Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék átlagos/szürke...

Hogyan lehetnék átlagos/szürke lányból nőies, stílusos nő?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kezdjek magammal, mindig olyan semmilyen, átlagos hatást keltek. Mutatok képet példának: [link]

Nem azt mondom, hogy pont így öltözöm, de ilyen hatást keltek.

És ilyen szeretnék lenni: [link]

De hiába igyekszem hasonló ruhákat, ékszereket felvenni, valahogy nem úgy áll rajtam és a hajam is mindig szar, bármit kezdek vele. Mindig hiányzik valami, de nem tudom mi....úgy az összkép nem jön át.

Nem tudom hogy léphetnék ki ebből a szürke kategóriából, pedig nagyon szeretnék végre. Nem tud valaki tanácsot adni? Bármit.



2014. febr. 16. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy önmagad. olyan ruhát hordj ami tetszik neked, olyan ékszereket vegyél fel, ami tetszik neked, mosolyogj sokat, és add önmagad. rögtön nem leszel szürke.
2014. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én akkor is szürkének látom magam:( Illetve nem is tudok nagyon olyan ruhát,ékszert felvenni, ami tetszik, mert anyagilag nem engedhetem meg magamnak. Próbálok alternatívákat keresni, de az meg már nem olyan, ezért a hatás sem az. Meg sztem amúgy nekem rendkívül rossz a stílusérzékem, hatalmas hibákat követhetek el. Ha vásárolok sose tudom igazából mit kellene megvennem, mi is áll jól.
2014. febr. 16. 14:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy... Fiatalnak gondollak, szóval, szerintem ha idősebb leszel egyre inkább kifejlődik a stílusod.

Először is meg kell tudod milyen az alakod, aztán akár neten is utánanézhetsz, hogy az alakodhoz milyen típusú ruhák mennek.

Legjobb ha egyszerű darabokkal kezded az öltözködést. Most jön a tavasz, a megújulás! Keress valami szép, egyszerű, semleges színű ballonkabátot. Vegyél blézereket, valami szolid virágmintával. Ezekhez hordhatsz egyszerű felsőket, amiket szép kis ékszerekkel feldobhatsz vagy épp egy nagyméretű táskával.

2014. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha a ruhák nem állnak úgy rajtad ahogyan szeretnéd, akkor vagy rossz a szabás, méret vagy az alakod, Rubint Rékának vannak nagyon jó videói, meg a pasiknak is bejön a formás popsi

a legfontosabb az, hogy ne csak ruhában lásd magad szépnek, először a hajadon, arcodon (sminkkel), körmeiden változtass, később úgyis megtalálod azokat a ruhákat amik igazán tetszenek és jól is állnak

2014. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szerintem a testakatod nem olyan mint a lanye a kepen. Nem is kell, hogy annyira vekony legyel, viszont a rendszeres sport es a megfelelo etkezes, nem csak az alakodnak tehet jot, hanem a borodnek, es az egeszsegednek is. Adj idot a valtozasnak. En az utobbi fel evben eleg sokat fogytam, es nem sietettem el, havi 1- 3 cm - t fogytam atlagosan mindenhonnan, de most mar elegedett lehetek magammal majdnem elertem a celom.


A tobbi reszlet konnyebben a helyere kerul amikor az alap mar kesz van. OLvass smink tippeket, es torodj a boroddel, pl radirozd az arcod rendszeresen, tegyel ra pakolasokat stb. Ezzel is sokat valtoztathatsz az osszkepen.

2014. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A hajadra tehetsz hetente 1- 2 x ricinus olajos pakolast, es ezt vegezd honAPOKON keresztul, nagyon szep fenyes, erosebb lesz tole a haj. Amugy ha megteheted, a hajhossabbitas egy jo megoldas, dusitasra es hosszabbitasra is.
2014. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Smink,hajfestés,ruhatárcsere az alakodnak megfelelően.Ajánlom a kiegészítőket is:sálak,kendők,fülbevaló,nyaklánc sokat dob egy összeállításon.Vegyél kezdetnek egyszínű ingeket,farmerdzseki,bőrdzseki,ballonkabát mindenkinek jól áll.Vegyél egy egyszerű,csicsa nélküli fekete magassarkút,nadrágot is.Illetve körömfestés.:) És MOSOLYOGJ!:D
2014. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pár ruhadarabod lehetne fekete. Pl egy fekete nőies csizma vagy egy fekete csőfarmer. Ezektől komolyabbnak fogsz tűnni.
2014. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Hát nem olyan az alakom valóban, mint a lányé. Amúgy vékony vagyok (de nem túlságosan) és 2 éve már sportolok is, én is fogytam pár kilót. De az a baj, hogy aránytalan vagyok kicsit. A felsőtestemhez képest rövidek a lábaim, ezért nem szeretem hangsúlyozni se szoknyával, se rövidnadrággal. Lehet ezért is áll rajtam hülyén egy csomó ruha. Nadrágot is nehezen találok magamra. Most én is azon gondolkodtam hogy vennék egy tavaszi fekete magassarkú csizmát, de előre félek hogy nem olyat választok majd, ami tényleg jó lenne.

A hajam amúgy hosszú és nem is olyan kevés, csak az a baj hogy iszonyatosan lelapul és a mosás utáni másnap már olyan mintha lehányták volna. Mit tegyek ez ellen?

Az arcomat ápolom, de nem olyan szép az se. Elég miteszeres vagyok. Szoktam bőrradírozni, de még 1 napig se szép, pár óra múlva olyan mintha semmit nem csináltam volna:( Tudtok ajánlani valami jobb bőrradírt?

2014. febr. 16. 16:30
 10/12 anonim ***** válasza:

fejjel lefelé szárítsd a hajad, és mosás után tegyél rá egy kis dúsító habot. ha szerencséd van, akkor beválik.


nem kell tucatmacának kinézni, találd meg a saját stílusod, amiben jól érzed magad, és szívesen viseled.

hordj különleges kiegészítőket (karkötő, nyaklánc, fülcsi, óra, szép hajcsat, öv, táska), és akkor fel tudod dobni az egyszerűbb szetteket is.

ha látszik hogy elégedett vagy magaddal, akkor ez a kisugárzásodon is dob.

2014. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!