Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve nem volt semilyen kapcsolatom egy nővel sem.24 éves vagyok. Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresel valakit végre!
2015. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kerestem, de mindig vissza utasítottak :)
2015. máj. 15. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Pánikra semmi ok,csak rosszabb lesz!Saját tapasztalat:/
2015. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Negatív hozzáállás negatív tapasztalatot, pozitív hozzáállás pozitív tapasztalatot fog szülni. :)


Ismerkedj, 24 évesen előtted az élet. :)

2015. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Moert lettel visszautasitva?
2015. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom. Valahogy nem megy az ismerkedès... Meg nem is tudom, hogy hol tudnèk ismerkedni. Már szinte fel is adtam
2015. máj. 15. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha feladod veszítesz, ez a legkönnyebb! És egyedül fogsz maradni!

Ha küzdesz, megteszel mindent, akkor nyerhetsz!


A döntés csak rajtad áll! :)

2015. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudod egy ideig lehet küzdeni, de nem lehet csinálni sokáig. Bele fáradsz. Persze èn keresgèlek, de mikor úgy nèz ki, hogy össze jönne, mindig akkor maradok hoppon. Ez van.
2015. máj. 15. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Páromra 29 évesen talált rá a szerelem, mikor velem megismerkedett. Előtte azt se tudta, hogy mi az.

Szóval, ha te 24 évesen fel akarod adni, akkor gyáva vagy, és nincs küzdési vágyad!

2015. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A sokak által emlegetett önvizsgálatot kell megtartanod neked is. Tőled függ, hogy van e nőd vagy nincs.

Első sorban menj emberek közé, és próbálj ne erről beszélgetni. A legjobb erre a hobbi/sport. Ahogy azt már sok más esetben is írkáltam.

A pesszimista férfiak nem túl vonzóak a nők számára. Mosolyogj, pörögj, legyen célod, több is, élj...

2015. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!