Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életem nem ér semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem nem ér semmit, halálvágyam van, már régóta nincs kapcsolatom senkivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha meghálnék se hiányoznék senkinek, mert úgy sem szeret senki. Egy 22 éves lány.
2015. máj. 21. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ismerkedj, és legyél pozitív. Bevallom őszintén számomra taszítóak a szuicid hajlamú lányok a rossz tapasztalataim miatt....
2015. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Csak a kapcsolat az ami zavar?

Inkább gondolj rá úgy mint előny. Oda mehetsz és azt csinálhatsz amit akarsz. Megismerkedhetsz új emberekkel és ami a legfontosabb megismerheted magad:)

2015. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Nezz magadba: Te ismerkednel egy onsajnaltato, mindeki ketvet elronto, negativ sraccal, ha volna lehetoseged vidammal es kedvessel ismerkedni helyette?

Valtoztass a hozzaallasodon, egy-ket pofara esestol ne add fel.

20/L

2015. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha így is érzel ne mutasd ki mert így mindenki menekülni fog tőled.
2015. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Most miért sajnáltatod magad?! Más jó dolgok is vannak az életben,mint a párkapcsolat.Ilyen hozzá állással hidd el az sem működne számodra.Talán gondolkozz el rajta miért nincs olyan ember,akit szerethetsz.A legfontosabb,hogy magadat szeresd és fogadd el!Ne mástól várd,hogy szeressen,ha te sem szereted saját magad.
2015. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteg jó dolog van az életben, nem feltétlenül a párkapcsolat az egyetlen ami jó. Tudom, hogy nehéz ez, amikor úgy tűnik senki sem akar az emberrel lenni, nekem is volt ilyen időszakom. De biztos van valami hobbi/sport amit szeretsz, próbálj meg ezekre összpontosítani. Csak élvezd az életet, hogy független vagy, csináld azokat a dolgokat amiket szeretnél. Biztos vannak azért barátaid, menj el velük ide-oda. Neten is ismerkedhetsz. Aztán ha majd kiegyensúlyozottabb leszel, és nem gondolsz ilyen negatív dolgokra akkor majd biztos jön valaki :) Nem kell elkeseredni ettől
2015. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Azt írtad ,hogy régóta nincs kapcsolatod, ez feltételezi azt ,hogy már volt, vagyis ha már egyszer kellettél valakinek akkor ez bekövetkezhet még akár többször is.
2015. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Az előttem szólok jól írják, mindig magadban kell keresni a hibát. Sokáig én is úgy véltem a környezetem rossz és csúnya, ezért ver annyira a sors. Aztán elolvastam és megnéztem a Titok című filmet, ami adott egy löketet a pozitív gondolkodás felé. Nagyon tudom ajánlani :)


Tudományos oldalról tekintve a dolgot, pedig érdemes odafigyelni a napi megfelelő vitamin bevitelre is, ugyanis a boldog élet alapja egy egészséges test és a hozzá tartozó egészséges lélek kifinomult egyensúlyán alapul. Mikor elérted az egyensúlyi állapotodat, más lesz körülötted a világ. Több ismerős, minőségi barátságok, szerencse és megannyi jó dolog, csak hinni kell a jóban és sosem szabad feladni a kudarcok után. ;)


Pár testi szükségleti konkrétum ami fontos, hogy kikerülj és megelőzd a depressziót. Táplálkozz egészségesen, ne egyél finomított cukrot, értéktelen fehér lisztet. Ételeidet sózd megfelelően, ugyanis a nátrium egy természetes antidepresszáns és ősi gyógyszer, nem hiába van róla népmese.(tisztasóra keress rá google-ben). Igyál napi 3L-t, ez ugyanis a minimum. Szedj B-vitamin komplexet, szerves magnéziumot(500 mg/nap) és kalciumot, napi 3g c-vitamint és 4.000 NE D3 vitamint. Ezek különösen fontos elemei a szervezetnek, hiányuk esetén kóros hormonháztartási, idegrendszeri zavarok léphetnek fel. Megfelelő mértékű pótlásuk kiváló alapot nyújtanak egy minőségi, egészséges élethez. Ne alkalmazz gyógyszert a depressziódra, az nem lenne megoldás, csupán tüneti kezelés.


Utolsó fontos momentum, mindig légy igényes megjelenésedre, sugározd magadból a szépséget, nyerd vissza önbizalmad. Olyan ember legyél, akivel Te is szívesen barátkoznál. :) Hajrá!


23/F

2015. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk hozzamjossz feleségül.
2015. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Menj minél többet emberek közé. Nekem szokott segíteni, amikor magam alatt vagyok.

Sétálj, múzeum, táncház, diszkó, kocsma, kerthelyiséges helyek, könyvtár, művház- itt a nyár, ott keresik a fiúk a lányokat, téged is meg fognak találni. Vedd elő a naptáradat és minden napra írj be valamit, hogy hová mész! Most, csak azért is! Ne hagyd, hogy a rossz kedved elvegye az akaraterődet. Tudsz te küzdeni! Csak azért is! 42f

2015. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!