Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedsz egy 22 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedsz egy 22 éves lánnyal aki még nem feküdt le senkivel, hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés
volt már barátja néhány évig, de nem történt meg

2015. aug. 28. 13:51
1 2
 11/14 Happy Man válasza:

Nem az én korosztályom, de nem tartom ezt rossznak. Sőt, inkább előny, úgy gondolom.

És önmagában igazából nem jelent semmit. Nem ilyen alapján ítélünk meg valakit, ettől függetlenül előny sokaknál. Olyanok is vannak, akiknél hátrány, őket nem értem.

2015. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy pillanatig nem zvarna
2015. aug. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
tartogatod az igazira ,úgy mint én 22/f
2015. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Reményt kapok, hogy végre egy szűz lány. Megismerkedem vele még jobban, és ha számomra szimpatikus, akkor megpróbálom elérni, hogy olyan szinten belém szeressen, hogy csak engem akarjon és ne kelljen rettegnem attól, hogy egyszercsak minden ok nélkül szétmegyünk. Felmérném, hogy mikre van szüksége, mik a céljai, mik az érdeklődései, mik a kedvencei, mik azok, amiket nem szeret, valamint azt is, hogy hogyan tolerálja az Asperger-szindrómásokat. Ha úgymond "átment a vizsgán", valamint én is átmentem az ő vizsgáján, akkor onnantól azon igyekeznék, hogy egész életünkön keresztül teljes boldogságban éljünk a körülményeinkhez képest. Mindig szeretnénk egymást, mindig lennének küzdelmek, a felmerülő konfliktusokat mindig megbeszélnénk (elvégre ha átment a vizsgán, akkor biztos nem azt mondja, hogy "semmi", ha látom, hogy baja van és megkérdezem, hogy mi).


Szexuális téren pedig extrém körültekintő és figyelmes lennék, hogy biztosan élvezze és ne okozzak traumát neki, hanem azt érjem el, hogy kifejezetten élvezze a velem létet és ne csak élvezze, hanem igényelje is.


Minél jobban igényli a társaságomat, minél jobban kifejezi, hogy szeret engem, annál nagyobb biztonságban érzem magam vele.

2017. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!