tette. hagyd békén.

2015. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%
A hang inkabb fizika :D Ha a csaj kozolte veled eloben, h nem vagy az esete, akkor megis mit varsz? Ha eroszakos vagy es ramenos, akkor azzal csak felidegesited. Fogd fel, h nem kellesz neki es lepj tovabb. Van ilyen, el kell tudni viselni a kudarcot.
2015. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

"Ha a csaj kozolte veled eloben, h nem vagy az esete, akkor megis mit varsz? "


De olyan sokszor van hogy aztán az esete lett. A belső megszépíti a külsőt..ne hallottátok ezt még? Arra lennék kíváncsi hogy hogy lehetne ezt megváltoztatni hogy az esete lehessek. Ok erőszakkal nem, de akkor mi a megoldás.

2015. szept. 9. 15:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!