Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem csaj a szép, stílusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem csaj a szép, stílusos lányok jönnek be, de csak a számomra nem vonzó, szürke egér lányoknál van esélyem, akkor lesz valaha kapcsolatom?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Kész, vége, kalap-kabát, téma lezárva!
2015. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz?
2015. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz bocsi.
2015. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ez csak egy költői kérdés részedről...
2015. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Kezd egy szurke eger lannyal es vegyel neki par cuccot, kiegeszitot. Dicserd meg rajta: milyen szexi! Milyen jol all! Hivj baratokat a tudta nelkul es 4 szemkozt beszeld meg veluk, hogy meg kell dicserniuk a csajt. Szerintem ki tudod pofozni. N
2015. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, nem is mondasz butaságot.
2015. máj. 2. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, milyen korú vagy, de tapasztalatom szerint a gyönyörű lányok hihetetlenül passzívak és unalmasak tudnak lenni a szerelemben, míg az átlagosak és a tramplik igazi vadmacskák. :P

Higgy egy 40 éves férfinak: ha egy lánynak nem kellesz, akkor hiába taposol, hiába csíped ki magad, hiába viccelődsz, hiába udvarolsz. Ha eldöntötte, hogy nem kellesz neki (általában az első randin, vagy még azelőtt), megszakadhatsz az igyekezetben, akkor sem érsz el nála semmit, SOHA. De ha jóképű és/vagy gazdag pasi vagy, lehetsz te akármekkora sötét paraszt, fürtökben fognak lógni rajtad a nők. Sajnos a világ így működik. Ha az általad kedvelt nőtípusnál nincs szerencséd, lehet hogy rossz felé próbálkozol, esetleg le is kell szállítanod az igényeidet. Az én fiam nem egy jóképű srác (enyhén túlsúlyos, szemüveges), de már 14 évesen elvesztette a szüzességét, és azóta is elég szép sikerei vannak a csajoknál. Egyikük sem egy szépségkirálynő, de nekik a fiam jó pasinak számít. Ha megtalálod a magad "súlycsoportját", nyert ügyed van.

A munkatársaim között is akadnak jó külsejű, jól kereső férfiak, akik évek óta nem bírnak becsajozni, mert hülye szempontok szerint keresgélnek (legyen szőke, 170 centinél magasabb, vagy Fidesz-párti). Így csak a saját dolgukat nehezítik meg, holott a szomszéd irodában ott az a bögyös kis barna liberális bige, aki odavan értük, csak ezek a hülyék nem veszik észre, mert nem felel meg a kívánalmaiknak.

2015. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előzőnek van totálisan igaza !
2015. jún. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!